47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
no právě :-D
Odpovědět
chcete veselou zprávu k dnešnímu večeru?
Odpovědět
no =-)
Odpovědět
mám na hlavě čtyřcentimetrovýho ježka :-D
Odpovědět
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
čau :-) G - odkud tam spadl? :-D :-D
Odpovědět
sari z čistého nebe, bych řekla :-D
Odpovědět
na nevyslovený dotaz, ano vypadám jak pako, ne, nesluší mi, ale přežiju to, dorostou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D foto foto foto :-D :-D :-D
Odpovědět
není a dneska už určitě nebude :-p ale věřím, že pro ty, co mne znají osobně, je samotná představa dost hrozivá :-N :-D
Odpovědět
ty hele, ale čtyřcentimetrovej ježek ti nemůže stát =-) :-N to chce fakt foto :-D
Odpovědět
ono to nestojí tak úplně doslova (ne všude :-D ), je to takový všemi směry trčící :-N
Odpovědět
Článek se načítá
a co tě to vlastně napadlo ? experiment s barvou se neovedl ?
Odpovědět
Profilova fotka
G =-) =-) =-) to ti udělalo ve spánku lvíče? :-N
Odpovědět
umřu z našich koček :-D topíme malýma kamínkama u kamínek je krabička s papírem v krabičce s papírem je kočka protože máme kočky dvě a když jedna z krabice odejde druhá hned zabere její místo , tak jsem ted našla durhou krabici pro druhou kočku ok naistaluju krabici vleze si do ní kočka, spokojená, že má vlastní za minutut se na ně podívám znova a co nevidím - škatulata hejbejete se, vyměnili si krbaice :-N :-N
Odpovědět
s barvou žádný problém, ale bohužel odrovnaný vlasy po porodu :-|
Odpovědět
Helooou :-) Ja chci gtveri fotoooooooooooooooooooo :-) Jo a musela jsem se kvuliva vam stehovat, tak si toho vazte :-D
Odpovědět
helou, odpoledne mi umřel počítač, manžel ho před chvíli přechodně vzkřísil, ale zítra mě čeká přeinstalace, takže tu pravděpodobně většinu dne nebudu... jen aby se tu nešířily nějaké poplašné zprávy :-D gtver, tak to je teda hustýýýýýýýýýýýý :-N však ony dorostou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jooo..já myslela, že už jedete :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
sari, ty jsi přející :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se těšim x-) :-D
Odpovědět
já taky x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nic? :-D mám nějaký divný tušení =-)
Odpovědět
Sarinčino tušení bych nebrala na lehkou váhu, mám s ním své zkušenosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem psala, že ještě nejedou :-D Tak to je blbý G, že po porodu byly vlasy hrozný :-| já je mám lepší, i nehty :-N dřív se furt lámaly a ted nic x-) Jinak dobré ránko :-) a už se těším, že to tu předělají, ty zamykatelný diskuze maj něco do sebe :-D
Odpovědět
Dobre ranko :-) Pandi - co se tyce zamykatelny diskuse, tak se treba muzeme prozatim prestehovat na kona a zamknout se tam uz ted ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak chcete ;-) mě to víc vyhovuje tady, ale to zamykání je fajn :-D :-N x-)
Odpovědět
:-N tusení nemám ale blbě jsem dneska spala , nevím kolik bylo hodin ale byla tma žiraf jak si se musela stěhovat, kam si se musela stěhovat? zapomněli ti am dát netšnuru jo proč bysme se zamykaly,my neříkáme nic špatnýho přece
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, mno, třeba já se dost hlídám, co tu říkám ;-) v zamykatelné nemusím
Odpovědět
ty už jseš někde zamknutá jo =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?