Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
no jo, jsem to ale trouba, díky díky!!!
Odpovědět
A dáš sem fotku až budeš vážit tolik kolik si přeješ?
Odpovědět
Profilova fotka
No, určitě sem dám nějaký fotečky ze svatby :-)
Odpovědět
Hplky, tak mimo ranního běhání se mi dodržování hubnoucího plánu nedaří! Zae ta stejná chyba - ráno se nenajím a pak nevím, co bych sežrala!!!
Odpovědět
Makul,tak si zítra udělej nějakou dobrou snídaňku,aby tě pak večer nehonila mlsná...Já si ráno dávám emco musli jahodové s jogurtem a říkám si každé odpoledne a večer že ráno mě čeká taková dobrůtka tak i odolávám večernímu pokušení :-)
Odpovědět
Čau holky! rihanna : Já taky vždycky přežívám jenom díky myšlence, že ráno bude sníďa :-D Já teda dávám poslední dobou přednost slané - takový žitný chlebík, pikantní cottage a plátek kuřecí šunky..mňám, úplně teď slintám :-N Jo a koupila jsem si dneska nějakou syrovátku se zvýšeným obsahem bílkovin, ovesnou vlákninou a tak. A píšou, že je možné si dát skleničku místo večeře...tak uvidím, jestli mně taková kapka zasytí.
Odpovědět
Holky, s tou snídaní je to fakt, když mě honí mlsná, tak si vzpomenu na to, že když vydržim, tak ráno si udělam dobrou snídani. Jinak hlásim, že po týdnu mám malinký úbytek půl kila a zdá se že se mi malinko sploštilo bříško,a le to je spíš tím, že není přeplněný jídlem, jako bývalo. Taky se mi docela upravuje stolice a vůbec se cítim dobře. Musim v nejbližší době upravit pitný režim a od příštího týdne bych chtěla začít pozvolna cvičit, ale u mě je problém především udržet se s jídlem.
Odpovědět
no, musím hlídat to snídání!
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave premyslim co s veceri, snedla jsem trosku polevky z krabicky, ale mam hlad, ale jeste muzu, mam teprve dnes na 3 253 Kj x-)
Odpovědět
Jo a dneska to bylo docela ukázkový, jedla jsem v naprosto pravidelných intervalech a mlsná mě honila jen jednou. :-N
Odpovědět
tak to je dost málo, ne? Holky, tu ukázkovost vám závidím, já se budu muset polepšit, doufám, že mě zítra podpoříte
Odpovědět
Jenže, Makul, ty už trochu ulítávat můžeš, pokud si váhu budeš držet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je to docela malo, tak bych rekla... ale jeste neco zdlabnu
Odpovědět
No, tak to nevím, jestli si mohu takové "úlety" dovolit.
Odpovědět
Makul, určitě můžeš, pokud sportuješ a pokud to nebudeš přehánět každý den. kamrádka takhle zhubla asi 25 kilo a normálně teď jí všechno, dá si zmrzlinu, sladký a všechno, ale ne tolik jako dřív a chodí cvičit, během státnic teď v lednu přibrala asi dvě kila, ale už je má asi dole.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobré ranko! Tak jak jste to včera večer zvládly? Já jsem večer papala víc, než jsem chtěla...sice samý dietní věci, ale na kJ to vychází moooc. No, ale neva, dneska nemám zatím vůbec hlad, tak nevím, jestli nedám očistnou hladovku...ještě uvidím. Makul, s tou snídaní mám stejný problém, ráno chuť k jídlu nemívám, ale jakmile ji vynechám, tak mám pak večer potřebu odměňovat se a doplňovat kJ...a to pak většinou nedopadne dobře. Jinak, dneska vyzkouším ten recept s masíčkem a zeleninkou v alobalu, tak už se moc těším! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak hlásím, že mám 68 kg (celý minulý měsíc se mi nějak drželo 69), jupííííí! ale cm se nijak moc nehly, no, vlastně je to dobře že se nehly nahoru... dnes bude těžká zkouška, véča s kámoškou kterou jsem neviděla asi 1000 let, zatím jsem přesvědčená že si dám salátek a asi nějakej bílej stříček... snad mne vůle nezklame - držte mi pěsti! Jo a včera jsem si dělala mou oblíbenou večeři - rajčátka s bazalkou, oliv. olejem a balkánským sýrem, poctivě jsem vážila a dostala se na 1500 kJ - no, byla jsem z toho trošku v šoku.... to není zas až tak dietní ale tááááák dobroučký...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem. Tak já hlasím můj včerejší hříšek. Dala jsem si po odpoledne kávičku a medovníček. Za to k večeři jsem si dala jen ledový salát s mrkví a k televizi jablko. A hlavně jsme byla asi po 2 letech na step aerobiku.... takže jsem to spálila :-D Ale řeknu vám byl to záhul. Byla jsem rudá ještě půl hodiny po cvičení :-p
Odpovědět
makul, v kolik ráno chodíš na to běhání???? to si vůbec nedovedu představit ráno najít ještě čas na nějakou pohybovou aktivitu, brrrr. Ale prý je to na hubnutí nejlepší i na probuzení...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, ja jsem snidala graham bulku s jablkem a k obedu si budu delat cocku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já tu chodím jen tak sporadicky, ale přesto hlásím, že jsem včera konečně našla odvahu stoupnout si na váhu a ukázala 73,5kg. Při výšce 172cm nic moc, ale už to bylo i horší.. nicméně i lepší. Ale chce to myslet pozitivně :-D Každopádně pod 70kg jsem se nedostala roky, tak snad se to možná teď podaří.. Držím se týden a zatím to jde, i když včera jsem měla šílenou chuť koupit si čokoládu a zblajznout ji na posezení protože mi miláček oznámil, že se mu pobyt v zahraničí prodlužuje o další měsíc, tak jsem z toho byla pěkně zdrblá a měla pocit, že všechno je na nic.. tak jsem si chtěla udělat nějakou radost aspoň jídlem, ale nakonec jsem tu krizovku nějak ustála..
Odpovědět
Profilova fotka
Pearl tak to ber tak, že aspoň mas dalsi mesic na to ukazat se milackovi krasnejsí a stihlejsi! ï kdyz chapu ze je ti smutno (ja jsme byla bez milacka 5 mesicu v zahranici a taky mi byvalo smutno |-| ) ale muzu se pochlubit ze si vcera otevrel milku a jedl ji prede mnou a porad mi nabizel (nevi ze hubnu) a ja jsem odolala! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral to máš pravdu, tuhle útěchu už jsem si sama pro sebe taky vymyslela, jako že budu mít víc času na to vypadat líp až se vrátí.. ale už jsem se s tím smířila.. Ale ty jsi dobrá, milku miluju a kdyby ji někdo otevřel přede mnou a ještě mi nabízel, tak nevím.. jsi dobrá!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já vás obdivuji, za prvé, že vydržíte tak dlouho bez přítele a za hruhé jak odoláváte chutím na čokoládu. Já čokoládu taky miluji, naštěstí mě krize ještě nepřepadla.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky pearl :-) no mimochodem, jssem si rikala ze cocka bez jisky a tuku musi byt krasne lehke jidlo a kdyz jsem si ji nasypala do e-kalkulacky 150g tak na mne vykouklo neuveritelných 2065 kJ!! no teda to mi ani chutnat nebude :-p
Odpovědět
Mě to taky vždycky strašně překvapí kolik který jídlo má energie... To si člověk fakt může myslet jak nejí krásně nízkokaloricky... Co mne teda zarazilo minulý týden někde na i-dnes, nebo novinkách..., že ženy které baští nízkotučný mléčný výrobky, mívají problémy s otěhotněním. to je fakt nářez.
Odpovědět
Profilova fotka
jako dlouhodobě, nebo kdyz snim nizkotucný jogurt tak vecer neotehotním...? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pearl: můžeš mi prosím říct, kolik jsi vážila ve svatební den? Na fotkách jsi totiž nádherně štíhlounká, tak to mi neříkej, že jsi neměla pod 70! Jinak si myslím, že jsme na tom s postavou trošku podobně, já mám 175 cm a vážím 76 kg a ráda bych se taky dostala pod těch 70! Jinak tě moc obdivuju, že to bez manžela vydržíš tak dlouho, já jsem hotová po víkendu bez něj a to je jen v práci, takže přes noc je doma :-N
Odpovědět
tady je odkaz http://www.novinky.cz/zena/zdrav/nizk...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já mám taky pocit, že ty dietní jídla maj vlastně stejnej obsah KJ jako nedietní. A úplně nejvíc mě rozsekala příloha MF dnes o hubnutí...někdy z minulého nebo předminulého týdne. Psalo se tam, co se doporučuje a co nedoporučuje jíst při dietě a čím které jídlo nahradit...no a po přečtení jsem toho názoru, že jíst by se vlastně nemělo vůbec nic...protože ve všem je hrozně těch zlejch kalorií! No hrůza. Pro mě je snad lepší takový věci vůbec nečíst...nedivím se pak holkám, ze kterejch jsou ve 13ti letech anorektičky. Jinak, s těma nízkotučnejma jogurtama...ono je to tak, že hodně odtučněných a odcukřených potravin a nápojů obsahuje aspartam, kterej je karcinogenní. Kde není cukr, tam je nějaké náhradní umělé sladidlo...a tyhle umělý věci nejsou přirozený, jsou to chemikálie, takže se nedivím, když z toho pak někdo třeba nemůže otěhotnět. Fakt je lepší jíst všechno, ale málo. Neříkám cpát se chlebem s centimetrovou vrstvou sádla, ale jíst všechno "odtučněný" a "bez cukru" není zdravé. Já bych doporučila biovýrobky, kde je cukr nahrazen třeba medem nebo fruktózou...to jsou přírodní sladidla a neublíží tolik, jako rafinovaný cukr, který už prošel chemickou úpravou. A když cukr (třeba do čaje nebo kafe), tak tmavý. Jenže ty biovýrobky jsou tak drahý, že je to fakt neúnosný :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?