Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. prosince 2008
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. prosince 2008
    Region Pardubice
 tak to ja se tesim ze az budu tehu tak budu krasne emoticon pribírat mlsat, a milacek bude jeste rad ze se zakulacuju emoticon
28. únor 2007 v 11:58  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
Registrovala se 6. února 2006 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
Registrovala se 6. února 2006 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 makulacek : jasne...chapu...chces mit pekne vyrysovany svaly a hlavne se sama sobe libit...

akral: tak na to tohle se taky tesim.....a jeste mi bude sam ty pamlsky kupovat :o)))))
28. únor 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2006
    Na Kunětické Hoře, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
 hibuk: to mi mluv, mimčo je impuls nad impulzy :o) nidky jsem dietu nevydržela, ale to je tím, že jsem se v něčem až příliš omezovala, třeba taková dělená strava, to já prostě nezvládám, zvládám pocit jíst málo, pravidelně a do pěti, ale nezvládám pocit, že vyloženě něco nesmím, když pominu nějaké to sladké, které si dovolím fakt jednou za dlouhý čas
28. únor 2007 ve 12:07  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 assam: a kolik jeste musis shodit?
28. únor 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannisb
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jannisb
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Pardubice
 Sláva, místo oběda jsem zašla do vitalandu v Hradci, kde pracuji. Sehnala jsem l-carnitin a nakonec stál 325 Kč. Takže zítra startuji se vším všudy. emoticon
28. únor 2007 ve 12:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Tak to je super....ja pojedu do Olomouce v patek,tak tam taky skocim...jeste mam zbytecek L-carnitinu doma...to mi snad do patku vydrzi.... emoticon
28. únor 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 hubik , akral emoticon co vy víte, co vám bude chutnat emoticon emoticon No když jsem byla těhu, tak jsem jedla zdavě, sladká jídla jsem nemusela vůbec a furt jsem jedla melouny a jahody a banány. No a synáček to teď miluje taky.
28. únor 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 pavlysek:radeji nestras :o)) pak mi budou chutnat i veci co uplne nesnasim :o))
28. únor 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
fotoportrét
fotoportrét
assam
 hubik. já ale nic nemusím shazovat, to jsi špatně pochopila, já prostě jen chci být hubenější a zdravější, než se pustíme do mimča emoticon to nemá nic s doporučením doktora nebo tak,to je vlastní iniciativa, mohla bych ho mít i dřív, víš
28. únor 2007 ve 12:32  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 Hubiku, to uvidíš emoticon ,
28. únor 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 assam: aha to jsem netusila....moji sestre rekla doktorka,ze pokud chce otehotnet,tak musi shodit....ale je dobre,ze je to jen tva iniciativa....
28. únor 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
Registrovala se 27. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1093 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
 Hele, já se teda taky těším na to až budu těhu, ale myslím že přecpávat se sladkosta miminku zrovna neprospívá. Taky bych byla spíš pro tu zdravou stravu v těhotenství.
28. únor 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 pavlysek: no pokud budu mit teda chut na drozdovou polivku,romadur...tak chudak dite :o)))
28. únor 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 To asi kazdej...urcite nebudu chtit mimi nejak uskodit...kazdopadne neznamena,ze kdyz je zenska tehu,tak se nemusi hlidat...to je omyl... :o)
28. únor 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 hubik emoticon Jinak jsem denně četla a cvičila podle knížky Fit maminka od Lucie Výborné. Tam je cvičení, strava apod.. Doporučuju.
Miminko žádné zbytečné sladkosti a pamlsky k vývinu nepotřebuje. Občas, kdy jde chuť, tak ano. Ono si tělo řekne, co potřebuje....
28. únor 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
fotoportrét
fotoportrét
assam
 hubik. proč jí řekla že musí?
28. únor 2007 ve 12:52  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 No,ja uz jsem se smirila s tim,ze do konce zivota se budu muset omezovat,pokud budu chtit mit peknou postavu :o)
28. únor 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 assam: to ja nevim.....ona se mi nesveruje,ale uz se pokouseji delsi dobu a nejde jim to..
28. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 622 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
veren
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 622 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj, taky se přidávám, koukám, že se to tu dneska pěkně rozjelo

Mé skorošvagrové, která je teď ve třetím měsíci taky na gyndě doporučili, aby zhubla, než otěhotní. Vážila totiž kolem 100 kg
28. únor 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
 Jo, o tom už jsem někde slyšela a prý je to proto, že když má ženská hodně kilo navrch tak ty tuky nějak utiskují vaječníky a vejcovody. Ale jak to skutečně funguje fakt nevím. zas na druhou stranu je taky určitá min.váha, kterou když ženská nemá tak taky netěhotní, kdyby měla moc málo tuku v těle, tak se tělo nějak brání, že by nemělo na těhu dostatek sil!
28. únor 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 jo jo, je to věda s optimální váhou emoticon

nemáte někdo zkušenosti s power jogou?
28. únor 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ale pripada mi to divny.....mam kamaradku a ta je silnejsi a ted porodila holcicku.....
28. únor 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 veren: zkousela jsem hatta jogu....docela dobry,ale pak jsem se pekne dlouho nehla....
28. únor 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 hubik:

ono asi jak kdo. švagrová má problémy se štítnou žlázou, tak to možná bylo kvůli tomu. Ale při prvním těhotěnství byla ještě silnější a všechno proběhlo v pohodě. Asi taky záleží na doktorce, co propaguje emoticon někdo ti řekne, ať zhubneš, že tloušťka je nezdravá a škodí. A druhý doktor řekne, že hubnutí je nezdravý. Tak nevím.
Já mám kamarádku a ta se řídí heslem :tělo to žádá, tělo to chce !!!! No a cpce se větrníkama a váží 54 kg
28. únor 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
fotoportrét
fotoportrét
assam
 hubik Tak to jo, ale někomu to jde i s vyskokou váhou, viděla jsem těhotnou i ženskou co mala 200kg. No já nevím, kolik je optimální váha na otěhotnění, ale kamarádka byla na umělám, vážila 100kg, a chtěli, aby měla alespoň 85, ale to spíš tak kvůli tomu, aby to mělo zdárný konec. Tak mi se o mimčo ještě nesnažíme, tak ti nepovím :o)
28. únor 2007 ve 13:13  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
fotoportrét
fotoportrét
assam
 veren tak o té jsem slyšela, prej je na postavu výborná, říkala mi to jedna známá, taky o ní přemýšlím
28. únor 2007 ve 13:14  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 veren: to je fakt...zalezi proste na dispozicich....taky bych chtela jist co me napadne a nepribrat :o)) takhle to ma muj pritel....sezere vse na co prijde a je jak tycka :o))))
28. únor 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 A nezkouseli jste nekdo pilates?
28. únor 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 hubik: hele můj přítel taky sežere všechno a klidně v jednu ráno. A je vychrtlina vychrtlá. Asi to mají ti chlapi prostě jednodušší
28. únor 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ale je to vuci nam desne nespravedlivy :o))))
28. únor 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš