Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Makul, já taky nemám s kým, ale jak už jsem psala, teď to tak neprožívám. Navíc se teď cítím i docela dobře, i když samozřejmě by to mohlo být tisíckrát lepší. Ale nejsem proti, když si to tu zas budem psát. takže teď jsem snídala plátek slunečnicového chleba a 1 trojúhelníček nízkotučného sýra. Za chvilku letím na vlak.
Odpovědět
Já jsem měla docela divokou snídani: chili tyčinky a 5 sušených švestěk (s těma tyčinkama jsem si prostě nmohla pomoct)
Odpovědět
Presne, skaf, ja mam pocit, ze bych tu z fleku mohla napsat knihu o zdravem zivotnim stylu a hubnuti. Horsi by bylo, kdyby me do te knihy chteli vyfotit :-D Ja jsem mela vlocky s mlekem, a uz jsem dokonce stihla cvicit.
Odpovědět
Počkej, tak jaký je skutečně Tvůj problém, když máš teorii v malíku?
Odpovědět
Problem je praxe, ze se mi nedari to dodrzovat. Takze potrebuju nejakou motivaci, abych se tim v ramci moznosti ridila... Svatba docela motivace je. Taky jsem si ted nakoupila spoustu obleceni, ktery mi jsou akorat, treba i trosku tesny, takze to je dalsi motivace, prece to vsechno nevyhodim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojjjj slečny,mladé paní, ahoj makul, no já se taky nemůžu donutit chodit pravidelně,všecheno to lítání z litoměřic do Brna a zpět taková nepravidelnost a stres.No nechci se vymlouvat,ale je to fakt síla od svatby jsem jak soudek je to vidět a je mi to hooodně nepříjemný,.Tak jsem se rozhodla,že s tím začnu opravdu něco dělat, už asi po 150. No neva, manželovi dám na vánoce kartičku,ve které se mu zavážu,že půjde 10 kg dolů,je z čeho brát, no a ten měsíc teď potřebuju,abych začala, to je pro mě nejtežší. Dnes jsem hodinu šlapala na rotopedu a cvičila na břicho.Zítra jsem se koukla do rozvrhu místního fitka a půjdu na taebo to je pekná makacka, v pondělí jedu do Brna,to si dám pauzu. V úterý bych chtěla zajít na spinning. Maku dívala jsem se do rozvrhu slovanu a cvičí tam i v úterý na sedmou spin+posilování,sice to není Verča,ale já do toho jdu, ty bys byla jen posilující motivace,mohla bych takhle zajít určitě každý úterý do vánoc,to jsou třilekce,pak je zkouškové to nevím a uvidím jak budu mít další rozvrh. Velkou motivací je,že v únoru jedem na svatebku do Egypta a představa mě v plavkách je noční můra.Jsou to sice tři měsíce,ale zas né tolik,abych zvládla zázraky.
Odpovědět
Profilova fotka
JUj teď jsem si to pročítala zpět a vidím,že máš něco s kotníkem, makul. No nic tak já půjdu sama a tady se veřejně zavazuju,abych se k tomu donutil :-N ,pak se vyzpovídám
Odpovědět
Ahojky, hele já s Tebou na ten spinning půjdu. Kotník to snad přežije, kdyžtak nebudu jezdit ze sedla a budu pořád sedět jak brambora. Super, že jdeš, já jsem sice chtěla jít až ve čtvrtek, ale takhle se aspoň nemám na co vymlouvat!
Odpovědět
No, v sobotu jsem se docela držela-ale včera, no zase jsem jedla tak jak bych neměla. Tak snad se mi bude aspoň dnes dařit trochu se hlídat! Renulko, s tím uvést dietu do praxe máme problém asi všechny, fakt je dobré mít někoho na podporu. Jo a co mi taky docela pomohlo - tak vyfotit se. Když jsem viděla svoji fotku v plavkách-zezadu z loňského léta, tak mi bylo dosst hamba! No na jaře jsem začala s tím opravdu něco dělat. Ne, že bych teď na sebe byla pyšná, ale stydím se za sebe o něco míň!
Odpovědět
Já se držim dobře, ale musím říct, že mi buď blbla váha a nebo prostě jsem byla tou nevolností oslabená, že váha se mi vrátila a nemám o 5 kilo míň, ale jen o necelá dvě. Je ale tak fakt, že příští týden by měla přijít mrška.
Odpovědět
No, já jsem se rozhodla, že se teď budu snažit. Od minulého čtvrtka se snažím jíst aspoň trochu dietně a na tent týden jsem si slíbila, že zajdu 2x na kolo. Zítra vyrážím s Baju na spinning, pak možná ještě ve čtvrtek. Nebo si prostě zajdu jen do posilky na kolo. A nebudu jezdit autem-to mi za den udělá tak 4km nachozené. Vím, není to moc, ale lepší něco než vůbec nic. Navíc, tento týden jdu zase 2x na lymfo-tak snad mi do toho nic nevleze a fakt se zase začnu snažit.
Odpovědět
Když nikdo jinej, tak ty to zvládneš. Máš fakt silnou vůli. Moje předsevzetí je začít obden navečer proahovací cviky.
Odpovědět
Článek se načítá
Právě že tu silnou vůli nemám. Jo, zítra chci zkusit nejíst-je úplněk a to se prý hobne nejlépe, dokonce se to i jmenuje úplňková dieta. A tehdy kdy není měsíc vidět vůbec tak si má dát člověk jen odlehčený den!
Odpovědět
Makul, já myslim, že máš. Tak do nejedení celej den asi nejdu, ale můžu zkusit odlehčenější stravu.
Odpovědět
No, já jsem to zatím dodržela jen jednou, byla to děsná muka. Jenže, dnes jsem měla ke snídani mandarinku a čokoládovou tyčinku
Odpovědět
skaf, neznáš náhodou kcal hodnotu výrobků ROBI?
Odpovědět
Já jsem si koupila ty karbenátky, ale nějak jsem nenašla energetickou hodnotu, jen vím, že je to z rostliných bílkovin, ale jestli je to dietní nebo ne nepíší nikde, takže je to pro mě tak trochu podezřelé!
Odpovědět
To z hlavy nevim ......počkej.................520kJ ve 100g.
Odpovědět
No, tak to jsem taky našla - to jde, to je docela nízké, ale problém je v tom, že to bude patřit k "masu" neupravenému. Ty karbeenátky mastné nebyly, jsou v balíčku 4. Takže dnešní oběd byl :2 ROBI karbenátky, 2 křehké plátky (nevím, jak se tomu říká, takový to tenký křupavý, není to knackebrot ani ty nafoukané bíle Raciolky) a 1 rajče = to bych ze sebe mohla mít docela radost, ne?
Odpovědět
to je v pohodě, já měla pizzu, protože nic jinýho tady nebylo aneměla jsem čas něco dělat, ale byla jen malinká
Odpovědět
No, myslím, že až na tu tyčinku - něco jako miňonka se dnes docela držím. Rozhodla jsem se začít si to opět i počítat. Takže i s dnešním obědem mám příjem 400kcal, měla bych se vlézt do 1200kcal, tak to snad nějak dodržím, Doma mám šmakouna a rajčátka, tak snad mě manžel zase nestrhne! Vážila jsem se v pátek když mi končila MS, měla jsem 55kg, tak uvidím, jak na tom budu teď v pátek, vzhledem k tomu na co se chystám by to mělo být lepší, ale nechci si od toho moc slibovat, jestli to zase bude 0,5kg na týden tak jako na jaře, tak to ani nepoznám!
Odpovědět
0,5 kg za týden je dobrý, to je akorát.
Odpovědět
No, když počítám, že bych chtěla dát dolů 2-3kg, tak je to na 4-6týdnů, ale skutečnost taková není. Hele, ozvu se později, nebo zase zítra.
Odpovědět
Fajn, tak se měj.
Odpovědět
Holky musím se pochválit, po tom obědě už jsem měla jen 3 koláčky-vím není to nic zdravého, ale ty jsem snědla v 5 a od té doby už nic! Jen piju hubnoucíí čajík, no přiznávám se že s mědem, ten bylinkový čaj není nic moc! Jsem zvědavá jak dopadne můj zítřejší půst! Ještě jsem dnes koupila čerství ananas, takže zítra budu muset požádat manžílka, aby mi ho okrájel.
Odpovědět
Ahoj holky jak to tu čtu tak je to všude stejný já vydržela4dny omezit jídlo jen na zeleninku a ovoce a tmavý chleba ale pak shon a cesta a jídlo u KFC a bylo vše v čoudu...poradíte my někdo jak si počítat kalorie?A něco k tomu,když koukám na telku na JSTE TO CO JITE,tak tak taky počítají ,ale já tomu nevím patu ani hlavu...
Odpovědět
Vím, že pokud chci hubnout a mám sedavé zaměstnání, tak bych měla mít denní příjem do 1200kcal. Protože si nedokážu spoustu jídel odpustit, tak si toho dávám míň a sbažím se o náhražky - brambůrky Vitalinea, šmakouna místo masa, tmavou rýži, tmavé pečivo, dietní dušenou šunku, jím ovoce. Největší prolém je zařadit do jídelníčku zeleninu!
Odpovědět
Jo, taky je dobré pít a hlavně neslazené a neperlivé nápoje, ale já třeba bylinkové čaje sladím medem-bez toho to prostě nejde!
Odpovědět
Holky já obdivuju vaši vůli. Mě nedělá problém sníst za celý den jogurt, protože sedim v kanceláři, tak ani nemám hlad. No a vždycky si řikám, že až přijdu domu, tak si udělám zeleninový salát, atd.. ale po tom mám snad ještě větší hlad. No a nejhorší je, že večer mám největší chuť na sladký. Je mi jasný, že by se to vyřešilo malýma porcema 5x denně, ale to je nad moje síly. Snažim se aspoň obden cvičit a jednou týdně aerobic, ale váha se nehne ani o půl kila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja snad nezhubnu nikdy. Mela jsem dobrou vahu ale nejak se to ted zvysuje a porad to roste. A to jim porad stejne jako predtima snad i mene. No tak ja nevim cim to je. A na cviceni nemam cas, jsem porad v praci. Je to hruza. Ach jo. Snad byste mi holky mohly dat nejakou radu jak shodit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?