Dobrý gynekolog v Praze. Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Hledam dobreho gynekologa-gynekolozku v Praze.Prosim poradte.
Odpovědět
1
5
6
to zirafka105 - jsem pacientkou jiz dlouho a nevim, jak je to s novymi pacientkami. Kazdopadne zkus http://www.cgop.cz/kontakty/, klidne pres konktanti formular, odpovidaji rychle
Odpovědět
ahoj.... začala jsem pročítat diskuze ohledně gynekologů v Praze, páč jsem se sem přestěhovala z Kladna a můj doktor mi doporučil at si najdu nového v Praze, že až budu těhotná tak to cestování by pro mne nebylo dobré a ani příjemné...ale po přečtení veškerých příspěvků sem se rozhodla že radši asi zůstanu u svého stávajícího kladenského doktora Opravdu mi přístup pražských doktorů nejde do hlavy... u svého doktora (podotýkám že také "soukromý", má svou vlastní ordinaci v rodinném baráčku, krásnou čekárnu, milou sestřičku...) jsem platila pouze při přechodu k němu poplatek asi 600,- a od té doby ani kačku krom tedka "poplatků" 30 korun za vyšetření 1x do roka, to druhé za rok je zdarma v rámci prevence... natož abych u něj musela platit za to že jsem těhotná!!! za péči v těhotenství!! to mi fakt hlava nebere... jak jsem již řekla - neplatí se u něj poplatky a přesto si myslím že péči dává velice kvalitní, má svůj ultrazvuk, příjemnou ordinaci a tak... na kontroly a vyšetření se objednává a člověk jde +- 10 minut na čas... mezi sestřičkou a ordinací má dvě převlékárny takže poskytuje naprosté soukromí pro převlékání... jak tady čtu tak toto vše je v Praze považováno za nadstandard... nechápu..radši asi budu dojíždět 45 min autem na každou kontrolu a to i v těhotenství....
Odpovědět
Profilova fotka
ja chodim k pani doktorce Jandové do Revolucni ulice ... spokojenost nejvetsi, komunikuje i pres mail a sms ... platim sice poplatek 100,- rocne, ale zas dostavam vysledky smskou a v cekarne jsem jeste nikdy necekala vic nez 10min. zatim naprosta spokojenost :-)
Odpovědět
satyyy a prijma este novych pacientov, lebo ja by som chcela vymenit mojho gyndosa nejako s nim nie som spokojna :-x
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: pokud ma ordinaci ve vlastnim dome, kde neplati najem, a jeste mimo Prahu, myslim, ze se vubec neni cemu divit, ze u nej se neplati a jinde ano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yvetta - pani doktorka stala prijima nove pacientky ... a i kdyz letos zdrazila ten poplatek na 200,- rocne, tak ji stale doporucuju x-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
efffi • Dnes v 08:56 Ahoj holky, hledám gyndu na Praze 6, poradíte? Nejlépe někde v Dejvicích. ------------------------------------------- odpovedat efffi, nie domike007
Odpovědět
efffi na praze 6 Gynem bývalý gest...chodím tam již 2 rokem a nemůžu jsi stěžovat...Jenom se tam platí poplatek na rok 2000,-.Ale je tam i smlouva s pojišťovnou...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, já doporučuji [url=http://cgop.cz/]gynekologickou ambulanci CGOP[/url], jsou v centru, takže odevšad je to stejně daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem také chodila do CGOP v Kateřinské kde jsem měla výbornou gynekoložku ale ona se teď odstěhovala na Prahu 6 a já s ní ;-) takže pro efffi: je to zde: http://gynevra.cz/ poplatek se platí jen 500 ročně a je to klasika za ta umělohmotná zrcadla, zasílání receptů domů poštou atd. :-) paní doktorka je úžasná, můžu opravdu doporučit :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zjistila jsem, že jsem těhotná a moje gynekoložka mě nepřipadá dost dobrá, dokonce mě pokaždý posílá na sono ke své kolegyni a navíc je už dost stará, tak neposílá ani meily ani SMS a nejspíš půjde i brzy do důchodu. Sháním urgentně nějakou dobrou na P5 nebo P1. Nemáte prosím někdo zkusenost s Mudr. Darinou Žantovou z www.peceozenu.cz? Děkuji za doporučení!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj všem, já mohu doporučit gyn.ambulanci v centru, vedle Pavláku, jmenuje se to : Medicombk . Chodím v těhotenství již pár měsíců k doktorovi Inkovovi. Jeho můžu jenom doporučit. Navíc se tam platí jenom za zrcadla. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@pepibubu Ahoj prosím Tě kde presně pí. mudr Mazánková má ordinaci? Sháním nového gynekologa a vůbec nevím za kým jít. Díky Lucka
Odpovědět
@kristi Ahoj, prosím te ke komu chodis do cercan? Dík Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@adidasik O Mudr. Antonín Obr......je skvelej
Odpovědět
Profilova fotka
@adidasik Dr. Mazánková už je pět let po smrti, umřela hrozně mladá, místo ní je tam Dr. Pekařová, ale ta je taky moc fajn, jen nevím, zda ještě bere Kvůli zdejším paranoidním adminům se neodvažuji dát odkaz, tak jen adresu: Kvestorská 8, Praha 4, zadej si to do map, a určitě se ti to tam vypíše
Odpovědět
kristi Sylšela jsem o něm, ty jsi z Benešovska?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli váš přítel/manžel šílí z toho, že máte gynekologa doktora. Díky
Odpovědět
@nevestapetulka Mého manžela by nikdy nenapadlo o tom takhle uvažovat, takže nešílí ;-) Ten tvůj na něj jako žárlí, nebo co?
Odpovědět
já chodím do ženských domovů, na Andělu, platím poplatek 500 za rok, prostředí super, jsou tam dvě doktorky, jednu mám raději. fakt oceňuju přístrojové vybavení, nikam se nemusí, všechno při tuce
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Doporučíte nějakou paní doktorku na Praze 9 nebo střed? Přestěhovala jsem se do Prahy a tápu :-(. Díky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Holky , otevírám téma? Nějaký dobrý gynekolog (spíše žena) v Praze? Která přijímá nové pacienty?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, mám už přes rok problémy s ureoplazmou. Nejdříve jsem byla léčená na zánět močových cest, to jsem brala dvoje antibiotika a nezabrali. Tak mi gynekoložka udělala stěry a zjistila mi ureoplazmata. Už jsem brala troje antibiotika i partner a pořád mám pozitivní stěr. Mám problémy- pořad mě bolí močový měchýř, chodím na často na WC, občas mám bílý hustý výtok a někdy bolest v podpříšku po pohlavním styku. Partner žadné problémy nemá. Byla jsem dneska na dalším stěru a zase mi gynekoložka nasadí antibiotika. Není možné, že by mohli být ty ureoplazmata na antibiotika rezistentní ? Už by se toho ráda zbavila a pořad se to nedaří. Není jěště nějaká jiná léčba než ATB ? Děkuji předem za odpověď
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?