Svatební salon Olga Keltnerová Boletice. Doporučuji!

Ahoj holky, tak už máme po svatbě, ten den utekl jako voda, takže užívejte každou minutu :-) Kdyby jste ještě některá neměla šaty nebo výzdobu, doplňky či poradit, tak vám doporučuji jednu báječnou paní Olgu Keltnerovou-je v Boleticích (Děčín) na proti benzínce..má doma salonek, když tam vkročíte, tak to vás hned osloví, nabídne kávičku, posedíte v klídku, popovídáte jakou máte představu a jdete na tu zkouška šatů a můžete zkoušet a ladit aby bylo vše perfektní :-) Byla jsem ve více salonech, ale s tímto se nedá srovnat, třeba v České Lípě romantic, jsem chytla tu mladou no byla asi bez nálady a šlo to znát, tak jsem se otočila a šla jsem s kamarádkou dál, no a jestli některá byla v DC Bohunka, tak to je taky takové paní sice příjemná, ale tam se zastavil čas, viděla jsem tam šaty a vypadaly jak zaprané no vůbec mne to nenadchlo, tak už jsem byla otrávená sedla do auta a jela do Boletic, zazvonila přišla paní usměvavá i s maminkou jo a už jsem byla spokojená-konečně příjemný lidičky...no a uvnitř, no jďte a uvidíte sami . Koukala jsem na šaty a přemýšlela jaké si vybrat, jedny hezčí než druhé, ceny dobré, tak jsem začala zkoušet a vybírat jaké. Pak se mě paní Olinka zeptala jakou budu mít výzdobu, no já to měla tak pomotané a nabídla se jestli chci, tak mi to objedná a doladí a udělala jsem velmi dobře, jde vidět, že tomu rozumí.. Když už přišel ten den, že budu muset připravovat tabuli, tak se nabídla, jestli chci pomoct, no já byla šťastná, protože bych to určitě takhle neudělala, přijela, připravila a já mohla v klidu spát..no a když mi nabídla, že mi přijede nazdobit auta, tak jsem nevěřila, že ještě tohle může udělat, já si vymyslela jinak nazdobit auta a vše zvládla na výbornou. :-) Holky co dodat té chvály je strašně moc a kdyby jste s paní Keltnerovou mluvili až tam pojedete tak,že MOC DĚKUJI A POZDRAVUJI :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?