Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to vypada hubiku ? =-) slozeni a tak...
Odpovědět
hubiku, mohla bys ten recept napsat? Kdysi jsme tu probíraly rýžový nákyp, místo cukru dát umělý sladidlo a použít nízkotučné mléko - to já můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jsem včera psala o L-carnitinu, tak nám Vitaland v PCE zrušili. Ale našla jsem to na netu - L-CARNITIN LIQUID - 500 ml - cena na netu 275 Kč Doporučené dávkování: • Pro podporu redukce nadváhy: 2x denně 15 ml nejlépe ráno na lačno, potom 30 minut před fyzickou aktivitou, eventuelně večer před spaním. Fakt mi vydržel cca měsíc. Záleží na tom jak často chodíte cvičit. Hlavně na to měli i nějakou akci, že jsem dostala ještě zdarma 10 jednorázových dávek. http://www.fitnessprofi.cz/l-carnitin...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hubiku, jen jsem ti chtěla říct, že je dobré, koupit si chleba Fit, jsou to takové obedelníčky, celozrnné, slunečnicové, na dietu jsou hodně vhodné a mají hodně dlouhou dobu trvanlivosti i měsíc, mají je třeba v Tescu ajinak se podívej po sýru Cottage, to je opravud hodně nízkotučný sýt, prodává se v kelímku, ve třech příchutích, klasický je takový hodně bez chuti, chce to doplnit o zeleninu, pak pažitkový, ten mi přijde být nejlepší, a pak je paprikový, ten je pro ty, co mají rádi ostré, je pikantnější
Odpovědět
Profilova fotka
Recept: do zapekaci misy nasypat na dno 1 cm ovesnych vlocek, na to polozit tak 1 - 2 cm nastrouhanych jablek a posypat skorici,smichat 1 nizkotucny jogurt s 1/2 nizkotucneho tvarohu a natrit na ty jablka...pak pect do te doby nez tvaroh s jogurtem nechytne zlatavou barvu..... Je to dobry a uplne bez cukru.... :o))
Odpovědět
Já jsem z karnitinu vyzkoušela už taky hodně, super zkušenosti mám s turbo fat killer a teď "jedu" v takových těch červených ampulkách. Ale jen po 1/2 a to turbo jsem dělila na 3 dávky! Ale vzhledem k počasí (chodím běhat) se teď vůbec nehýbu :-( tak ani nic neberu, vždy ho používám jen před cičením! Jo holky, bacha na předávkování a na návyk na tuto látku!
Odpovědět
Profilova fotka
assam: dik za radu...urcite to vyuziju....mrknu u nas v Sumperku...urcite neco sezenu....
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: mohla by jsi mi prosim poradit kde sezenu ten Turbo fat killer?
Odpovědět
Profilova fotka
hubik: nemáš zač, já už s tím válčím rok a zkus zajít třeba dozdravého koutku a vyzkoušej kuskus, dá se dělat i zdravě na sladko, pokud máš ráda sladké, nebo se zelninou, je to moc dobré
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky ten carnitin používala jen první měsíc hubnutí a pak jen před cvičením a měla jsem pocit že to jde prostě líp.
Odpovědět
Profilova fotka
assam: to ja zkusila spaldu,ale jen na slano.....jako rizeto...je moc dobry a hodne zasyti.... Sladke mam rada,ale bojim se,ze pokud je budu jest,tak nezhubnu...
Odpovědět
Já jsem ho koupila ve Vitalandu, stojí asi 350,- a je tam 6 lahviček, ze začátku se má lahvička rozdělit na 5 dávek. Já ho teď dělím na 3.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hubik: ten kus kus, , píše se to Couscous si můžeš udělat buď s jablky a skořicí nebo s oříšky či semínky které máš ráda a troškou medu, je to fajn a není to vyloženě, že by jsi do toho cpala cukr, můžeš to různě prokombinovat, hodně to zasytí a na dietu je to super nebo mívaj třeba i houbové špaldoto, to je taky fajn věc a je to snadné a rychlé i na přípravu, stejně jako kuskus
Odpovědět
Profilova fotka
V patek jedu do Olomouce,tak si ten turbo fat killer koupim...zkusim to....treba mi to pomuze urychlit to hubnuti.... assam: houbove spaldoto znam...je moc dobry :o)) te Couscous zkusim....
Odpovědět
Profilova fotka
hubik: zkus, je to fajn :o) občas ho dělají i v čajovnách :o) Tak hodně štěstí pi dietě, já radši mizím, vy jste tady na mě moc anorektický :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
assam: diky za radu....snad se to brzo podari zhubnout a nastalo... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
hubik, půjde to uvidíš, mě už to ani nepřijde, držím to od dubna 2006, vždycky jsem to nevydržela, ale když si najdeš dobrý důvod, proč to děláš a překonáš ten začátek, naučíš se jíst pravidelně, tak už ti to pak ani moc nepřije a víš, že když ti to jeden den náhodou ujede, tak se k tomu stejně druhý vrátíš, protože už jsi jen porušila to, co máš zažité a ne naopak
Odpovědět
assam, co držíš už od dubna? Nějakou speciální dietu?
Odpovědět
Profilova fotka
assam: a kolik jsi uz zhubla?jestli nam to muzes rict...
Odpovědět
Profilova fotka
držím svoji dietu :o) no vy jste proti mě všechny hubeňounké :-D a to co máte za váhy asi nikdy nebudu mít, ale stejně se snažím :-D začala jsem v dubnu, kdy jsem měla při výšce 162cm 155kg na a teď mám kupodivu 162cm :-D a váhu 124kg, takže mám za necelá rok přez třicet dole
Odpovědět
Profilova fotka
assam, tak to je super....gratuluju,ze si tolik uz shodila....jsi sikovna...
Odpovědět
Profilova fotka
hubik, dík, snaha pořád je :-D ale váhově jsem poněkud jinde než vy ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zacinala na 104 kg a mam uz velkou cast dole...kdybych ted pres vanoce nepribrala,tak mi chybelo do idelani vahy jen 5 kg...ted je to 12 kg :o( ale uz jsem s tim zacala neco delat a doufam,ze brzo budou videt vysledky...
Odpovědět
Ahoj, holky, můžu se zeptat, co vás přivedlo k hubnutí? Myslím, co bylo tím impulzem, že jste se k tomu rozhodly?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem byla skoro pred 3 lety na trhani mandli a vyskytli se u me komplikace,jelikoz mi ty ranky praskaly a hodne jsem krvacela...jelikoz jsem nemohla moc jist,tak jsem hubla...za 3 tydny v nemocnici jsem zhubla 10 kg a nevratili se mi....zalibilo se mi,ze jsem se citila lepe a sama sobe jsem si pripadala hezci....no pritel to taky ocenil a zacel me podporovat....a tak uz mam 30 kg dole a nedavno jsem pribrala,takze mam 6 kg zase nahore.....pritel me pozadal o ruku a ja rekla,ze dokud nebudu sama se sebou spokojena,tak svatba nebude...a jelikoz se chci vdat,tak je to dobrej duvot ty zbyvajici kila shodit.... :o)) takhle to staci? :o)
Odpovědět
jo, ale prvotní impuls jsou ty mandle a ne ta svatba. Můj názor je totiž takový, že pokud to neděláme pro sebe, tak se to stejně nepomůže. Já třeba hubnu, protože jsem chtěla já, navíc mě přestala bolet kolena! Taky se cítím o mnoho lépe. jen tím, že nemám tak vysokou váhu jako vy na začátku, tak to moje okolí přestává chápat! Já ne, že bych chtěla být kost a kůže, ale chci mít pěkně vyrýsované svaly, což znaená nepřekryté tukovou vrstvou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kazdej clovek musi mit tukovou vrstvu,jinak by jsi byla hodne oslabena....to nemam z vlastni hlavy,ale od kamarada,co posiluje......jinak ten prvotni impuls byli ty mandle,to mas pravdu,ale ty kila co zbyvaji se chci zbavit kvuli svatbe...pak uz si budu vahu jen hlidat...ale zhubnout je to nejtezsi..... :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem kvůli svatbě nezačala, to pro mě nebyl impuls, a vlastně to nedělám tak úplně proto, že bych chtěla být štíhlá, ani proto, že by to chtěl manžel ... začala jsem proto, že bych ráda shodila a ozdravila trochu jídelníček, než se začneme snažit o mimčo, takže v mém případě je impulzem mimčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimco je dobrej impuls :o)
Odpovědět
Jé, asi jsem to špatně napsala, nemyslela jsem tím, že bych neměla vůbec žádný tuk, jen že nepotřebuji tu 5cm vrstvu na nohách!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?