47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Jo, jinak teda znalí tvrdí (nedovedu posoudit), že když už dokážeš utřít pos*anej zadek vzpouzející se kočce a dokážeš ji nosit, když ona nechce (čili klubko hadů s drápama na všechny strany, tak s miminem už je to prej v pohodě :-D Takže Chaar - nikoli na plyšákovi trénovat, ale na kočce :-D
Odpovědět
přežil plyšák? :-N Já na Lvíče šátek neměla, včera se mě T. ptal, jestli ho chci pořídit na Bucefala, jsem se divila, co tak najednou... Prý kvůli volným rukám, když něco dělám, abych to krásně zvládla (neboli aby to nemusel dělat on :-D stejně mi zdůvodnil pořízení myčky :-N )
Odpovědět
no, tak kdybych chtěla trénovat na Cindynce (přezdívané Šíša), tak bych byla teda zřejmě pak překvapená, protože jak už jsem psala, Šíše můžu udělat cokoli a vrtí ocáskem, olizuje mě a tak maximálně se radostí počůrá :-N a kdybych trénovala na Benče, tak budu mít pár jizev a Benča stejně vyhraje :-D no, naši teď mají psy v podstatě taky jako substituty, jelikož ty neposlušný děti nějak vyrostly a doma se už skoro nevyskytují :-D
Odpovědět
len, k té teorii o zvířatech a otěhotnění :-D ta platit, tak to bych měla doma celou školu/školku :-D
Odpovědět
gt, plyšák přežil :-D jsem si prohlížela nějaký videa, jak se teda váže, uviděl to manžel a najednou přišel se šátkem a s plyšákem, že to teda vyzkoušíme :-D při prvním pokusu se málem uškrtil, ale pak už mu to šlo :-D já už si s tím pupkem šátek těžko uvážu, takže já budu zkoušet až po porodu :-) vzhledem k tomu, že k dětské doktorce to mám asi 100 m, tak počítám, že tam určitě budu chodit s šátkem, na ten kousek se nevyplatí vytahovat kočár a pak ho tam někde zamykat :-N
Odpovědět
chaar, přesně, na takový záležitosti je fajn :-) akorát mě už přijde pozdě ( :-D :-D ) si ho pořizovat
Odpovědět
No to né, Gtver, to celá ta teórie zní - oni nemohli léta počít a děěěsně se trápili a pak si pořídili pejska a starali se o něj jak o vlastní miminko a ona pak rychle otěhotněla ;-) (varianta dvě potom zní - odjeli na dovolenou, varianta tři - začali stavět barák)
Odpovědět
Profilova fotka
kamoška zkoušela šátek na panence, prej měla ty nožičky a ručičky nějak pokroucený :-N rodina byla zděšená :-D (to je taky nápad to zkoušet na oslavě narozek v kruhu rodinném :-D )
Odpovědět
len jojo... a hlavně přišli na jiné myšlenky, že... 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít šátek taky až na druhé, s Nelou jsou to nějak prokaučovala :-| ale bude Beco, tak budem moct do města i busem x-) :-)
Odpovědět
Andrej, takže my si se šátkem počkáme na Napoleona :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Napoleon, jéééééééééé :-D dělám zelňačku, ale mám podezření, že jsem tam dala pálivou papriku =-) :-N ale pálí mě už děsně pusa od ochutnávání paprik, tak nevím, jakou jsem tam skutečně dala |-| :-D
Odpovědět
Článek se načítá
To je jedno, hlavně se tvař, že to byl záměr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-D nebudu vykládat, jak jsem blbá :-N
Odpovědět
já jsem dneska dělala guláš a moc se mi nepovedl :-| minule byl vynikající, ale manžel si stěžoval, že tam je málo omáčky, tak jsem to víc podlila a teda nic moc... i když manžel tvrdí, že mu moc chutná a že to nemám vůbec řešit :-D a taky mám pocit, že mi trochu ujela ruka s pálivou paprikou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-N tak je to tady, těhotenstvím a mateřstvím začínáme i blbě vařit :-D no co, dokud to manželé chválí, tak je to ok :-D
Odpovědět
Tak já uklohnila tu pohanku (s kuřecím, kukuřicí a jogurtem) a nemá to chybu :-) A teď půjdu porcovat kočičí maso... Což mi připomíná, že jsem chlápkovi v masně říkala - 10-15 deka kuřecích srdíček (čili takový droboučký věci, u kterých se dá váha regulovat velice snadno, navíc když mu dávám 50 % rozmezí, že), on to "odhadnul" a pak povídá - 25, může být? Tak mu říkám - ne, to je moc, 10-15, prosím. A on se děsně ksichtil :-p :-D Pak to ubral na 18.
Odpovědět
Profilova fotka
to je pakouš =-) :-p
Odpovědět
já v poslední době nikam pálivou papriku nepřesypala (teda doufám =-) :-N ), ovšem T. má výborné kuchaře v práci. Střídají se jim tam dva, jeden příšerně přesoluje a druhý do KAŽDÉHO jídla přidává kukuřici. :-N :-D :-D
Odpovědět
Nojo, no, určitě mu šlo hlavně o zisk, na mě mohl na těch 10 dekách utrhnout navíc třeba celou pětikorunu ;-)
Odpovědět
chtěl trhnout větší tržbu, každej drobák dobrej :-D
Odpovědět
len, tak to byl teda mistr :-D manželovi ode mě nechutnalo za ty roky asi 3x, z toho ve všech případech to byl nějaký nový recept, se kterým jsme experimentovali :-D jinak vařím pořád stejně dobře, akorát míň, protože někdy na to prostě nejsou síly :-N
Odpovědět
ahojte :-) koukám co máme za návštěvu :-)
Odpovědět
Ahoj Evi, nejsi doma nějak podezřele brzo? =-) :-)
Odpovědět
Ahoj Princez :-) Nejde Kůň :-p Ale změny budou k lepšímu, tak to nějak přetrpím ;-)
Odpovědět
zdar, princez :-) tak co, vybrala sis dneska? :-D
Odpovědět
Myslíte, že je dobrý experimentovat s barvením vlasů, když za týden jedeme na Moravu? =-) :-N
Odpovědět
Baru taky se mi zdá, že jsem tu moc brzo =-) :-N chaar dneska zase nic,ale v pondělí jdu na holandský řízek s brkaší Leni to už nejde od včera com se tam pak budu teda muset juknout na ty změny
Odpovědět
gt, záleží na tom, kam jedete :-D jestli jedete někam do přírody, tak klidně :-D pokud chceš vypadat skvěle a zářit, tak nevím :-N
Odpovědět
S barvou vlasů nevím - experimentovala jsem jednou, škody likvidovala asi pět let :-D Jo, Princez, původně slibovali, že to překlopení bude trvat den... Ale co, radši ať to udělaj pořádně a za delší dobu, než narychlo a pak to nadesetkrát opravovat ;-) Bude to vypadat úplně jinak než dosud a bude možný tam mít uzamčený diskuze a tak. Akorát jsou nový pravidla na fotky, takže jak tak koukám na tuhle stránku... smázli by nám je tam kompletně všem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?