Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
tak tu přílohu jsem asi taky viděla. Teda ono to vychází každej den, já si noviny kupuju jen občas, třebas když jdu k doktorovi tak do čekárny..., nejhůř dopadlo vepřový kung-pao se smaženýma nudlema, na druhém místě se umístil smažák (mňam) s hranolkama a tatarkou..., no a tím čím to nahradit, to mne pobavilo, že naprostý mňamky nahradit naprostejma hnusama (přeháním...) to vepřový kungpao - 1 porce přes 6 000 kJ! ještě že to nejím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se musím po nějakých bio produktech podívat 8-) Nemám s nimi žádné zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem zjistila kolik mají Kj těstoviny a to je fakt hrůza. Jinak co psali třeba v tom článku o sóje???
Odpovědět
Profilova fotka
Samurajka: Když jsem se vdávala v říjnu, tak jsem měla tuším 70kg nebo tak nějak, pod 70kg jsem měla snad naposled když jsem měla 17, to jsem byla jednu dobu na dietě a dostala se na 63kg a okolí si začalo myslet, že je ze mě anorektička.. no, asi na té frází o těžkých kostech něco fakt bude.. :-D Každopádně krátkou sukni si na sebe ale dát nemůžu, to je zas pravda.. A jinak souhlasím, člověk když se snaží jíst zdravě a nakupovat v biopotravinách a těch zelených lékárnách, tak abych snad šel krást či co..
Odpovědět
Holky a není to třeba o tom, že kdo jí samý nízkotučný věci, že má málo % tuku v těle a při tom se taky nedaří otěhotnět, protože tělo se brání? Jinak Vás tu vítám, já už jsem jen nakukuji. Minulý rok jsem tu zhubla 7kg, takže teď jenom udržuji, ale občas něco přiberu, pak si dám zase lehčí dny a je to dole. ;-)
Odpovědět
janishb, myslíš ten článek o tom čím co nahradit??? to tam asi ani nebylo... Ale soja si myslím, že je ok, tofu taky hodně doporučujou - nemá to ani jedno skoro žádný tuky, pokud to teda nesmažíš na litru oleje..., teda teď nevím, ejstli nemyslíš sojový boby??? Já si vařím tofu i sojový maso hodně často. Nedávno jsem taky objevila Robi maso, je to fakt dobrý (chutnalo i mému příteli)... a pak taky Šmakoun, ten je taky nízkokalorickej a dobře zasytí...
Odpovědět
Já myslim, že člověk by to snad ani neměl číst, protože každej časopis, každá webovka to napíše trochu jinak a člověk by pak spočítal na prstech ruky potraviny, který jíst opravdu může. Takže jsem zastáncem toho, že kupuju a jím všechno, ale zdravý věci a nevadí mi dát si normální Lučinu nebo šunku. Normáln si to dam,a le snažim se to korigovat. Je jasný, že te´d nebudu jíst vepři knedlo zelo se šesti nebo deset tabulek čokolády denně, ale vim, že bych prostě nevydržela jíst jenom suchary a hlavně to ani neni výživný a mě jde především o to, aby mi správně fungovalo tělo a ono opravdu potřebuje všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
taky by mne zajimala sója, co se týče kalorií tak se to docela da, navic mne chutna, ale co po výživové strance? jannishb, k veceri si chci dat ryzové nudle, a taky jsem zirala co je to kj, nastestí jdu na pilates, a to je za hodinu pilates spalených pres 5000Kj 8-)
Odpovědět
A ještě k těm boi věcem, drahý určitě jsou, to bez pochyby, ale na týden nebo na dva mi vystačí balíček těstovin, dál tu mám kuskus, pohanku a to vydrží na dlouho, zeleninu a ovce kupuju normální.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, co říkáte na tu Jitku Zelenkovou.. ta zhubla teda fest. Až se mi to zdá už i moc..ale jinak ji obdivuju za tu vůli, i když už se mi to zdá podezřelé. Ale vypadá dobře..
Odpovědět
Holky, máte to taky, že oblíbíte nějaké dobré jídlo a to pak jíte pořád dokola? Já jsem ulítla teď na špagetách s boloňskou omáčkou, na kung-pao, sice s rýží a kuřecí, ale taky nic zdravého a pizzy. Z těch zdravějších věcí to jsou tvarohy a cherry rajčátka a jablíčka. To bych mohla jíst furt dokola. A ještě si dělám roztékací sýr, kuřecí šunka do tmavých toustů a ohřeju na minutku v mikrovlnce, to Vám je dobrůtka. 8-) . Z ničeho jiného bych žít nemusela :-D . Pila jsem ještě light colu a to hodně, ale vy jste mě tady od toho odradily.. ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja nastesti kolu a jine sladke piti nemusim, nejradsi mam vodu neo dobrý caj 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo jo, to já taky. Jen jsem ji začala nedávno docela do sebe lít :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, myslela jsem sojové maso. A šmakouna znám taky a chutná mi. Jinak souhlasím se Skafandrikem. Nemohla bych vydržet jen na sucharech a tak. Taky jím celkem normální jídlo a občas do toho dám třeba tu soju a tak.... A snažím se jíst málo příloh 8-) S tou colou ligh- já si jí také občas dávám - ale spíš na chuť.... často tím i zaženu chuť na sladké.
Odpovědět
Profilova fotka
mne z te preslazenosti trnou zuby :-S to si dam radsi tatranku nez kolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, já colou zaháním chuť na sladké a sama určitě víš že cola ligt má cca 2 Kj na 200 ml, což tantranka rozhodně nemá :-S S tatrankou bych se cca 5000 kj nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, jannisb to jsem netusila.... ja to fakt nepiju, myslela jsem ze je to mnohem kalorictejsi, mne z toho fakt trnou zuby, takze to musi byt strasne slazene, asi necim nekalorickým...?
Odpovědět
Profilova fotka
No asi hodně záleží jestli je to normál nebo light cola. A čím to sladí asi není tak zdravé - když by pil člověk každý den....
Odpovědět
Colu nepiju skoro vůbec, mně chutná voda, čaje, občas minerálka, neodpustím si v poslední době zase kafe, kam dám i trochu mlíka. Ale s pitným režimem mám všeobecně dost problém. janni, no tak jsem to podobně myslela, jím běžné věci, řekla bych takovou tu střední kategorii v tom smyslu, že vynechávám opravdu kalorické bomby a zaměřuju se na normální věci, ale ty které mě zasytí. A začínám zas víc zapojovat zeleninu a ovoce, dost jím jogurty,a le ne nízkotučné, spíš jím Activia, ta mi pomáhá na zažívání Dneska ještě nevím, co si dát k obědu, možná si udělám něco z pohanky a šmakouna. A taky jsem si chtěla koupit špaldoto, ale neměli ho, bude za 14 dnů, tak ho vyzkouším.
Odpovědět
co to je to špaldoto???? to neznám....
Odpovědět
h079, no já taky přesně nevim, co to je, jen tady na to byl tip, tak jsem to chtěla zkusit
Odpovědět
Ahá, tak to je dobrý... tak pak písni jaký to bylo až to okusíš...
Odpovědět
Profilova fotka
taky si chci jit odpolko koupit špaldoto :-)
Odpovědět
h079, jasně napíšu, místo pohanky jsem si udělala kuskus
Odpovědět
brrr, to zní všechno tak zdravě :-) já mám někdy na takový věci jako je kuskus děsnou chuť ale pak to zase nemůžu docela dlouho vidět... chutná mi to, spíš je to o tom pocitu, že bych si raději dala pizzu, nebo prostě nějakej mňamík... No to mám teda přístup, to je hrůza! K obídku jsem měla brokolici zapečenou se sýrem a k tomu rajčátko. Tak snad to bylo ok...
Odpovědět
h079, určitě to bylo ok, protože je to lepší než bůček :-D :-D Pokud uvidím, že i příští pondělí budu mít o půl kila míň, tedy celkem o kilo, tak na svým způsobu nebudu nic měnit, pokud ne, tak se trochu omezim víc a hlavně taky začnu cvičit.
Odpovědět
fůůůj bůček, jsem vegetariánka (asi jediná obtloustlá), tak s tímhle ani problémy nemám. spíš s nezvladatelnýma chutěma na sladké, na pizzu, sýry (nejlépe ty tučné...). Jo, já měla dnes radost z kilíčka dole, kéž by to tak šlo i nadále... a dnes je tak nádherně, že už začínám mít venko-sportovací náladičku! jojo, půjde to!
Odpovědět
H079, já nemůžu, ještě dobírám ATB a hlavně dokončuju DP, takže mám co dělat, ale příští týden jsem už domluvená s kamarádkou půjdeme cvičit
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a byly jste někdy tak štíhlé, že jste si řekly: "Tak, a teď jsem krásná a jsem se sebou spokojená a už se nemusím mučit hlady"? Já si totiž nějak neumím představit, že ten den někdy přijde... :-D
Odpovědět
chichi, tak to se mi ještě nestalo :-( ale před nějakým časem se mi podařilo zhubnout celkem rychle a to jsem si pak furt prohlížela v zrcadle bříško a říkala jsi jak je hezky placatý, ještě jsem ho schválně zatahovala... ale třeba nohy, ruce... to je kapitolka sama pro sebe... ale vím, že ten den přijde!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?