Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ty fotky před a po beru, to je dobrý nápad
Odpovědět
jejej, tady se to zas rozjíždí stejně jako vloni,ale to je tím, že ty letošní svatbičky se zas blíží, tak já budu nakukovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to vydrželo fakt kolem měsíce, taky záleží jak to bereš často. Mě to bylo vysvětleno že když to chceš na hubnutí, tak se to bere každý den ráno. A když to máš jen na udržení tak stačí před cvičením. Jinak já potřebuji i zpěvnit, takže proto posilovna. Záleží také co a jak cvičíš. Já tam dost i běhám na páse nebo jezdím na kole. Třeba půl hoďky, pak pár cviků na ruce a břicho a pak protáhnou a alou domů. Netahám nějaké obr váhy a tak - to je pro chlapy na velké svaly. Veren - foto jsem myslela pak pro srovnání. Ale záleží to na tobě kdy si jí tam dáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam L-carnitin s prichuti zelene jablko...je to dobry...kyselejsi....takze nemej obavy,ze by jsi to rano hned vykopla ven :o)))) jannisb:ty fotky jsou dobrej napad.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si pak koupim ten L-carnitin v tom vitalandu....urcite to vyjde levneji nez takhle...hned to je pryc totiz....diky za radu.....
Odpovědět
Profilova fotka
a neprodává se taky třeba v lékárně? Nemáte zkušenosti se spevňujícíma krémama a gelama na celulitidu?
Odpovědět
Profilova fotka
V lekarne nevim,ale maji ho i v hypernove...tam jsem ho taky videla.... To by me taky zajimalo,jestli ty kremy a gely pomahaji.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ja jdu ted dom,ale z domu se dneska snad jeste pripojim...zatim se mejte pekne....ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si jich pár koupila, ale nikdy jsem nevydržela mazat se dlouho
Odpovědět
ahoj Holky tak jsem si pročetla par stranek a rekla jsem si ze se pridam. Uz mne nebavi nad hubnutim premyslet sama. Zacala jsem hubnout pred mesicem a shodil tak 2-3 kg, ale to jsem si hlidala jidlo a pocitala KJ.. jenze to mne jaksi prestalo bavit. Taky jsem zacala chodit do posilky ale letela jsem do usa a po priletu se jeste k sviceni nevratila (ted je to 14 dni) Merim 163 cm, a vazila jsem 57 k, ted se pohybuji mezi 53 - 54 kg. MOzna se to nezda moc, ale na mou pidipostavicku jsem doooooost oplacana - konkretne pneumatika , prdel a stehna.... Do svtaby - cerven - potrebuji nutne mit tak 45 - 49 kg !! takze jdu do toho s vami. Moje ICQ 217-104-667
Odpovědět
jannisb: měřím 171 cm a hubnout jsem začala s 61,8 kg. A jinak holky ohledně těch krémů a gelů - mně odrazuje to masírování, to za á, za bé nikdy nevydržím matlat se 2x denně dýl než týden a něco. Ale zvědavá jsem na tu náplast na celulitidu od Nivey.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sorry, ale mám tu dost práce. Jinak já jsem měla příchuť pomeranče. Zkusím se zase po tom podívat a napslala bych se mi značku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo na náplast jsem zvědavá taky, ale myslím si, že to nebude nic převratného. Bez pohybu to holt nejde :-( Já jsem teď zahájila pitný režim a všichni z práce ze mě mají prdel, protože furt jenom lítám na záchod. Ale vzhledem k tomu, že ho máme v prvním patře, tak i ty schody jsou k něčemu dobré :-D
Odpovědět
Veren: nápodobně, taky courám porát na záchod :-S jinak s temi masaznimi gely jsme na tom stejne. Driv prodavali gel pouze na mazani - rano - vecer, takove zelenobile ampule, to mi pomahalo... ale masirovat se.... to nejak casove nezvladam
Odpovědět
Profilova fotka
no možná by bylo dobré zařadit to masírování do milostné předehry :-D Přece jenom i sexem se spalují kalorie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Arvetko, to už je z tebe jen kost a kuže né??? Já jsem menší a má nějakých 68 kg. Jinak co se týče těch krému, tak dělám do avonu, takže mám vyzkoušený ten jejich gel. Mažu se tím vždycky tak měsíc a vidím zlepšení, ale není to natrvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zkoušela gel od Garnieru a ten byl hrozně mentolový, hrůza :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, koukala jsem na tvé album a ty šaty ti sluší. Nebo ty chceš vypadat jak ta anorektická modelka? Tak aby si to nepřehnala. Teď jsem si vzpoměla že jsem někde na netu našla výpočet optimální váhy, ale už nevím kde. Není to BMI ale fakt ideální váha k výšce ..... Mě tam vyšlo 59 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Já za chvíli končím... Napadla mě ještě jedna věc. Nevíte někdo do kolika procent tuku by měl mít jogurt, aby byl dietní. Zrovna jsem ochutnala nějaký tvarohový dezert a byl moc dobrý, obsah tuku měl 3,5 %. A co vím tak tvaroh je dietní, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ja se chci taky pridat |-| jestli neva? :-) svatbu mam za 46 dni a chci shodit aspon 4 kg (pet by bylo super :-D ) takze ode dneska jsem zacala pocitat kj, ale se cvicením je to horsí.... |-|
Odpovědět
akral, to bys možná zvládnout mohla, ale co šaty?nebudou pak velké?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze je nedopnu :-N proto musim zhubnout ;-) prave si varim kvetak k veceri
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb: s tim tukem v jogurtech je to tam,ze cim min tim lepe....byla jsem kdysi u dietologa a doporucoval nejlepe bez tuku,ale kdyz uz to jinak nejde tak do 3 % tuku...
Odpovědět
Profilova fotka
akral: koukala jsem do tveho alba a zkousela sis moc peken saticky.....zajimalo by me,ktere sis nakonec vybrala.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak,kdyby jste neco potrebovali,tak jsem na icq: 247-860-091
Odpovědět
Profilova fotka
berus: tak to je úžasné, to bych taky potřebovala. Podle mě máš teď váhu ideální. Já letím domů, mějte se tu všichni krásně. A pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím vedou 35, ale jak je videt na fotce zezadu tak je nedopnu tak potrebuju neco shodit :-) ja pocitam kalorie pres kalkulacku flory uz jsem tak parkrat zhubla a je to mnohem jednodusí nez vsechno psat na papir a opisovat z krabicek ;-) a kdyz se zaregitrujete tak muzete zpetne koukat na cely tyden a zjistit kde delate nejvetsí dietní chyby!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou moc pekne....slusi ti...... TO ja vim,kde delam ty chyby :o) jsem desnej mlsoun :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky navic pritel taktez a jemu nemuzu nekoupit sladkosti, ze drzime dietu kdyz vazi skoro mené nez ja :-( a kdyz koupim jemu tak uz rovnou i sobe :-| ale nekdy si treba o necem myslim ze je to OK, a kdyz to hodim do e-kalkulacky tak ziram kolok to ma kj ]-( jeste krom toho ze jsem mlsoun jsem desne líná... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povidej....on sni vse na co prijde a je jak tycka :o)) to ja si doprat to co on,tak mam hned tech 30 kg co jsem pracne shodila zase zpet...ale jeste potrebuju hodne shodit... :o((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?