47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
hezky si to užijte, len
Odpovědět
princez, rapující Eben je dobrej, to zase jo :-D já jeho písničky celkově dost můžu :-)
Odpovědět
no nejen písničky, jako moderátor TýTý je prostě nepřekonatelenje škoda že už to nedělá, ale je fakt že 10 let (nebo jak dlouho to dělal) je dost dlouho a pauza byla třeba
Odpovědět
prostě inteligentní člověk, no :-N
Odpovědět
Jo x-)
Odpovědět
Ebena mám taky ráda :-) on má tak kultivovanej humor a je přirozeně noblesní, že od něho by i p.del zněla spisovně :-N a přitom je kolikrát vtipnej víc než ostatní rádoby komičtí moderátoři
Odpovědět
právě x-) a koncerty jsou taky super :-) až si říkám, jaká je škoda, že takoví 2 talentovaní a inteligentní lidi jako je on a jeho žena, nemají děti |-|
Odpovědět
já snad ani nevím, kdo je jeho žena vím akorát, že byla na vozíku jestli se teda nemýlím
Odpovědět
jo už vím
Odpovědět
no nic, jdu hodit rychlou sprchu, protože u nás se dneska topilo jenom ráno ( v dbě kdy jsem byla v práci, že ) takže to bude šok teda a pak honem pod peřinu ke knize takže čáááááááááááááááj
Odpovědět
princez, dobrou noc :-) je tu ještě někdo??? =-) se tu budu sama bát :-N
Odpovědět
bré ráno :-D jste mě tu nechaly samotnou až do rána, jo? =-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak už peru druhou pračku a mám zaděláno na leniny perníčky :-)
Odpovědět
Ahojda, koukam, ze tu byla vzacna navsteva :-D Ja jdu fackovat domacnost, takze kdybych se tu pres den nejak moc objevovala, tak me zazente :-D
Odpovědět
hojte jsme byli ve velkomeste okresnim, u tchanovcu a tak mesic pred vyletem a furt nic nevim k tomu parisu snadjen hotel, pokud je to jmeno spravne
Odpovědět
prý budeme tady, říkala tchyně http://www.holidayvillaparis.com/loca...
Odpovědět
princez, to vypadá dobře ;-)
Odpovědět
Fackovani domacnosti se trochu zvrhlo - prave jsem dorazila ze zahradky... je tam kraaaaaaaaaaaaaaaasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achojky :-) jsem po dlouhé době řídila x-) x-) x-)
Odpovědět
já jsem právě dorazila z procházky, byli jsme u manželových rodičů na návštěvě, sežrala jsem 3 kousky bábovky, vypila jsem 2 hrnky čaje a mimino se ne a ne začít rodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, to chce panáka a ne bábovku :-N :-D
Odpovědět
jednou vylezt musí :-D
Odpovědět
pandi, když já panáky nerada :-D gt, to je mi jasný, ale já chci, aby vylezlo zítra v čase 0:00 - 6:00 nebo 18:00-24:00 :-D
Odpovědět
vůbec nejsi náročná :-D
Odpovědět
že ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě čas máš vymyšlenej, jo? =-) :-N
Odpovědět
no, jde o to, že teta má 2 noční po sobě, tak aby se taky vyspala :-N :-D
Odpovědět
perníky jsou upečený a jsou mooooc dobrý x-) x-) x-)
Odpovědět
hoj jsem doma nejdřív nám nešla elektrika a pak jsme jeli do plzně na nákup a do kina kino dobrý,akorát jsme zase nic nejedli dneska jo a chaar hotel na obrázcích vypadá dobře ale čtu na tripadvisoru recenze a nic moc teda, spíš že hrůza =-)
Odpovědět
Hele, evzi, tak uz ty recenze necti ;-) Stejne s tim uz nic nenadelas, tak co ;-) Jinak ja mam poveseny pradlo a doufam, ze bude pekne schnout :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?