47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Krasny hodiny :-D http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/t...
Odpovědět
no ale to ti ujelo mhd ne, když to v sedm vypnuli u nas je sef akcni, kdyz jdu na dovolenou ja(obcas )to mne tam drzí a drzi a drzi 8-(
Odpovědět
Ne, v pohode :-) MHD ma pauzu az po pul devate :-)
Odpovědět
mluvime o stejny mhd ? =-) o lodicce? ta mela preci kolem sedme pauzu ne
Odpovědět
Jojo, mluvime :-) Pauzu mela az od pul devate ;-) Kolem sedme koncila v nedeli
Odpovědět
smarja v tom mam ale gulage =-) :-D
Odpovědět
No hroznej... budes muset zase prijet :-D
Odpovědět
no klidne x-) 8-) ,ale nejsou koňury :-( ,ty ted padnou na Parisu.platím to i mámě,tak je to drobet víc do rozpočtu dostane to jako dárek k narozeninám,ale to ještě neví
Odpovědět
Mno, ty ses ale hodna princezna :-) To se bude pani kralovna mit :-) x-)
Odpovědět
já ted zkoumám ještě Paris pass a to bude další darda,jestli se rozhodnu já zatím ani nevím, co chceme vidět :-D hlavně to řeším kvůli dopravě po městě
Odpovědět
no, po hoooooooodne dlouhý době si můžu dovolit dát ji nějakej větší dárek ne jenom kytku nebo balíček kosmetiky :-|
Odpovědět
Jasnacka, chapu, taky jsem to mela podobne ;-) Uz jsi v Parizu byla?
Odpovědět
Článek se načítá
ne jeste ne, ani máma aleje mi jasný, že na eifela se asi nedistanu, leda tam naběhnout hned v pet ráno :-D a to teda ani omylem :-p ale výhled z víteznýho oblouku je prej taky famozní no ještě máme tři týdny na plánování a je mi jasný, že si zase něco naplánuju a realita bude úplně jiná, neb se zaručeně někde zaseknu
Odpovědět
Ja na Eiffelovce byla. Bylo to nekdy vecer, uz nepousteli na schody, jenom vytahama, ale i tak jsem tam stravila bajecnou hodku... zapadlo slunicko a tak :-) A bylo to docela i bez front, az jsem se sama divila :-)
Odpovědět
tak vzhledme k tomu, ze tam jedeme ted,dva tydny po velikonocich,pulka dubna, si myslim, ze by tam nemuselo byt tolika lidu no uvidime
Odpovědět
ježíš to už je zase půl jedenáctý jo =-) :-o hmm tak to jdu do hajan brou noc kočky,kocouři a případná kotata
Odpovědět
Dobrou noc, velicenstvo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) mám totálně odrovnaný záda :-| chjo, moc to bolí... |-|
Odpovědět
:-( z nošení Nelinky?
Odpovědět
Dobry den :-) Pandi... uff uff :-( zada jsou previt :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Barči, jj, z nošení a z občasného spánku Nelinky u nás v posteli :-| takže jsem v noci nemohla ani vstát na záchod |-| já mám teda záda zničený od sezení u pc už od školy, njn, jsme tam seděli i 8 hodin v kuse :-|
Odpovědět
Neslo by zacit chodit plavat? Treba o vikendech, ze by polovice pohlidal Nelcu a ty sis trosku ty zada protahla?
Odpovědět
chjo, to znám, jak musí být člověk zaseklý v jedný poloze, tak je to blbý :-|
Odpovědět
tak se mejte a zadny zlobeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žiraf, njn, jenže sama chodit nechci :-| a s Nelčou je složitej i nákup, natož aby byla v klidu dvě hodiny :-|
Odpovědět
zdar vochechule
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááár :-D rostou mi tulipány x-)
Odpovědět
a proč ? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
protože :-D a budou krásný, nějaý max :-D :-N
Odpovědět
jako jak max ? metr stonek a pak květ jako talíř ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?