Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Já jsem se do toho opravdu opřela tak doufám...Chci celkově změnit image.Kila mi totiž brání oblíkat se tak jak bych si přála
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povidej....tolik peknych hadriku je :-) Ja doufam,ze se mi podari zhubnout ty posledni kila a zpevnit postavu....pak budu spokojena a doufam,ze se mi to bude darit udrzet...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, hlásím, že jsem víkend přežila bez zhřešení, i když to teda dalo práci.Byla jsem u maminky a ta vyvařovala,no to si dovedete představit a když si ještě večer u TV rozbalila sáček s brambůrkama, tak to byla muka..ale udržela jsem se na uzdě, naštěstí. Tak už se držím týden a zatím, to zvládám. Zítra mám v plánu opět focení, abych pak viděla ty výsledky (snad budou..) v týdenních intervalech.. jinak tchýně je v poho, když jsem jí min.týden řekla, že jsem na dietě, vzala to s humorem a nandala mi menší porci jak jsem chtěla, když jsem tam byla na návštěvě.. takže zatím dobré..
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemám tabulky, ale mám tužkou v kalendáři takový nenápadný čísílka...kolik bych kdy měla vážit. Já jsem taky nikdy nebyla vychrtlouš, ale když to teď vidím zpětně, měla jsem být spokojená a nezačínat v patnácti s dietama...rozhodila jsem si metabolismus a pak už to bez diet nešlo. Takhle už se budu muset hlídat celý život ;-(
Odpovědět
Sam : já mám taky něco podobného...jen v sešitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tim hlidanim po cely zivot taky uz pocitam :-( jinak to asi nepujde..... Ja si vytiskla tabulku,kde mam napsany,kdy se budu vazit a merit...uz tam mam prvni udaj.....tak doufam,ze pristi vazeni a mereni budu mit mene...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee,Rihanna uz te vidime :o)
Odpovědět
Hubiku,chtěla jsem si tu dát jinou,ale nešla tu dát.Vyfotila jsem se na mobilu ale prý to ty fotky nepříjímá či co....Tak mě sice nejde moc vidět...Jsem na ni s neteří. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nevadi....je skoda,ze ty fotky se tak moc zmensuji..... Zitra by mi melo dorazit dvd Pilates,tak jsem zveda jaky to bude cviceni.... ;-)
Odpovědět
Pilates je celkem fajn.Byla jsem na to u nás v cenetru....
Odpovědět
Ahoj holky, ty tabulky jsou super. focení jsem taky zavedla, ale nechám se fotit manželem a asi tak jednou za 2-3 měsíce. Fakt brutální rozdíl je mezi první a poslední fotkou. Jo a podotýkám, že se nechávám fotit jen ze zadadu - a to detailně od kolen do pasu, abych se hezky zhrozila
Odpovědět
Profilova fotka
To neni spatnej napad zacit si to dokumentovat fotkama....ja kdyz se podivam na fotku,kdyz jsem zacina a ted,je to sakra rozdil..
Odpovědět
Článek se načítá
holky, tady jeden odkaz - energetické tabulky potravin. Jednou jsem to náhodně našla, je to super... v excelu a potravin je tam celkem hodně.... je to asi uprostřed té stránky... http://www.musculus.cz/programy.html jo a mám taky svou tabulku, asi něco jako dělá makuláček pro všechny, už si to vedu 2 roky a zapisuju si tam ty kg a rozměry a mám z toho graf... měřím se vždycky v úterý (takže zejtra mne to čeká :-. ), od začátku roku se žádnej rozměr nezvedá, naopak klesá, sice hooooodně pomaloučku, ale přece...
Odpovědět
Já mám akorát problém že doma nemám digi váhu,jen mechanickou a ta váží podle toho,kde ji postavím a jak se na ni postavím...Takže ta čísla budou jen přibližná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis,jsem zapomela Makulackovi poslat ty rozmery.....musim to napravit...ja jsem si urcila den vazeni a mereni nedeli rano.....
Odpovědět
rihanno, ta digi je to samý... koupila jsem ji našim k vánocům, počítá i vodu a tuk a když se na ni postavím na jednom místě, měří jinak než na místě jiným... takže běhám s váhou po bytě a hledám, kde že to váží nejmíň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas pravdu s tou vahou....ja mam taky digi a nasla jsem misto v koupelne kam ji davam,kdyz se vazim...
Odpovědět
Tak já dávám vhu na jedno místo - do koupelny na dlažbu, tak doufám, že ve skutečnosti nevážím víc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Hubiku prave si delam tvuj recept v alobaluk obedu ale misto kurete tresku, a prihodila jsem tam jednu bramburku a kousilinecek sýra. :-N jinak ja mam mnechaniku vahu a vazi jak se ji chce ale vazim se porad na stejnem miste a dnes rano hlasila o kilo min nez minulý tyden x-)
Odpovědět
Hele, co je to za recept - v alobalu, to chci taky!
Odpovědět
Profilova fotka
akral: tak to je super :o) ja jsem mela vcera duseny filatko s cibulkou a zeleninkou.....a taky jsem nasla recept na super tatarku z jogurtu.... :-D makulacek: ten recept je jednoduchej...do alobalu nakraje jake chces maso,pridej hodne zeleniny a jen okorenis...zabalis tak do dvou tri vrstev alobalu a das do trouby na 200 °C tak na 30 -50 min (podle masa)....je to dobry a hodne dietni...v tom alobalu se to dusi v zelenine a bez pridaneho tuku...
Odpovědět
hubiku, napiš tu tatarku , :-) posím
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem se konečně rozhodla, že shodím nějaká ta kilíčka. Už to bylo moc. Zatím se o to snažím týden a mám dole kilo. Prý je tak normální shodit tak půl až kilo týdně. Nedržím nějakou drastickou dietu, ale snažím se jíst menší porce a vícekrát za den a nejíst nic tučného nebo smaženého a jíst tak do 6 hodin. A místo mojí milované zmrzlinky si teď dám mrkev :-( A doma si hezky cvičím na břicho a nohy, tak 20 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
tatarka : jeden bily jogurt tak do 3% tuku, 1 cibulku,lzicku horcice,sul,pepr....cibulku nakrajet na male kousicky a vse smichat.....nechat ulezet v lednicce min 10 min...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim ze obed byl vyborny, díky hubíku, akorát ze ty brambory byly docela tvrdé, takze doporucuji je dat na mini kousky nebo predvarit, nebo vynechat, a ja jsem to navic presolila nejdriv jsem tam dala sul a pak jeste grilovaci, ale posmakla jsem si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: nemas za co :o) kdyz na nejaky dobry recept prijdu,tak napisu jakej :-)
Odpovědět
a je ta tatarka dobrá?zkoušela jsi ji už?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste je vyborný bílý nizk. jogurt s trojuhelnikem nizki. sýry, lzickou horcie, a necim zelenym (rericha, pazitka...) davam to do redkvicek a je to mnam a navic skoro nizkokalorické a zdravsí nez tatarka
Odpovědět
Holky ty recepty zní skvěle!
Odpovědět
Profilova fotka
takhle si delam tatarku porad z toho jogurtu...me to moc chutna....obcas si davam kecup bez cukru... tak jsem se dneska prihlasila na floru.cz a zadala jsem co jsem doted snedla...je to mazec videt hned kolik jsem toho snedla v KJ
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?