Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pilates je prej dobrej, jenomže ten se u nás necvičí a musela bych kvůli tomu jezdit do liberce (20 km) a to se mi moc nechce. Ale cvičila to kamarádka, prý makačka, ale výsledky dobré
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem totiz premyslela si objednat to jejich dvd pro zacatecniky a pokrocile....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to mam do Liberce o dost dal :o)) ale pochazim z Libereckeho kraje a v Liberci jsem nejaky cas i studovala :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Pilates jsem nezkoušela a jednou jsem byla na power józe - ta je dobrá na protažení ale mě to nebavilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No ja byla na te hatta joze a taky me to nebavilo.....dobry na protazeny,ale akorat jsem tam zvedala vekovy prumer :o))
Odpovědět
já jsem power jógu vyzkoušela jednou a nebavilo mě to ani trochu. Jinak ale když to někdo dělá dýl, tak to bude hlavně na vnitřní svalstvo, na posílení, ale že by to vedlo k hubnutí, tak tomu nevěřím. Jinak s tím jídlem a hlídáním. Mně se třeba podařilo zrychlit si metabolismus. Byly jsme u tcánů na víkend a tam se o dietní strvě nedá mluvit ani v náznaku, navíc jsme slavili dvoje narozky! A nemám nahoře nic a to jsem dřív po takovémhle víkendu mívala o kilčo víc, které jsem pak další 2 týdny shazovala!
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: jak se ti povedlo zrychlit metabolismus?
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacku, jak se ti podařilo zrychlit metabolismus? Moje mamce se to také podařilo - ale celkem drastickou cestou Cambridgská dieta- chodila do nějakého centra kde to kontrolovali, a zpočívalo to jen na speciálních výrobcích - aby tělu nic nechybělo a zrychlil se metabolismus, jenže mohla jen tři výrobky za den a ty stály cca 150 Kč. Takže drahé a drastické. Ale zhubla 13 kilo a už si to drží cca půl roku i když už jí zase normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsme vcera byla na pilates "omylem", a docela zahul to byl, ale rozhodla jsem se ze zacnu chodit! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, a to chodíš v PCe? A kam?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo v Pce do DDM Delta
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda Delta je pro mě z ruky, bydlím v centru. Ale zrovna jsem překecala kamarádku, že zkusíme aerobik v ČSOB.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v čsob je aerobik? mne prijde delta docela blizko centra navic je to az v osm vecer.... teda doufám ze je to delta - tam jak je hvezdarna, že jo?!? =-) aerobic by mne asi neba, ja se u takových tech skakacích sportu s hubenourkama cítím trapne, navic to dost pretezuje klouby bych rekla...
Odpovědět
Profilova fotka
akral: myslis,ze by se ten pilates dal cvicit i podle jejich dvd?Tady totiz zadne hodiny pilates nejsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jako asi dal, ale kdyz na Tebe nema kdo dohlizet jestli to delas spravne... :-( a taky ja bych se k DVD nedokopala ]-( znam se, kdyz si zaplatím hodiny tak chodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Deltu bych se nedokopala, Čsob mám 5 min. od baráku.
Odpovědět
Profilova fotka
To me doma nevadi cvicit.....cvicim podle videokazet kynychovy...ale chtela bych k tomu jeste neco pridat....a na aerobik bych nesla,jelikoz bych si pripadala blbe mezi tema hubenourama....
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky hubik, presne tak... :-p holky kdyz pocítam ty kalorie, tak vcera jsem mela za cely den 5135 kj a dnes jsem zatím na 2812 kj plkus jeste pribyde jeste vecere cca 1300Kj, je to optimalní není to malo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to doma taky moc nejde, radši někam zajdu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, doma se nedokopu navic pred drahym bych necvicila |-| kdyz uz si nekde zaplatím cvicení tak to mne nutí, jednak se citim blbe ze nejdu pac si ostatní budou myslet ze jsem lenoch a za druhy kdyz uz to stojí takový prachy.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mela by jsi snist v dietnim rezimu od 4000 - 5000 KJ denne...... Bohuzel, ja tady nemam takove moznosti jako vy a taky nemam s kym chodit...nemam tu zadne kamaradky...teda pokud nepocitam segru pritele,ale s tou chodime tak jednou tydne na kafco nebo sklenicku vina pokecat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem vcera jeste prehnala :-o a ja myslela ze je to malo, jsem se bala aby se nedostavil jojo efekt. ja tu taky nemam zadne kamosky, chodim sama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vis,ze pri normalnim rezimu by jsi mela snist tak 10 000 kj..... :o)) Ty nejsi z Pardubic,ale pristehovala si se tam? Ja jsem se za pritelem prestehovala z Ceske Lipy a tam nechala rodinu a vsechny znamy,ale uz mi to neva...nase vidim skoro kazdy vikend a denne jim volam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jé konecne te vidime :-) no ja pri sedavém zamestnaní tak 8000-11000kj podle flory ale snizit to na pulku mi prislo dost! ale da se to, nemam hlad.... my jsme pristehovaní z Moravy, oba, ja jsem se sem dostala na univerzitu a Dan sel se mnou a i kdyz jsem skolu nedokoncila tak u jsme tu zustali, libi se nam tu, stavíme tu domecek x-)
Odpovědět
akral, nepřehnala, je to v pohodě, navíc každý to má jinak
Odpovědět
hubik, nemohla bys dát na chvilku ještě do alba tu původní fotku, včera jsem to nestihla?
Odpovědět
Profilova fotka
Aktualni fotka :o)) je z dovolene 2006... Je to docela zahul....ja jim ted jidelnicek od dietologa a mam tak 4000 KJ a je to zahul....hlavne varit dve jidla denne je mazec :o) Tak to je super,ze stavite domecek :-) mi ted konecne dorekonstruovali bytecek :-)
Odpovědět
hubik, jinak na těch fotkách v albu na svatbě kamarádky jsi kočka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre.....ale zase jen na chvilku jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam....dik :o)) to uz vypadam vcelku k svetu,ale jeste to chce neco dolu :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?