Hádky, aneb jak dlouho vydrží ten váš uraženej?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, o víkendu mě má drahá polovička naštvala a protože on se vždy nafuní a člověk mu musí nadbíhat, chtěla jsem mu to oplatit a na první smír jsem nedala :-D Ovšem miláček se nafuněl a do teď je uraženej. Už jsem i já přišla se smírem, ale to byl zase hrdý on ;-) A pak je tu jeho logika proč se neusmířit, kterou mi v týdnu sdělil - prý abychom se znova nepohádali :-D Tak jak to máte vy? Nebo jen my jsme taková italská domácnost??? :-N
Odpovědět
1
5
6
Vetsinou prijde s psima ocima a lísá se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my nejsme uražený nikdy,i když lítaj hrnce,nedokážem to
Odpovědět
Profilova fotka
Lisounek - a kde ty psí oči bere? Chudáci psíčkové :-D :-D :-D A má jich aspoň pořádnou zásobu? Já se taky neumím nějak naštvat extra zle, ale když už mě naprdne, tak si řeknu o kytku a běda jak jí nepřinese :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me by asi kytka,o kterou jsem si musela rict, moc nebrala... Ja bych radsi, aby na to prisel sam...aby to bylo z jeho hlavy. No a proto jsem ji nikdy nedostala :-D :-D :-D 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
rubi,koupím ti jí
Odpovědět
Profilova fotka
Pomi, neboj, to já vím taky, ale já mám moc ráda kytičky no a jsem silně tolerantní :-D :-D A nemysli si, že mu to neotřískám o jeho milostivou hubu, že na to nepřišel sám, to bych se totiž jinak načekala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si o ni nerikam, protoze se bojim, ze ani tak by mi ji nekoupil :-N Posledne u nas byla na vikend tchyne a na trhu se ho zeptala, jestli by jako mamince nekoupil poprve v zivote kytku... (samozrejme, ze ne!) A ja jsem rikala, ze snad v 53 letech bych od nej mohla teda nejakou dostat...kdyz maminka na ni teda cekala 33 let :-|
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, víš, mně občas ti chlapi přijdnou děsně otroubený a taky mě to občas fakt dokáže pěkně naštvat, obzvlášť když mám blbou náladu :-|
Odpovědět
No ja kytku na usmireni taky vetsinou nedostavam, ale jinak na vyroci ci narozky a tak, to si vzdy vzpomene. Taky by me vydupana kytka asi netesila...kdyz jsem ale urazena ja, tak to je horsi, dokazu se nebavit, ikdyz posledni dobou, uz se nejak dlouho neurazim nema to cenu - udela na me ty svoje oci a me zacnou cukat koutky a je to. Zalezi taky o co jde samozrejme. =-) saj: no on ty psi oci umi fakt dokonale :-N , asi to okoukal od toho jejich psa, co maji jeho rodice doma. To je fenka a ta to umi temer ukazkove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a usmiřujete se v duchnách?my ne
Odpovědět
taky ne :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lisounku:L :-) ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
My na sebe nedokážeme ani jeden být dlouho naštvaný. Jeden z nás vždycky za chvíli přijde a pak si to znovu vyříkáváme, někdy se zase rozhádáme, ale pak se zase uklidníme. Ještě nikdy jsme nešli večer spát, aby jsme byli rozhádaný. Asi bych neusnula. Kytku taky nedostanu. Vůbec ho to nenapadne. Snad jen jednou, dvakrát mi jí přinesl. To jsem ale dělala hunbuk, že mi nechce nikdy udělat radost. Tak si pak nechal pár dní oddech a pak mi přinesl kytku a prý že sám od sebe. Kecka jeden. Ale co je to prostě chlap a já ho stejnak miluju. :-)
Odpovědět
Nase hadky sou spis vtipny... Nastesti jeste zadna opravdova... a kdyz se nastvu kvuli necemu, tak me milacek zacne napodobovat a ja se smeju a vse je zapomenuto...snad nam tohle vydrzi co nejdyl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my se v duchnách taky neudobřujeme, možná je to tak lepší, protože to by mě pak to hádání bavilo hrozně moc, jak se znám :-D :-D A kdo má pořád kupovat nové postele ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
andrea1984 • 11. květen 2008 ve 20:41 ja se taky pohadam s přítelem a pak mi to mrzí.když si uvědomím,že ma přítel pravdu tak se mu omluvím,ale jinak si jdu za svým.Ja si myslím že hadka musí být.Hadate se často a mrzí vas to? nysek • 11. květen 2008 ve 20:43 mrzí, ale nikdy se neomlouvám páč to prostě neumim a udělám to tak, aby se mi nakonec ještě omluvil manža :-N já jsem mrška vyčůraná :-D charlie1 • 11. květen 2008 ve 20:43 Andrej - já mám to štěstí, že my se nehádáme, fakt, čestný pionýrský ;-) Sem tam na sebe štěknem, ale to je vše :-) nysek • 11. květen 2008 ve 20:45 ještě jsem zapomněla, že se teda vlastně hádám jen já, manžel se se mnou nehádá :-N charlie1 • 11. květen 2008 ve 20:45 Nys - ty to máš dobře zařízený :-D nysek • 11. květen 2008 ve 20:46 léta praxe :-D mualem • 11. květen 2008 ve 20:47 nysek, ja to mam taky tak :-D radost • 11. květen 2008 ve 20:53 tak to manžovi nezávidím nys ;-) taky mě mrzí, že řeknu něco, co jsem ani tak nemyslela, to se pak hezky tulím x-) nysek • 11. květen 2008 ve 20:55 ale on už si zvykl :-D krupinka01 • 11. květen 2008 ve 21:55 my se hádáme poslední dobou dost často...:( to je jasné, že to pak mrzí.. :( Přítel je celé dny doma, já taky .. tak to sou pak hádky kvůli blbinám..:(:( anduska.x • 11. květen 2008 ve 21:59 Charlie1:tak my mame s manzou taky to stesti.A hrozne si to uzivam,takova pohodicka a pritom vubec ne nuda ;-) radost • 12. květen 2008 v 08:24 já jsem zapomněla napsat, že pokud se s manželem chytneme, tak vždy kvůli nějaké třetí osobě. Jednu dobu to býval dost často jeho bratr, který mezi náma dělal dusno :-| rosina • 12. květen 2008 v 09:55 My se hádáme většinou jen o smysl humanitární pomoci pro Afriku nebo o nebezpečí islámu pro Evropu :-D , jinak si nepamatuju, že bychom se někdy fakt chytli. A pokud jo, tak nikdy nepoužíváme žádné nadávky ani urážky, protože jak s tím člověk jednou začne, může to ten vztah posunout na jinou úroveň. I když někdo se miluje a hádá strašně a je to super :-) dolda • 12. květen 2008 v 10:17 My se nedávno pohádaly v Hervisu, dostal od kamarádů poukaz k narozeninám a nevěděl, co si má koupit a byl protivnej, jak malý děcko. ]-( Jo a většinou kvůli jeho bratrovi. ]-( andrea1984 • 12. květen 2008 v 10:27 To už musí být,když se pohadame ale hadka nilky bolí že celý den na sebe nepromluvíme a druhý den už je to v pohodě. stania • 12. květen 2008 v 10:31 Tak my to máme obdobně jako Nysek :-p :-D :-D gabbika • 12. květen 2008 v 10:34 My se nehadame, ale ja obcas prudim, tak je pak dusno. A ve finále se omlouvám ;-) andrea1984 • 12. květen 2008 v 10:36 :-) ahoj charlí 1 to je dobře,že se nehadate to je super. . dolda • 12. květen 2008 v 10:49 My za těch devět let jsme zatím, žádnou vážnou hádku neměly, většinou jsou to blbosti nebo už zmiňovaný bratr (alkoholik). andrea1984 • 12. květen 2008 v 11:02 u nas jsou to taky samý blbosti. radost • 12. květen 2008 ve 13:24 doldo, u nás je to taky hlavně proto, když se jeho bratr napije. To se potom chová děsně, do každého se naváží a manža se ho zastává, to mě dokáže fakt naštvat. Jinak jsme taky v pohodě ;-) zelvatko • 12. květen 2008 ve 14:09 my na sebe občas štěknem, ale žeby sme se nebavili třeba týden, to ne.. to bych nevydržela :-D nysek • Dnes v 19:54 já když se pohádám, tak o tom za pět minut ani nevíme...Nedokázala bych, aby jsme spolu nemluvili třeba den :-N jinak kolikrát když se naštvu třeba večer, tak než usnu, si řikám, že na to nesmím zapomenout a ráno dělat naštvanou, ale já na to prostě přes noc vždycky zapomenu :-N mifule • Dnes ve 20:11 My se vůbec nehádáme, občas si vyměníme názor, ale že bychom se na sebe naštvali, nebo spolu nemluvili, to se zatím ještě nestalo. Mě by to bylo pravděpodobně hrozně líto, tak se tomu snažím předcházet.
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?