Domácí pekárna. Máte typ na směs, která je dobrá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Máte někdo tuhle vychytávku? Uvažuji o koupi, jelikož obchod je daleko a my rádi čerstvé pečivo. Máte nějaké odzkoušené směsi, které jsou dobré? Poraďte, pomozte nebo se inspirujte...
Odpovědět
1
43
44
Profilova fotka
alkapinka a ta pekárna má teda program přímo na pečení bezlepkovýho chleba? Protože já mám siestu, a přímo v návodu je napsaný, jak se má bezlepkovej chleba péct... Gallet vůbec neznám...
Odpovědět
tak pekárnu jsme už předali, snad se bude u tchánovců využívat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nj jenže gallet je nejakej levnej kšunt za body z terna... Jenže "nekup" to když je nouze já to potřebuju a je to vlastně zadarmo.. no a program na bezlepkovej to vubec nemá .-( to bych po ní chtela moc... no a penize zrovna na pekárnu nejsou.. ted mam zas jinou dietu a musim jen zeleninu, takze chleba u me nepripada v uvahu .-D tak aspon neco
Odpovědět
Profilova fotka
No a v návodě není napsaný, jak se peče bezlepkovej chleba?? Přece se dají pekárny koupit i kolem 1000, to mi nepřijde zas tak moc a šunty to nejsou... Schválně jsem se dívala na tu moji Etu a nemá spešl program na bezlepkové pečení, ale v návodu je vysvětleno, jak postupovat při pečení + recepty...A peče se na klasický program nebo dokonce sprint...To se liší délkou kynutí, ale samotné pečení vždy trvá hodinu. Odzkoušeno ale nemám...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj, děti mi kamsi ztratily odměrku nebo jí někdo sežral :-D .... nevíte, zda se dá koupit náhradní? Díky. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Ahoj. Moje snoubenka si hrozně přeje domácí pekárnu a nejspíš čeká, že ji dostane od někoho jako svatební dar, ale já bych ji tím chtěl překvapit už teď. Je velký nadšenec do pečení, takže tohle jí udělá velkou radost. Jen se v tom samozřejmě moc nevyznám, tak bych chtěl poprosit o radu. Chtěl bych asi některou odsud https://vas-pomocnik.cz/domaci-pekarny/ z té kategorie od 3000 kč. Aby byla tichá, dlouho vydržela a asi aby zvládla péct třeba i 2x hned za sebou, kdyby to šlo. Díky moc za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Máme od ETA domácí pekárnu a musím říct že je to skvělá záležitost, jinak recepty měním hledám na internetu hlavně :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Já mám https://komparito.cz/produkt/tefal-br... a je super
Odpovědět
1
43
44
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?