47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Len jestli to nebude tím, chaarlene, se píše chaarleene :-D :-D jinak netuším, asi to ještě není uplně vychytaný, no
Odpovědět
len, zkus to s malým písmenem na začátku, jinak netuším... princez, dočkáš se, beremko to čeká taky :-N
Odpovědět
a koukám, že pravidla na fotku zjednodušili...
Odpovědět
Fajn, ale Len a Princezna taky neexistují :-p (jsem teda zrovna vás dvě nezvala do cynický neplodný skupiny, ale neexistujou prý ty, co jsem tam zvala)
Odpovědět
Evi, ty máš takový tajnosti, že potřebuješ intimní atmosféru, nebo chceš být jenom "in"? :-D
Odpovědět
tak já bych se ani nezlobila, kdybys mě tam pozvala :-D vzhledem k tomu, že to je jedna ze 2 diskuzí, který jsem na MK četla... :-N :-D
Odpovědět
G já chci být in :-D jě nějak nezvládám dvě stránky najednou když jedu gejšbůk, nezvládám beremko, to jedu jen když má gejšbůk pauzu občas lezu ještě na jednu žrádelní diskuzi,ale tam mi to teď nějak kolabuje :-| a na egyptweb taky nějak nestíhám takže jak vidíte,mě jedna webka stačí
Odpovědět
kdo nešmíroval cynickou diskuzi, ten nezná koně :-D
Odpovědět
já nešmíroval =-) :-( :-( občas jsem zašla se podívat na fotky, ale taky ne na všechny holky, co se mihly beremkem, to fakt nezvládám
Odpovědět
a obča znamená jednou za půl roku :-N
Odpovědět
já tam jen občas nakouknu do určitých diskuzí, ale žádnou "domovskou" nemám, ostatně ani vlastní album pořádně nemám (a to jsem slíbila pandě, že vyfotím prcka v čepičce |-| )
Odpovědět
já z nich umřu dnešní článek v cestovatelské sekci novinek hlásá Na hradě Křivoklát se uskuteční letos poprvé královský veletrh pivovarnictví tak byste to snad chápaly tak,že to bude tento víkend,že a pono houby, je to až v září http://www.novinky.cz/cestovani/19516...
Odpovědět
Článek se načítá
:-N :-D :-D
Odpovědět
jo novidíš, taky bys nám mohla Lexu ukázat , jak vyrostnul
Odpovědět
len, už to nemusíš řešit, maja už to vyřešila za tebe :-D
Odpovědět
no, jak vyrostnul, normálně, je cca o 8 cm delší a o kilo těžší než v lednu, jinak počád vypadá jako mimino :-D :-D :-D
Odpovědět
Jinak teda jsme se demokraticky dohodly, že kdo za sebou nemá aspoň dva roky snahy o dítě, nedostane přístup, takže Chaar a Gtver - buďte rády, že tam ten přístup nemáte :-D
Odpovědět
Richard šel do postele a poslouchá tam Scorpions :-N
Odpovědět
len, jasně ;-) :-D
Odpovědět
len :-D :-D :-D
Odpovědět
a jak se to bude dokazovat ? budete chtít vidět deníčky? =-) :-N g fakt jo ? a to si pustil co ? magneták?
Odpovědět
Evi, mp3
Odpovědět
a usnul! :-N :-D :-D
Odpovědět
on si umí pustit mp3 ? týýjo tak to je lepší jak já, já ani nevím jak to vypadá :-D
Odpovědět
jo, on je technickej typ po tatínkovi 8-(
Odpovědět
Princez - notářsky ověřené lékařské potvrzení zaslané zakladatelce skupiny dopisem do vlastních rukou :-D Ne, on má člověk na Koni docela přehled, ale v poslední době (od okamžiku, kdy jsme navrhly, že se zamkneme a kdo se nezapojil do diskuze, přístup nedostane) se to tam začalo rojit novejma a novejma uživatelkama a občas člověk vlezl do "vlastní" diskuze a tam si spolu notovali tři lidi, z nichž jsi neznala jedinýho, zato styl jejich povídání byl identickej s tím, co jsme vedly my... trochu divný, tak jsme je tam nechaly napospas a emigrovaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beco objednáno, juchůůůůůůůůůůůů x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prej vánoční pomlázka :-N já z té novy chcípnu :-D
Odpovědět
já z toho Ebena fakt jednou umřu :-D :-D
Odpovědět
My koukáme na dvojce na Yellowstone, mějte se :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?