Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ty si shodila 30 kg?? :-o jsi dobrá! tak ja bych chtela shodit tak deset, ale se mnou je to tezke mne to vzdy vydrzí tak tyden a pak se na to vyprdnu, rikam si ze mne ma milacek ra takovou jaka jsem :-p proto jsem se pridala k Vám ze mi to bude blbe pred Váma vzdat to tak brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky proto jsem se pridala :o)) ....shodila jsem tolik,jelikoz jsem byla dost obezni...ten mam mirnou nadvahu,ale chci jeste shodit...jeste porad to neni ono... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik si davas za cíl jeste shodit?
Odpovědět
hubiku, nemáš třeba nějakou opravdu původní fotka ještě s těma 30 kg navrch?
Odpovědět
Profilova fotka
mam,ale zhrozili by jste se,kdyby jste ji videli :o) fakt jsem byla otresna....koukala jsi se do meho alba? akral: chci docilit 68 kg a to me jeste neco chybi...ale spis nejde o ty kila,ale chci se sama sobe libit...zrusit ty pneumatiky co jeste mam...
Odpovědět
Profilova fotka
Hubiku vypadás dobre... ja bych chtela 65 kg.... :-) dneska jsem si byla zkouset plavky, motivacne a slibila jsem si nové rifle, a nejaky sexy topík za zhozena kilca
Odpovědět
Profilova fotka
TO ja si slibala,ze stanovime termin za to ze zhubnu :o)))))
Odpovědět
Profilova fotka
ale v pase mas termín... ten je jen tak?
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: ukazu vam tu fotku,ale bojim se ji dat do alba....
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, ukaz! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: termin tam je predbezny...jeste neni plne stanovenej....zasnoubena uz jsem 2 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz si videla se vdavat 26.12.? :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
DObre...dam tu fotku do alba na 10 minut jo? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no prace ze mne to prekvapilo, ale mohlo by to byt zajimave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotka je v albu....mate par minut a pak to hned mazu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je slusny výkon ;-) gratuluji!
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jsi tam vazila?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotka je smazana....vazila jsem 104 kg...strasne moc se za to obdobi stydim....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to by ses tím mela spis chlubit zes to takhle krasne zmakla a jak dlouho uz hubnes? za jak dlouho jsi tech tricet zhubla?
Odpovědět
Profilova fotka
No trvalo mi to dva roky a ten posledni rok s tim bojuju...porad hubnu a pribiram...takze se pohybuju v rozmezi 5-12 kg co chci shodit....zalezi na tom jaky obdobi mam...ale po vanocich je to nejhorsi....ke vsemu jsem ted byla vice nemocna,tak jsem vubec nehubla..spis naopak..
Odpovědět
Profilova fotka
ja vzdy pres leto se dostavam pod 70 ale pres zimu k tem 75 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je to sileny ze :o))) tak ja musim koncit...ceka me mucici stroj :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu tancovat takze taky pohyb, i kdyz liny, papa!
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám hlásím...Od čtvrtku, což je 1.3. začínám s vámi.Mám 163 cm a 68 kg...hrůza!Ale věřím, že společnou motivací dokážem víc než samotné...Začínám fitkem..to jediné můžu provozovat s přítelem(aerobic nee,pilates nee a sex se nepočítá :-D )Sama jsem totiž líná někde jít aspoň zpočátku.Mou motivací není termín svatby(na tu máme ještě čas), ale než přijde sluníčko, chci být ještě krásnější ;-) Vysněná váha je 59kg, protože někdy tam snad tu pětku musím vidět, ne?! :-D Máte některá tip na nějáký jídelníček nebo tak něco, který bychom mohly dodržovat zároveň a předávat si dojmy, zkušenosti, podporu, ...?
Odpovědět
hubik, já to nestihla, byli jsme večeřet
Odpovědět
akral a kolik měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
170cm |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já už mám sice pár měsíců po svatbě, takže problém ohlídat váhu do svatebních šatů nemám, ale mám pocit, že jsem poslední dobou trošku přibrala, tak jsem mrkla sem, aby mě to donutilo začít se sebou něco dělat.. padl tady nápad se vyfotit před a po, aby bylo líp rozeznat ty shozená kila, tak jsem se toho nápadu aktivně chopila, no a mám zkažený zbytek dne :-S Hrůza a děs.. Fakt dobré nakopnutí do začátku..měla bych si to preventivně dát jako wallpaper na PC....Radši se ani nevážím, teď co jsem se viděla na fotkách jen ve spodním prádle,tak na to nemám fakt odvahu..letos bych ale chtěla v létě někam k moři, tak bych se měla začít hamovat.. sem tam sem mrknu a dám vědět, jak mi to jde..díky za toto fórum a shozeným kilům zdar!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem byla cvičit a i cvičitelka mi říkala ze jsem "malinko" pribrala :-| a kurňa, je fakt na čase s tím něco dělat... |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?