Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, a na kolik tak těch 20 masáží vyjde?
Odpovědět
skoro na 7tis - je to šílená pecka ale zas lepší jak za liposukci
Odpovědět
já si totiž před rokem řekla, že buď zhubnu přírodní cestou, nebo jdu na liposukci - s tím manžel moc nesouhlasí a navíc jsem slyšela tolik zpackaných liposukcí, že jsem ráda, že jsem si to rozmyslela!
Odpovědět
Profilova fotka
No, to by mi svatební rozpočet docela významně navýšilo :-)
Odpovědět
to je pravda, ale hlavně mi to odstanilo celulouše. Měla jsem z té 4 stupňové stupnice 2.stupeň a teď mám jen nepatrné zbytečky
Odpovědět
Profilova fotka
No vidiš, tak to je super. Já si počkám, až budu vážit těch svých vysněných 66 a pak zhodnotím, jak jsem na tom s celulitidou...tím hubnutím se docela ztrácí. A pak bych možná uvažovala o tom vakupressu :-)
Odpovědět
Hele, nějak se kazí počasí, chtěla jsem jít běhat, abych s tím hubnutím něco udělala!
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, tady chumelí celé odpoledne. Já jdu na ten spinoš, ale ne, že by se mi bůhvíjak chtělo. Ale mám dneska docela chutě...kolegyně od rána pořád něco dlabe a to jsou vážně muka se na ní dívat :-|
Odpovědět
Ahojky, tak mi chybí 2cm přes zadek, 1 přes boky a 1cm přes stehna k mému cíly, ale obávám se, že bez diety a cvičení to už v žádném případě nepůjde. Holky, zkušela jste některá využívat infrasaunu na hubnutí?
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký je rozdíl mezi normální a infra saunou?
Odpovědět
Aha, no normální je takový to vlhko, nebo jsou tam kamna a infra je kde jsou umístěný infrazářiče. Přemýšlím nad tím, že bych na ni začala chodit, pomáhá to imunitě a hlavně se při tom prý docela dost spaluje! Sedíš a potíš se jak kůň! Myslím, že za tu půlhodinu, co jsi tam spálíš tak 300kcal, ale kolik přesně to má být fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, takhle...infrazářiče, tak o tom jsem ještě neslyšela. A v normální sauně se nespaluje?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to nevím, ale to infra by mělo pronikat pod kůži a urychlit metabolismus, je to na celulouše taky dobré. Já jsem v infrasauně už párkrát byla, je to úplně jiný pocit jak v klasické!
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, tak to je dobrej tip, to musím někdy zkusit! Jinak dneska mě děsně honí mlsná, ještě že v práci nemám žádný kalorický bomby (jen mrkvovej salát a dýňový semínka). Dala bych si řízek :-)
Odpovědět
No, já jsem nezdravě posnídala a posvačila (napůl) balíček tyčinek, k obědu jsem měla avokádo a mrkev, ale teď jdu na oslavu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a nezkoušela jste některá polárium? U nás se to prý staví a já jsem pro každý adrenalinový zážitek. Má to nakopnout metabolismus a tak. Dneska mě taky honí mlsná, tak jsem si dala loupák a mladýmu jsem vzala pár piškotek. Ale byla jsem venku s kočárkem 2 hodiny rychlé chůze, tak to snad spálené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makul:avokádo a mrkev????To se dá jíst??? :-D To jsem nikdy nezkoušela.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Polárium? No, já zírám, napřed infrasauna, teď polárium...to je jak nějaký sci-fi výrazy :-) Vůbec netuším, o co se jedná. Makulacek: když jsi jedla takhle zdravě, tak si večer na oslavě můžeš trošku zahřešit, to se smí.
Odpovědět
Profilova fotka
najdi si ve vyhledávači polárium a budeš zírat- ta teplota -190 stupňů mě dostala
Odpovědět
Profilova fotka
pardon jsem se upsala -160 :-)
Odpovědět
Já posledně koukala jak je avokádo docela tučné a kalorické i sušenka se mu rovná :-| . Mě teda nechutná..
Odpovědět
holky infrasaunu mame doma a clovek se v ni moc nezapoti, teplota v infrasaunach by nemela jit nad 70 stupnu a v klasicke saune vam ta teplota jde mnohem mnohem víš. Jde spis o aktivaci organizmu ohrati, pripadne kdyz boli zada tak je to super atd. Ale ze bych v ni zhubla (chodim do ni 3x tydne) to se rict neda - spis to ma dobry vliv na pokozku (je krasne jemna).
Odpovědět
Profilova fotka
Manicka 77: to máš pravdu, ale v avokádu jsou rostlinné tuky, které mají úplně jiné složení než živočišné, takže organismu prospívají. Což se o sušenkách asi říct nedá :-)
Odpovědět
Po sauně se nehubne...Jestli je po ní nějaký váhový úbytek, tak je to jen vypocená voda z těla.Rozhodně ne tuk...
Odpovědět
Ahojky vespolek muzu do klubu? do 21.4 kdy letim zkouset do cech saty potrebuju shodit 5-7 kilo... tak jsem ted na zdravem jidelnicku.. :-| k obedu jsem mela ryvita chleba se sunkou, dve mrkve, dve rajcata, salatovou okurku a feta syr..a teda ze bych se citila syta se mi nezda... des.. Uz jsem takhle zdravou stravou shodila 15 kilo, ale pres vanoce jsem zase 5 nabrala zpet a ted je shazuju..no des.. ]-(
Odpovědět
Ahojík!A odkud přiletíš?Já se snažím jíst zdravě od začátku týdne, ale nenásilnou formou...Mě váha skáče neustále 8 kilo nahoru-8 dolů...Už toho mám pokrk!Teď nechci držet dietu, ale jíst zdravěji,ať se to udrží a do léta jsem zase kočka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Já a můj nastávající se snažíme taky trochu zhubnout. Ne jen na svatbu, ale i všeobecně. Máme tabulku do které si zapisujeme svoji váhu. Takže se navzájem kontrolujem. Ale oba máme rádi jídlo, takže se občas neudržíme. Je to holt neustálý boj. Podle mě se to ale zase s tim hubnutím nemá přehánět. Sladkosti a ovoce se snažim jíst jen dopoledne. Ale nevim jestli to má nějaký efekt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přidávám se. Je to super, společná motivace. Já bohužel vždy dostanu impuls a pak postupně uvadá. Na privátě ve škole je to docela v poho, ale doma je to katastrofa. Vařím přítelovi, ale někdy vaří jeho maminka a ta vaří fakt výborně a já na to mám vždy takovou chuť. Takže neodolám. No, ale s Váma to určitě zvládnu. JInak chtěla bych zhubnout 10 kilo do 5 měsíců. Myslíte, že to nějak zvládnu? A že je to po zdravotní stránce ještě v normě? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky od zítřka jdu na to tak na ěm myslete a držte mi pěstičky pro štěstí. papa Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucko, já myslím, že 10 kg za 5 měsíců je v pohodě a pokud upravíš jídelníček, nebudeš to přehánět se sladkým a tučným a přidáš hodně zeleniny, do toho nějaký ten pohyb, tak by to mělo jít samo. Jinak mně se osvědčilo jíst všechno, ale v malých porcích a jíst pravidelně 5-6krát denně. Tak ti držím palečky, taky potřebuju shodit ještě 10 kg do června :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?