Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Holky, nějakej zaručenej recept, jak sundat pupik bez prace, nahodou nemate??? :-)
Odpovědět
Tak ten by mne taky zajímal!!!! Ale jak praví přísloví, bez práce nejsou koláče :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem vcera zacala cvicit....ted jeste vydrzet......
Odpovědět
Ahojky, tak já jsem včera porušila svoji dietu, ale už vím čím to je, já mám během dne různé chutě, tak nemůžu po tělu chtít, aby se jeden den spokojilo jen s mléčnými výrobky a druhý den se zeleninou. Tak dneska mám v plánu pohlídat si tu stravu. Holky na břicho jsou různé cviky, na to spodní dobře zabírá opak sed-lehů: přitahovat kolena k hrudníku tak, že se vám nadzvedává i zadek. Nesmí se to ale dělat hmity! Stejně nevím, jestli jsem to popsala dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
A ty nohy natazeny nebo pokrceny pritahujes? Cvicim podle Kynychovy a tam je dobrej cvik na bricho....v leze na zadech zvednout nohy a jako kdyz chces delat sed-leh,ruce za hlavu a zvedas zadek a pritahuje se ke kolenum soucane...je to zabiracka,ale pomaha to....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčata, tak jak pokračují vaše úspěchy? Já jsem opětně porušila a včera jsem sežrala, fakt doslova sežrala půlku pizzy. Ale to fakt nešlo odolat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela ke snidani bílý nizkotucný jogurt se dvema lzickama psyllia, blééé :-p
Odpovědět
No, jeden je takový že buď máš nohy kolmo k podlaze a vytahuješ se za špičkama nebo máš pokrčená kolena a ty přitahuješ k hrudníku-jako by sis chtěla dát noho za hlavu ;-) Veren, já jsem ráno snídala dost pozdě a projevilo se to tak, že jsem odpoledne sežrala kde co! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To ja mela ke snidani knackebrot s nizkotucnym syrem.....kdyby to nebylo tak fatalne tvrdy,tak je to docela dobry :o))
Odpovědět
Profilova fotka
akral: co je psyllium? Já jsem ještě nesnídala, protože dneska odchází kolegyně, tak nás čekají zákusky a chlebíčky.... Takže zase porušuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: tak to zkusim dneska pripojit k cviceni.... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu must neco jineho k tem snidanim, jogurt mne neuspokojuje :-N jenze co? jsem zvykla na koblizek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Me predepsal do jidelnicku dietolog 40 g chleba (jakykoliv tmavy nebo celozrny,nebo rohlik celozrny,ale musi mit 40 g) s jednim trojuhlenickem syra nizkotucneho...docela to zasyti,ale uz se pak tesim na svacinu na ovoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik je 40g?
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, tak koukám jak se to včera rozjelo. Já jsem včera přišla domu a začala se fotit samospouští. A výsledek - hrůza, hlavně foto zezadu, to jsem se fakt zhrozila :-p . Takže dnes si dám ještě čokoládku a zítra začínám. První návštěvu posilky plánuji na sobotu, tak se fakt musím dokopat.
Odpovědět
Profilova fotka
vyjde ti to presne na jeden kousek chleba,ale toho ctyrhrannyho......nebo nejakyho mensiho chleba...
Odpovědět
Profilova fotka
akral: koblížek je jasně lepší, ale zkoušela jsi třeba aktivii? Já si do ní nasypu slunečnicový semínka a je to docela v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
To ja si dala vcera posledni cokoladku :o(( dneska si davam takovy normalni den bez slakeho a od zitra to zacne......jinak jsem zkusila ty vypady a muzu rict,ze me jeste ted boli nohy :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já jsem konečně ukecala kámošku, že začneme od pondělka cvičit, tak jsem zvědavá, jak dlouho nám to vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mne ceka narocny víkend na Morave... patek ples a pak u nasich a u babicky, to se neda s prominutím nezrat! aspon ze pristi vikend se nikam nechystame a pritel mozna pojede na brigadu tak mne ani on nebude demotivovat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hubiku, jsem ráda, že si ty výpady zkusila. Po nějaké době si zase přidej pár cviků, třeba místo 30 na 35 atd. Já mám ještě problém v tom že bydlíme u tchýně, takže dost vyvařuje. Ale musím se držet.
Odpovědět
Profilova fotka
veren: tak hodne vule a at vam to vydrzi dlouho cvicit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jannisb : diky...To ja mam problemy se drzet,kdyz jedu na vikend k nasim do Cech....Mamka vyvaruje a to se pak blbe odrikaji ty dobroty :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej a babicka a chlebicky a vino.... a knedlo zelo vepr, kdyz uz jsme tady, ze... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že maminky, babičky a některé tchýně jsou stejné a všechny vyvařují, když přijede příbuzenstvo na návštěvu, popř. ještě nabalí sebou domů :-D u nás to samé v bledě modrém..
Odpovědět
Profilova fotka
To znam moc dobre.....nejhorsi je povinna navsteva u babicky...ona desne sladi a ty jeji rolady a dortiky co pripravy je sileny,vubec to nikomu nechutna :-) ....vzdy si davat radeji jen kafe nebo caj,abych neurazila..... :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Věřím, že to všichni zvládnem, musíme si věřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu....ale nekdy je to zahul vydrzet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, jsem se tady začetla a připadala jsem si jak u nás doma :-D Vidím, že je to všude stejný. Staré recepty babiček, pořádný omáčky a knedlíky ;-) a hlavně koláče.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nasla jsem recept na "kolac",kdyz drzis dietu a zkusila jsem ho.....a chutnalo mi to :o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?