47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
No, uvidime, co rozumbrada na to :-D
Odpovědět
Pacek, mizim :-)
Odpovědět
u nás je konec světa =-) :-o :-o :-o tma, vítr obrovský ,déět,blesky,hromy a tma
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde teda budem??? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi tak uz to zacalo jo? :-.
Odpovědět
teda nevím co myslíš, mio, ale mordor (ten konec světa co tu byl) už dávno i skončil :-D bylo to asi půlhodinový, ale bylo to fakt hstý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nejakej odflaknutej konec sveta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Jak se máte? Kočičky moje, já vás vůbec nestíhám. :-( Mam toho v práci moc a doma akorát uvařim na další den a padnu za vlast. :-( Co jsem prošvihla? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
adu ahoj, u me teda nic krome toho ze m je mental :-D
Odpovědět
adu, nevím, kdys tu byla naposledy, ale u nás je nové miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaaaar achoj, gratuluju mamco, mas fota? koukala jsem na kone a nemuzu najit albicko
Odpovědět
miuš, na koni žádné albíčko není... manžel si nepřeje dávat fotky malé veřejně na net, takže to asi budu řešit jinak... v každém případě fotky jsou všechny u manžela v počítači, takže nejdřív si je musím taky stáhnout k sobě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ji na tech fotkach dejte cernej obdelnik pres oci :-D :-D :-D a jak to de? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj... :-) Chaar, moc gratuluju. Já toho hodně prošvihla koukam. Fakt nestíham. Evi, dííííky za receptíky. Určitě něco splichtíme s Barčou. ;-) Miuš, co k tomu dodat... co sis vzala, to máš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adu obavam ze ano :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miuš, a jak by ti bylo bez něj? Ber to tak, že s nima je blbě, ale bez nich hůř. :-N Jsem mrtvá dítka moje rozmilá... omlouvám se, ale pádim do postele. Tenhle týden bude ještě dost záhul, ale pak už to snad bude lepší i v práci. Mimochodem, víte co mi je? Proč mě bolí několik měsíců klouby, je mi zle, jsem unavená a tak? Asi mam mononukleozu nebo EB virus (odnož únavovýho syndromu), Ftipný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Komplet výsledky budou až cca za týden, ale ty, co jsou na tohle ukazujou. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adu tak drzim palce at ti ty vysledky dobre dopadnou =-) no ja nevim ale za svobodna jsem si teda uzila vic legrace :-N
Odpovědět
nojo jsem si mohla myslet, že jste tady jsem tam jak kůl v plotě 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nevim co je lepší, vědět že ti něco je, nebo řešit bolesti a tyhle věci co jsou jakoby bez důvodu... :-S Mononukleóze se říká "nemoc z líbání" a když to zjistil Jarouch, tak hned prej: s kym se to vocamcáváš v práci? Se pak nediv, že seš nemocná... :-p :-D :-p Ftipálek. tak a už fakt dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
kde? :-N
Odpovědět
dobrou adu mio no kde asi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt nevim, vzdycky jsme byly tady :-N
Odpovědět
dobrou noc
Odpovědět
brý večer
Odpovědět
Profilova fotka
Mio na koně ne? ;-) Princez - brou G- zdar :-)
Odpovědět
všem přeju i tady dobrou noc, jdu odpadnout :-)
Odpovědět
Brou dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak na kone? smarja ze bych neco nevedela? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tys nedostala IP, nebo co? Ty mimoni :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?