47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
šmíruješ, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nešmíruju :-D jsem to měla na hlavní straně na gejšbůku, prostě to na mě vykouklo :-N
Odpovědět
zdar jsem tu
Odpovědět
zdar, přeinstalace pokračuje, ale už sem za váma aspoň můžu nakukovat :-) mám se dobře, stále v jednom kuse, ale na monitoru už to vypadalo docela nadějně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dyť to řikám :-D :-D
Odpovědět
chaar na kterým monitoru ? myslíš jako pc monitor a instalace jo :-D :-D
Odpovědět
oškubanec zdraví :-D
Odpovědět
princez, to taky :-D ale i v nemocnici na monitoru - tedy přesněji na CTG ;-) zdar, gt :-)
Odpovědět
jo, T. mě opravdu "potěšil". Ve snazemě uklidnit prohlásil: "Mně je úplně jedno jak vypadáš." :-N :-D
Odpovědět
ten je ale hodnej :-D
Odpovědět
gt, oni to myslí dobře, ale někdy to nedomyslí, co? :-N
Odpovědět
přesně, někdy jsou to pak perly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
helejte, jak se pěstujou hyacintusy? =-) jsem si koupila dneska další 4,ale nevím jak na ně :-N já už jsem teda něco na netu studovala, ale nevím z toho vůbec nic =-)
Odpovědět
jinak musela jsem je koupit, aby to nebylo šéfovi líto protože já tam mám na okně čtyři nové kytičky (dvě v pátek, a dvě ted o víkendu) tak mu je tam taky nainstaluju jsem koupila bílej, modrej, červenej a růžovej, aby to bylo barevný ještě potřebuju nějaký hezký obaly na to =-)
Odpovědět
princez, mě se neptej, já se podívám na kytku a ta uschne :-N
Odpovědět
chaar no mě sice neuschne ale obvykle nekvete donutit hvězdníky kvést se mi neaří, o řemenatce ani nemluvím schlumbergeru tu morduju už asi 6 let a furt se drží při životě, mrcha :-N takže tyhle hyacintusy jsou už s nasazenejma květama :-D :-D no uvidíme, budto chcípnou nebo ne no
Odpovědět
helejte on už není jogurt dobrá máma ? =-) že ted furt cpou dobrýho tátu v televizi
Odpovědět
Evi, hyacint mám (nebo spíš měla jsem), dostala jsem ho před rokem, dala na okno, občas zalévala, rostl, kvetl, odkvetl,uschl, cibulka po něm zůstala... a tady nastvává problém - letos nevyrašil 8-( dobrou mámu vidím v obchodě furt
Odpovědět
a vyndalas tu cibuli ? měla by se, aby si odpočala, do tmy a do chladu jako tohle o cibulovinách vím :-D ale je mi to prd platné 8-( na okně mám, zalívat budu v úterý a v pátek,snad nechcípne
Odpovědět
Evi, dala, ale prostě ani ťuk 8-( ale ten vyrostlý je podle mě nenáročný
Odpovědět
oni tak dělak schválně určitě, aby si člověk musel další rok koupit novou,tak je naučej kvést jenom jednou :-D
Odpovědět
Krasny dobry vecer vsem :-)
Odpovědět
ahoj žiraf
Odpovědět
tak co, dneska žádné stěhoání z důvodu nefunkčnho netu ?
Odpovědět
Nene, dneska to zatim funguje :-)
Odpovědět
Na tom predchozim pokoji byla ocividne vadna zasuvka nebo kabel ve zdi mezi switchem a zasuvkou, ale nejak nebylo boha najit nekoho, kdo by pochopil, co se mu snazim rict... :-D Poslali klucinu s nahradnim kabelem mezi zasuvku a pocitac, a chudak nechapal, kdyz jsem mu uz ve dverich rekla, ze ten kabel mi zcela jiste nepomuze :-D
Odpovědět
co jinak? jaký byl den ? u nás dneska docela dost svítilo slunko,takže bylo hezky vyjímečně mám v kanclu zase zimu ale na chodbách je vedrem k padnutí a to už jsem tam před měsícem zapla klimošku :-N (na chodbě, ne v kanclu)
Odpovědět
to víš, to ti ajtíci :-D
Odpovědět
Den dobrej, akorat jsme vecer zjistili, ze v praci uz nekdy v sedm vypinaji klimacku (ktera zaroven zajistuje vetrani, jinak se tam neda dejchat)... nevim, jestli to je nejaka metoda, jak nas donutit, at tam nedrepime dlouho... ale dneska to zabralo :-D
Odpovědět
Jo a den v pohode, akorat sef ma zitra posledni den pred dovolenou, tak byl nakej akcni... zejtra bude este akcnejsi a pak zmizi, juchu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?