Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
tak hubnutí se nekonalo, centimetrově jsem na tom úplně stejně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Makul nebud z toho smutna nejsou dulezite centimetry ale to ze delas neco pro svoje zdravi, to je prece nejdulezitejsi ;-) ;-) ja jsem ted sice zhubla ale nejpis proto ze jsem nemocna a hodne jsem vypotila, ale zase jsem moc nejedla tak treba si to udrzim :-)
Odpovědět
Díky za podporu, ale jsem z toho trochu zdrclá - říkám si, že aspoň že cm nešly nahoru a to že se snažím chvíli neznamená že hned budou úspěchy, navíc předposlední měření bylo, když jsem vážila o 3kg méně, tak nevím, proč jsem doufala, že mi ubydou cm. Ale nevzdávám to, přes Vánoce se musím držet - dokud budu doma a jak začnu chodit do práce, tak se opět vrhnu na cvičení a dám si ještě jednu zhuštěnou sérii masáží a musím s tím do dubna něco udělat
Odpovědět
Ahojky, aspoň nějaké vítězství za týden kilo dole! takže aspoň něco!
Odpovědět
Makul, nebuď z toho tak zdrclá, jsou Vánoce, užij si je, se vším všudy. Pak můžeš pokračovat. Nemysli na váhu, nemysli na dietu... Užijte si to s manželem... ;-) a rodinnou jak nejlépe můžete. Pa.
Odpovědět
No, já jsem se rozhodla, že se musíme aspoň hýbat. Teď váhu moc řešit nebudu, dnes jsem to dostala, takže jsem ráda, že mám těch 55kg i s MS!
Odpovědět
Vidíš, makul ;-) . Můžu se zeptat, bereš HA? Nejlepší je to kompenzovat pohybem 8-) .
Odpovědět
Jo beru, ale já osobně nemám pocit, že bych po ní nabírala, jen s MS vím, že je to tak o 1-2kg navíc
Odpovědět
To já věřím, že to taky není po ní, že ona sama o sobě jenom rozhazuje chutě, na nás je je udržet na uzdě. Akorát, že já mám teď strašný problémy s cyklem. Antiko jsem vysadila v květnu, když jsem začala hubnout a od té doby jsem měla jen jednu přirozenou MS :-| . Říkám si jestli je to hubnutím nebo tou antiko.. Na co myslíš, že to asi svedĺa doktorka..- ]-( ?
Odpovědět
Já jsem teď HA vysadila kvůli váze.Na mě to působí strašně moc.Dokjonce teď nemám takové hrozné chutě.
Odpovědět
Holky to mě docela děsíte, že by HA měla takový vliv na váhu. Já osobně ji chci vysadit příští léto (jak dokončím školuú, ne že bychom chtěli hned mimčo, ale ještě si chci dát tak půl roku pauzu od HA než se začneme snažit o mimi, ale kdyby náhodou, ukončení školy s miminkem si nedovedu představit, proto budu ještě 1,5 roku na HA. Jinak mě se předtím vždycky nafoukne břicho a jak mi skončí, tak hned splaskne. Někdy chutě mívám, ale nic hrozného a ani to není pravidelné. Ale ten váhový rozdíl mi potvrdila spousta holek. No a vánoční dobroty se snažíme kompenzovat pohybem, poslední 3 dny chodíme na procházky. I když si třeba dám cukroví, tak třeba 2-3kousky místo svačinky atd, takže doufám, že moc nenaberu. A hodně přemýšlím nad tím, že bych si zítra zašla na spinning - když nebudu mít manžílka doma a nebude se mi samotné do té zimi chtít.
Odpovědět
Ahojky-tak hlásím úspěch-i když jsou Vánoce a o dietce se moc mluvit nedá - ale přiznávám, že se snažím krotit, tak mám o kilo méně než minulý pátek, ráno jsem to oslavila snídaní ze šmakouna a odpoledne se chystám jít se projít, abych tomu ještě trochu pomohla! A asi vytáhnu svoje zátěže na nohy a začnu i trošku cvičit-nebo s nimi aspoň chodit po doma
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem brala trojfázovou HA a hrozně jsem nabírala..sice velmi pozvolna ale pak to byl šok!Nevěděla jsem ale, že to může být tou HA, ale gynekolog mi předepsal nízkohormonovou HA, abych už nepřibírala.Jenže jsem sice zhubla ale zase mi neudržela cyklus.Pak mi pro změnu předepsal dvojfázou a nabírání začlo znova.Teď jsem se na to vykašlala.S partnerem to řešíme jinak a já do sebe ta svinstva už necpu.No a je to necelých 14 dní co ji neberu a mám dole už 2 kg.Sice nemůžu říct 100% , že je to tím, ale jím jako před tím, zvýšenou těles. aktivitu taky nemám....
Odpovědět
Jinak, makul, strašně ráda bych taky zašla na spinning...Jen mi chybí kámoška.Obdivuju, žese dokážeš tak sama odhodlat a jít.Mi vždycky pomáhalo domluvit se s kámoškou.Pak bylo těžší se vymluvit,že se mi nechce... ;-( Můžu se zeptat, kolik u vás stojí spinning?U nás 70 / hod.Je to celkem dost.Když si to spočítám na měsíc plus fitko......
Odpovědět
Já beru pramino-na každý týden jiná barva prášků, to se teď teda docela děsím té HA. Já když jsem s ní začala tak jsem asi 2-3kg zhubla, pak jsem to dlouho držela, pak asi 3kg šly dolů, ale měla jsem úraz a 3/4 roku bez pohybu bylo postupně 10kg nahoru-děs, pak zase asi 3 kg dolů no a posledních 5 let to bylo vždy 3kg dolů, 3kg nahoru, takže jsem mívala tak kolem 62kg plus mínus. Nepočítám to, kdy jsem po slepáku běhěm 6 týdnů měla o 10kg míň no pak jsem zase něco nabrala, snažila jsem se to na 58 udržet, ale stejně se vrátila ke své klasické váze. Teď se to od února snažím měnit - musím říct, že zatím docela s úspěchem. Ty jsi na tom jak?
Odpovědět
Já 64, ale byly časy (právě po té HA) kdy se to pohybovalo kolem 70.... :-( Je to děs.VAdí mi že si nemůžu oblíknout co chci apořád se kontrolovat jak sedím ]-( Ale stále se odhodlávám zajít na cvičení , ale buď se mi samotné nechce nebo se stydím.Brouček sice říkal že bude chodit se mnou do fitka ale taky se vrací z práce až večer a to se mu pak chce ještě méně než mě :-S
Odpovědět
a kde bydlíš? Já jsem tady našla na spinning kamarádku-Baju
Odpovědět
Já jsem z okr. Karviná.Kamarádek mám spousty, jenže se po matuře všechny rozeběhly po celé republice na výšky.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, četla jsem že máte problémy shodit nějaké to kilečko, já mám také před svatbou, ale ještě pořád 7 měsíců času. Každopádně jsem začala hubnout mám na to skvělou kůru sice něco stojí, ale je zaručená během 4 měsíců mám dole 13 kilo a cítím se lépe, jenže ještě potřebuji dát dolů těch 8 minimálně, pokud chcete poradit napište mi na emailík ráda poradím. simope1@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky simope1:písla jsem ti mailík,tak na něj mrkni,díky :-) já už hubnu ne třetí pokus,ale pořád to nejde tak,jak bych si představovala,budu ráda jestli mi poradíš :-)
Odpovědět
ahojky, simope1: taky jsem ti poslala mejlika, tak předem děkuji za odpověď... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, dalo mi docela problem precist tech vasich 104 stran :-) ale jsem rada, ze jsem se sem k vam dostala. ja se snazim cely zivot bojovat s vahou a sem tam mam rok dva uspech a pak to zase postupem casu jde nahoru a porad dokola. ted momentalne mam vahu 70 kilo pri 170 cm.muj problem je ze mam postavu hrusky, kdyz se vidim jen do pasu tak se sama sobe libim, ale kdyz se podivam od pasu dolu je to des. pred svatkama jsem zacla chodil na lymfodrenaze tak doufam v maly uspech, chodim plavat a chodila jsem na spinning ale nepomahal mi a tak moje motivace skoncila na bode mrazu. Jinak se snazim jist zdrave, ale moje prohresky jsou sladky jidlo :-( ale cim vic se blizi svatebni den, tim vic se snazim hlidat...no snad nejaky to kilco konecne shodim :-D doufam :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, email jsem četla děkuji a odpověď máte také na svých emailech. Mějte se moc moc super ahojda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nestihla jsem teda přečíst všech 104 stran, tak nevím, jestli se můj dotaz neopakuje. Chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dietním programem Víta Chaloupky. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dietní program: jezte 5x denně po 3 hodinách ve stejně hodnotných dávkách z doplňků výživy užívejte spalovače tuků vždy před výkonem. Pro umocnění efektu odbourávání tuků můžete přidaj 1 dávku ráno na lačno doporučujeme nahradit 1-2 denní jídla proteinovým koktejlem Protein Delite od Scitec Nutrition. Velmi zásadní pro rychlé odbourávání tuků může být nahrazení večeře pít 2-3 litry tekutin (čaj, neslazené minerálky, iontové nápoje, neslazené nápoje) v dávkách po 2 dcl dbát na to, aby každé jídlo bylo složeno z bílkovin a sacharidů pro tuky platí zásada: pokud se jim budete maximálně vyhýbat, dostanete jich přesně tolik, kolik potřebujete jídlo buď studené, grilované nebo vařené bílkoviny: doporučuji denní dávku 1,5 g na 1 kg Vaší hmotnosti. Zdroje bílkovin: bílé maso, ryby, bílky, nízkotučný tvaroh, proteinový koncentrát sacharidy: doporučuji denní dávku 150 g. Zdroje sacharidů: tmavá (bílá) rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, brambory, vločky, tmavé pečivo několik příkladů přibližné jedné dávky jídla: 1) 75 g tuňák, 150 g brambor, 120 g zeleniny 2) 80 g tuňák, 45 g rýže 3) 130 g krůtí maso, 45 g rýže 4) 110 g tvaroh, 125 g ovoce 5) 25 g proteinu, 125 g ovoce jídlo si můžete sestavovat dle výživových hodnot jednotlivých potravin. Dnes jsou již uvedeny na každé etiketě, stačí jen trochu matematiky.
Odpovědět
Profilova fotka
Denní program: máte-li možnost, doporučuji po probuzení na lačno aerobní činnost - 15 až 45 min. stacionární kolo, stepper, běh, aerobic. Toto velmi zabírá na podkožní tuk. Zkuste to vydržet, zvyknete si, výsledek stojí za to se 45 minutovým odstupem snídaně další 4 jídla se 3 hodinovými odstupy odpoledne, nejlépe mezi 4. a 5. jídlem trénink v posilovně (může však samozřejmě být i mezi 1.a 2. a podobně - podle možnosti) s posledním 5. jídlem se snažit nepřekročit 19 hodinu spěte aspoň 8 hodin
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jen,aby to nevypadalo,tak tohle jsem skopčila z fitness stránek
Odpovědět
Ty jo, já už jsem si říkala, že snad knihu o hubnutí píšeš ty, baju! Jsem ráda, že se tam potvrzuje to, že když člověk sportuje na lačno, tak spaluje tuk! Jinak, strašně mi skáče váha před Silvestrem jsem 2kg dala dolů a dnes ráno jsem zjistila, že mám po týdnu 2kg zase nahoře! Přiznávám, že Silvestr nebyl zrovna dietní, ale pak už zase dobrý, dokonce jsem si říkala, že jsem možná něco ještě setřepala, ale opak je pravdou. Jediné, co v tom může mít prsty je alkohol, je pravda, že ne že bychom se opíjeli, ale tak 3dcl vína nebo panák bechera mám snad každý den! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem hnedka po ránu skočila na rotoped na 15 minut a musím říct, že to je brutální metoda :-p ale snad na podkožní tuk zabere
Odpovědět
Tak to ti dám ještě jednu radu, protáhni to na 30min. Já kdž jsem chodila ráno n alačno běhat, tak to bylo dost znát. Vypadá to, že žádná zima nebude, tak asi začnu zase běhat!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?