Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
janinko, hlásím se k tobě, mě taky trápí ,,jen 5" a bojuju s nima. Zatím vítězí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku co s tím uděláme? jsem z toho už hotová, potřebuju je dát dole, ale drží se mršky ]-(
Odpovědět
Ahojky holky, také jsem stále svámi, ale nyní z časových důvodů už jen čtu :-( já a sportování nyní nic moc... spíše nic nec moc a jak psala Skaf .. sice netloustnu, ale ani nehubnu. jen potěšující je, že jsem ani přes vánoce nepřibrala. Ale po auditu mám zase v plánu pokračovat.
Odpovědět
No, mně chybí dát dolů 3-5kg a fakt to není sranda! Jde to daleko hůř než těch 7 co už dole mám, to bylo v pohodě! No, teď si přeji dát dolů ještě něco kg tuků! Musím přiznat, že dokud jsem běhala pravidelně tak to na nohách a zadku bylo znát! Pak jsem skoro čtvrt roku nic nedělala a začalo to být docela znát. Doufám, že to dám zase dopořádku a taky že ještě zhubnu! To cvičení je fakt moc důležité - pro formování postavy! A navíc můžu jíst a nenabírám! Kdybych k tomu byla schopna držet opravdu dietku, tak věřím, že by ta kg dolů šla. Taky se někdy uklidňuji tím, že jsou holky co potřebují zhubnout 30kg a oproti jim je moje touha po 5kg prkotina, ale každý vidí to své trápení.
Odpovědět
Ahoj holky, tak vidím, že tady diskuze zase opět vázne. Musím se přiznat, že můj boj s dietou prohrávám, nějak se mi nedrží ji dodržovat, sice hodně piju (neslazené čaje), ale pořán ne a ne ubrat jídla. Ale na druhou stranu se musím pochválit - v úterý jsem byla na spiningu, včera odpoledne běhat, dnes jdu hrát squash, zítra bych chtěla jít běhat, v sobotu se projet na kole a v neděli běhat. Tak jsem zvědavá, jak se mi to povede. V podstatě jediný klidový den by mělo být pondělí a to proto, že chodím na očkování a nesmím ten den mít žádnou námahu. Ale to jídlo-to je pro mě noční můra!
Odpovědět
Makulacek, tak to tě opravdu chválím ... to já bych se měla stydět, neb tento týden mám své dny, tak jím jak kyselina a k tomu žádný sporty :-( No snad příští týden to bude lepší, ale to jidlo je pro mne taky nyní noční můra .. rozdělit si to na malé částky to mi nějak nejde. Je pravda, že nyní jsme měli v práci namáhavé období, ale i to mě neomlouvá.
Odpovědět
hele, přidá se někdo zpátky k měření a vážení, které tu už kdysi bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
makulacku taky tě moc chválím, mě se nějak v poslední době nedaří, s miláškem jsme si dali předsevzetí že do června musíme mít dole 5 kg, ale zatím skutek utek tak nevím nevím, s pohybem to u mě není vůbec třeba jako u tebe, já se prostě nedonutím. Jo v pondělí jsem cvičila doma , dodnes mě bolí břicho, ale to mám vždycky když cvičím po dlouhé době. Já bych se klidně přidala na měření a vážení :-D
Odpovědět
ok, tak se domluvíme na pátky? pošlete mi výšku, váhu a míry a já povedu tabulky tak jak to dřív dělala skaf? musím tě zklamat, strašně žeru-to je můj problém, takže pohyb je jen menší kompezace toho jídla. jo a cvičení doma mi nikdy nepomohlo, fakt musím mít pohyb pořádný - aerobní-zapotit se
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, někde jsem to tady už psala, sport doma mi nic neříká, chodila jsem na spinning, aerobic a do posilovny, měla jsem dobu kdy jsem si na svoji postavu nemohla stěžovat, hezky vytvarované zpevně né nohy, ale ted? pokouší se o mě celulit. špeky atd, není to teda zase tak hrozné, nemám nadváhu , ale vidím na sobě , že potřebuju zabrat, takže zítra ti pošlu výšku, váhu, a míry ju makulacku? :-D
Odpovědět
Ok, super! Tak mám za sebou squash a ani nemám po sportu moc chuť k jídlu, ale něco sníst musím, nebo pak zas budu mít velký hlad a "sežeru" kde co. Takže z naplánovaných aktivit mi už chybí "jen" 2x běh a kolo. Na spinning už budu chodit jen 1x týdně (chdila jsem 2x), protože mi to běhání pomáhá na hubnutí rozhodně víc, ale zase chodím tam na hodiny, kde se pak posilují problematické partie - což potřebuji a doma se k tomu nedonutím!
Odpovědět
Profilova fotka
Na squashi nebo jak se to píše :-D jsem nikdy nebyla , teda to je hrozné slovou čoveče :-D , ale lákala mě na to kamarádka, jenže já mám problémy s kolenem, takže to asi nebude nic pro mě, ale na spinning bych šla, hned ted. Já už si dám jen něco lehkého na véču, tak kolem 17 hod a pak už nic, ráno se změřím, zvážím a podám info, budu se červenat :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak se hlásím - včera jsem se dokonce naprosto vzorově držela s jídlem, ale o to větší bylo zklamání, když jsem zjistila, že vážím víc :-( Ale musím přiznat, že se cítím líp i po tom týdnu sportování, asi tomu budu muset nechat delší čas! Jak to vypadá, hlásí se tu někdo na zápis do tabulky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj makulacku tak já se teda hlásím, včera jsem se taky držela, jedla jsem naposledy v 17 hod, ale ráno jsem myslela , že umřu hlady. Takže tady jsou moje míry : 158/55 kg, 89-70-91 hrozné, ale co se dá dělat musím zapracovat.
Odpovědět
Taky se hlásím do tabulky 158/58 a ted vubec nesportuji a docela si davam nezdrava dobra jidla, do leta to musim trochu dat dolu a uz nikdy to nenabrat :-) jsem blazen, ja vim. Nikdy to s dietou nevydrzim, vzdam a to brecim a brecim... Prala bych si mit pevne telo a byt zdrava, tak mi držte palce!!! a preji si zapis do tabulky a dam vam vedet, jak to se mnou pokracuje 8-)
Odpovědět
Ahojík,já bych ráda ale nemám se jak změřit.Krejčovský metr doma nemám :-( Jinak 163/65.... ;-( Ale já věřím,že když je venku tak krásně, bude se hubnout mnohem lépe...Opráším kolo a budu si s miláčkem dělat výlety aspoň o víkendu kdy máme volno oba.Nevíte kolik asi stojí takový ten měřič ujetých km na kolo?Jinak teď jsem nemocná takže cvičit nemůžu..A přišla jsem na skvělou věc..zatímco jsem slyšela, že někdo o zkoškovém jí jak kyselina, já při tom učení jím mnohem méně, protože na jídlo vůbec nemyslím... ;-) Což je pro mě super!
Odpovědět
Myslim, ze stoji neco okolo 250 mozna i min, asi podle funkci... Jinak by me zajimalo kolik toho pres den vypijete a jak si prestavujete dobrej jidelnicek aby vam behem dne nebylo zle, vetsinou me dost boli bricho kdyz radikalne snizim prijem jidla a o nepravidelnem vyprazdnovani ani nemluve
Odpovědět
Díky moc!Když bys opravdu dodržovala jídlo 5krát denně, tak bys měla chodit pravidelně.Na mě to aspoň působilo a moje trávení fungovalo jak hodinky.Jen to dodržet.....Vody bys měla vypít tak min. 2 litry,ale já musím mít láhev pořád u sebe na očích, jinak na to nemyslím :-) Jo a taky jsem na záchodě co chvíli, když toho tolik vypiju. :-D
Odpovědět
V tom pití mě právě omezuje to, že pak pořád lítám na Wc, což se ne vždycky hodí... Kdyz jsem celý den doma tak je to v pohodě, piju vodu, vařím si ovocné čajíky a mám vždycky lepší náladu
Odpovědět
Profilova fotka
holky chce to fakt hodně pít, taky si musím každou chvíli dolévat hrníček, jinak bych se nedonutila, pití mi dělalo problémy,. ale ted už sem se nějak naučila pít min 1,5 litru za den a to do toho nepočítám čajíky. Mělo by se jíst každé 2, - 3 hodiny, protože pak si tělo to jídlo co sníte třeba po 4 hodinách ukládá do tuků, tohle jsem četla na nějaké sportovní stránce. S vyprazdnování problém nemám protože ted jím hodně citrusů a přidala jsem dyňové semínka .
Odpovědět
Ahoj holky, lezu Vám sem do toho kecat, určitě jste už někde četli v této diskuzi mé příspěvky - jsem bývalá členka, která tu hubla a zhubla :-) , stejně jako makul. Ze začátku jsem úplně vyřadila všechny sladkosti a tučné jídla, dokonce jsem prvních pár týdnů místo obědů jedla třeba ovesné kaše, měla jsem tu silnou motivaci. Jídelníček se mi skládal z tuňáků, tvarůžků, activií, ovoce, zeleniny, křehkých plátků, nízkotučných sýrů. Je sice pravda, že ze začátku jsem na sport šla postupně. Dodnes jezdím na lačno na orbitreku 30min., ale začátky byli na 10.min.párkrát týdně. Jednou týdně jsem si dopřála nějakou dobrůtku, třeba mléčný řez nebo jsem šla na Kebap. Jo a ještě jsem zapomněla dodat, každé úterý jsem jedla jen ovoce a zeleninu. Za 2 měsíce jsem zhubla 5kg a za další měsíc pak 2kg, celkem tedy 7kg - je pravda, že já to tedy moc nepotřebovala, ale jsem teď se sebou spokojená. Akorát to není o tom, že jím, co chci, to ne. Sladký miluji pořád, ale dávám si ho ne každý den, maso nejím skoro vůbec. Okolí mě říká, že jsem teď moc hubená, ale já si myslím, že na ztloustnutí bude ještě čas ;-) . Nejvíc mi vadí, že mi každý říká, že to stejně zase naberu - to mě fakt vytáčí.. Jinak, co se týče pití, tak já pila až 5l pouze vody denně. Na trávení je dobrá čerstvá zeleninka, activia a psylicoll, ale musí se to poctivě. Co se týče toho čúrání, tak je to běs, ale dá se zvyknout.. Pro hubnutí nedoporučuji přestat jíst v 17.hod, ale 3.hodiny před spánkem a ráno, tak do hoďky po probuzení nejlépe po aerobní aktivitě. Příjem pro hubnutí kolem 5000kJ s cvičením, 4000kJ bez cvíča. 6000 - 7000kJ s cvičením pro udržení. Samozřejmě, že celý život to takto nejde proto je dobré sem tam občas zařadit chuťový den a jíst na co máte chuť. Doufám, že jste se mého příspěvku nelekli, každopádně na každého působí něco jiného. Toto je jen má zkušenost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ HOLKY. Mám 171/67 a snažím sa hubnúť snaď celý život :-) problém je, že nemám absolutne pevnú volu a milujem sladké. V lete som začala chodiť do posilovne, kúpila som si drahú pernamentku /1100,-/mes./ a celkom ma to bavilo, takže som tam bola skoro každý deň a keď som tam už poctivo makala, bola blbosť aby som sa doma potom nacpala, takže prvé výsledky boli už po mesiaci.Tým, že som aj posilovala taký úbytok na váhe nebol,ale upravila sa mi a zpevnila postava a bolo to vidieť.Bola som spokojná.Lenže prišiel listopad, nejak nebol čas,pak prosinec, jela som na lyže,Vánoce....skoro žiadny pohyb a plno jedla....každý deň sladkosti.... Svaly ešte mám,ale začalo sa to obalovat tukom a som tam kde som bola pred letom 8-( Dala som si závazok, že od zajtra /toto spojenie poznám DOKONALE :-S / ZAČNEM fakt poctivo. Mám osvedčené: RÁNO: light jogurt+pol litra mátového čaju, DESIATA: ovocie alebo musli tyčinka, OBED: zelenina na masle, alebo ryba...proste niečo lahké, OLOVRANT:ovocie,jogurt,sušené ovocie atď,VEČERA: vajíčko,šunka,zelen.šalát atď. Lenže málokedy mi to vydrží dlhšie ako zopár dní :-S Budem rada ak sa tu budeme deliť o svoje skúsenosti a hlavne si dodávať SILU VYDRŽAŤ TO ! DRŽÍM VŠETK7M DIEVČATÁM PALEČKY :-N
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak jsem vás zavedla do tabulky. Na tabulku portřebuji znát výšku, váhu, obvod přes hrudník, pas, zadek, boky a nejširší část stehna. Jinak jsem moc ráda, že se naše skupinka rozrůstá, konečně v tom nebudu sama. Jinak teď se sice nemůžu donutit, abych držela dietu, ale snažím se nepřecpávat a hlavně hýbat. Ten minulý týden mi udělalo čáru přes rozpočet počasí, měla jsem plány :pátek-běh, sobota-kolo, neděle-běh; no v pátek se kvůli větru fakt nedalo, tak jsem vypustila páteční běh a sobotní kolo a místo kola jsem byla běhat (myslím, že tím se spaluje víc) a včera už jsem běhat byla taky! I dnes ráno jsem byla běhat. jenže jsem pak posnídala 2 Buchty - zdravé to není, stydím se, ale pozitivní zase je to, že už mi žádná nezbyla na večer! Jinak, já mám spotřebu tak 3-4l tekutin. Já mám prostě jen občas nějaké ucpávací problémy aniž bych znala příčinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tak já jsem opět na tour po rodinách,ale zítra se už vracím domu ke svému cvičení.Zvážila jsem se tady v šumperku a tu váhu bych chtěla doma, váží o 4 kila míň :-D . Nejsem nivní tak vím,že tohle jsem fakt nezhubla ;-( . No jinak makul, v Brně budu 21-24, tak si můžem zas v úterý ráno zajít na spin. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem si vzpomněla.chci si koupit orbitrec(crossový trenážér)a já nevím jak se to ještě jmenuje,protože i myslým a i jsem to někde četla je to lepší než rotoped,ale nevím jakej je dobej.Dívala jsem se zatím na olpran ty se pohybují do 4 tisíc,hezkej design+karnitim,ale zdá se mi že maj malý to kolo)že pak děláš malé kroky)no pak na kettlery,ale ty jsou cenově už jinde, nejlevnější za 8tis,ale ten jsem viděla jen na obrázku a to kolo mi příjde taky malý.Máte někdo osobní zkušenost,určitě jo ;-) . Tak mi poraď te co máte doma a s čím jste spkojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
martina co ty chceš hubnout :-D , vždyt jsi jak vyžle, dívala jsem se do tvého albíčka a nejedna dívčina by ti mohla tvoji postavu závidět. Já dnes měla na snídu jeden croassant a k tomu jogurt, na sváču mandarinku a co na oběd tak to ještě stále váhám, nějak nemám představu, ale tady v jedné restauraci jsem viděla , že mají brokolici se sýrem tak do ní asi půjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
JANINKA: To sú len fotky a tie zkreslujú :-S FAKT ! ;-) CHCEM A POTREBUJEM dať dole tak cca 6-8kg aby som sa cítila relativne v pohode. Hore je to celkom fain,ale mám silnejšie stehná a zadok... MOJE DNEŠNÉ RAŇAJKY: 1/2 litra mátového čaju + jogurt light SVAČINA: banán OBED: dusená zelenina na masle a pol litra čistej vody
Odpovědět
ahoj holky, prosím vás, zkuste se ještě změřit at jsou v tabulce vyplněné všechny hodnoty, jo a možná je dobré připsat i kolik kg a cm byste chtěly mít - pro mě je to docela dobrá motivace Orbitrek prý skvěle spaluje tuky ale jaký je mezi nimi rozdíl fakt netuším Na ten spin.se spolu Baju ještě domluvíme, ale obávám se, že nebudu moct, naplánovala jsem si na ten týden intenzivní jazykovvý kurz! omlouvám se za překlepy-píši v rukavicích-mám parafín na rukou :-D
Odpovědět
máte některá zkušenost s dělenou stravou?
Odpovědět
makul: jedna známá dělenou stravu držela, zhubla 10kg, ale jak začla jíst normálně, i když málo, tak to zase přibrala. Já tomu moc nedám, podle mě je nejlepší sport a max. počítání kJ, to funguje nejlépe..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?