47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Tady ted uz prsi jen tak trosku :-)
Odpovědět
tak už u nás leje :-D ještě že jsem nešla na ten monitor dneska (jak jsem původně plánovala), půjdu až v úterý :-)
Odpovědět
si fandíš :-D :-D už nbude potřeba, v noci jedeš ti prorokuju
Odpovědět
jen prorokuj, nic proti tomu nemám :-D hlavně když to bude fungovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, ještě nerodíš? =-) Martinka z 85 už jo, už druhej den :-| chudinka... jinak achoj :-) jsem řídila a šlo mi to x-)
Odpovědět
ahoj pandi :-) vidíš, že to zvládáš levou zadní :-) chudák martinka, koukám, že malej jí dává zabrat... jinak mám pro tebe roztomilou historku: Alex v postýlce začal kňourat a Ríša k němu přiběhl, starostlivě se na něj díval, pak yvbral z hraček modrý autíčko z těch tří, co má od vás a dal mu ho do postýlky :-D
Odpovědět
ten je hodnej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je zlatíčko :-D x-) jj od včerejška má kontrace, ale neotvírá se :-| |-|
Odpovědět
Gt - jeee, to je pekny :-) Pandi - tyjo, chudak Martinka... preju, at uz to ma brzo za sebou...
Odpovědět
jo, na bráchu a na pejska je hodnej :-D
Odpovědět
gt, to je krásný x-) chudák martinka, tak snad se to už nějak pohne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co? Už? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jestli ono skvrne nechce dokazat doktorovi, ze se spletl, kdyz Karlikovi rikal, ze uz ji priste neuvidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) jasný, ty děti to slyší, Neluš taky vylezla v den prohllídky, protože doktor tvrdil, že se určitě uvidíme :-D :-N
Odpovědět
bré ráno :-D pořád nic :-D ani náznak :-D a když jsem někdy v září říkala, že to určitě bude beran a že si 100% počká, až to znamení začne, tak se mi všichni smáli :-N a jsme tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beran, no maucta, to je Pavel |-| :-N A Martinka pořád nic, se bojím už :-(
Odpovědět
no, když už, tak bych radši brala holku beranku :-D ale holt se nedá nic dělat, my máme s manželem oba tvrdou palici a beran nejsme ani jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem kozoroh a P ten beran, super kombinace :-N |-| chaar a cítíš se na holku nebo kluka? já to nepoznala :-D
Odpovědět
pandi, nemám sebemenší tušení :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale začínám uvažovat, že bych to příště udělala tay ta, že bych si nenechala říct pohlaví, ale nevím, jestli to vydržím :-N každopádně to musí být nádherný překvapení x-)
Odpovědět
pandi, to jo - teda potvrdím ti to až po porodu, ale taky si to myslím :-D a všechny PA, které mi zatím dělaly monitor, tak se mě ptaly, a když jsem řekla, že to nevím, tak všechny reagovaly stejně - že prý to je dobře :-) že když pak třeba mamince řeknou - maminko, máte krásnou holčičku - a ona jim odpoví "já vím", že to prostě není ono :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevím, já jsem teda s holkou počítala, ale trošku ta obava tam je, i v dnešní době se může stát, že se doktor splete. Já byla ráda, že je mimi zdravé a i kdyby mi řekli, že se spletli a je to kluk, tak by mi to bylo fuk x-)
Odpovědět
pandi, tak to je jasné :-) se stalo jedné známé, že jí doktor 3x řekl, že to bude kluk, tak měli všechno připravené na kluka a na sále jí řekli, že to je holka, a na otázku, jak se bude jmenovat, jim odpověděla "Tomáš" :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tady se to před rokem taky stalo :-N a mé známé taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už je venku x-) :-)
Odpovědět
konečně x-) x-) velká gratulace!
Odpovědět
tak co,už? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Lucka psala, že nerodí, že jim vypadnul net ;-) Martinka má Matěje, narodil se těsně před jedenáctou a měl 3390 a 49 cm ;-)
Odpovědět
slezte z toho lustru, donaldy,co je to tady za brajgl
Odpovědět
Profilova fotka
jakej brajgl? =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?