47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Hezky den :-)
Odpovědět
Jdu skladat puzzle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s žirafkama? :-D jdu se sprchovat :-)
Odpovědět
Nee... se zirafima vecma :-D Ale zirafky tam jsou taky :-)
Odpovědět
Tak, skladacka dobre dopadla :-) Razim, mejte se fajn :-)
Odpovědět
bré ráno :-) pandi, netuším, možná se chtělo koukat taky :-D mám dotaz - když mám u těsta na perníčky napsáno, že se má nechat odležet do druhého dne, co se stane, když ho do druhého dne odležet nenechám a upeču z něj rovnou? nechce se mi to nechávat do druhého dne, když nevím, jestli nebudu druhý den v porodnici :-D
Odpovědět
Ahoj, jenom asi po půl století nakukuju, Kůň stále nemaká :-p Chaar, dle mého - buď ti to při pečení pořádně nevyběhne, jak by mělo, nebo to nebude tak dobré, jak by mohlo být ;-) Jestli chceš recept na perníčky, co jim stačí odležet hodinu (a pak jsou jedlé druhý den po upečení), mohu dodat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len, ahoj :-) ten tvůj recept na perníčky je báječný x-) vždy se oblizujeme :-) chaar, asi ti to nevyskočí, nevím :-|
Odpovědět
Jé, Pando, koukám, že jsem ten recept šířila opravdu dokonale :-D Ale já tak peču snad dvacet let a každej rok si mnu ruce, jak všichni šaškujou s perníčkama měsíc před Vánocema a já si to nechávám na víkend před :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je skvělej a jsou moc chutný x-)
Odpovědět
Ani netuším, odkud ho vlastně mám...
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme nějaký rodinný recept, ale já je mám vždycky tvrdé :-| :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Jsou snad na to nějaký triky (nezkoušela jsem) jako nechat rozležet v uzavřené krabici s rozpůleným jabkem a tak... Ale já je stejně dělám hlavně na stromeček, takže tam i kdyby byly tvrdé, tak by to bylo jedno, po třech měsících (tak dlouho u nás strom stojí) je pak sežere pes :-D
Odpovědět
jé, ahoj, len :-) my jsme byli ještě ve městě vyřídit daňové přiznání a podobné lahůdky :-N ale všechno je vyřízený, takže zase na rok pokoj x-) já mám recept od tchýňky, ty se dají taky jíst rovnou a jsou výborný... akorát teda nevím, jestli to zadělávat nebo ne :-D mimino se zatím netváří, ale bůhví, co bude zítra :-D hele, tak že bych přece jen zkusila ten tvůj recept? vím, že tu někde koluje, ale nevím, kde - myslíš, že bys mi ho mohla poslat?
Odpovědět
No tak to si piš, že jakmile zaděláš, bude to spolehlivý vyvolání do pár hodin :-D No, v nejhorším těsto vyhodíš, co se stane ;-) Pro recept zajdu a pošlu do IP. Jinak já právě podnikla velkou výpravu do Tesca, protože si drahý vymyslel, že chce pohanku a tu já pozřu jenom mechanicky loupanou (světlou), kterou skoro nikde nemaj. A normálně v Tescu měli zamčenej biokoutek, to jsem ještě neviděla :-D Ovšem nečekaně mě zachránil Lagris, kterej doteďka loupal pohanku termicky a teď najednou začal mechanicky, takže půlka pytlíků byla tmavohnědá a druhá světlounká, to jsou věci, ale večeře zachráněna :-D
Odpovědět
tak to je fajn, žes sehnala ;-) já jsem si teda porod naplánovala, že zítra během odpoledne to začne, někdy večer nebo v noci pojedeme a do rána bude hotovo :-D takže bych ty perníky ještě měla dneska stihnout udělat :-D
Odpovědět
No, hezky to máš naplánovaný, to zase jo :-D Já si takhle minulej měsíc naplánovala otěhotnění, že jako budu rodit na manželovy narozky (ale až po oslavě, pochopitelně), akorát to kupodivu nějak neklaplo :-D Ještě to teda můžu zachránit v tomhle cyklu, když bych pak rodila o tři týdny dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy to máte krásně naplánované :-D obě, tak at vám to vyjde x-) x-) x-) Jsme byli venku x-) je tam hezky, za chvilku přijde pán na opravu záchodu, protýká :-|
Odpovědět
len, tak plánování je základ všeho :-D teta má totiž ze soboty na neděli noční a pak zase z neděle na pondělí, tak bych nerada rodila v neděli přes den, aby se chuděra taky vyspala :-N (teta je PA)... a 21.3. mám termín a v ten den byla narozená i moje prababička, tak by to tak hezky sedělo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo krásný x-) a jak jsi pokročila s balonkem? =-) :-D Nelinka bude mít Beco x-) dostane ho ke křtu x-) :-) dnes ho objednám na bráně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát nevím, jakou barvu =-) :-N
Odpovědět
21.3. byl náš pes :-D To je hezký datum, první jarní den, to vždycky odstrojujeme stromeček :-D Letos je teda rovnodennost už zítra :-)
Odpovědět
pandi, tak to ti neporadím :-N len, tak to je dobrý, já mám vždycky pocit, že máme stromek hrozně dlouho a to ho většinou odstrojujeme už koncem ledna :-D
Odpovědět
Hm, tak až budeš mít zase někdy pochyby, vzpomeň na mě, já už teď pozvolna chlapa připravuju na to, že v neděli jde strom pryč, zatím to nese dost špatně (manžel, strom je pořád jak novej, holt zalejvaná jedle...) ;-)
Odpovědět
ty brďo, to je teda super... náš zalívaný smrček už byl skoro nahatý, když jsme ho vynášeli :-D ale manžel to taky vždycky bere blbě :-D a jak se má substitut?
Odpovědět
Nojo, smrk opadává, jedle ne, to my už rovnou vybíráme s tím, že u nás bude dlouho :-D Substitut chrní v naprosto nepřirozený poloze na svojí (kdysi manželově pracovní) židli a patrně bude chrnět do té doby, než přijde chlap z práce a budou si spolu "opravdově" (tj. bez trochy krve to není ono) hrát ;-) Jinak teda totálně magořím, protože tuhle v noci se mi vyblila pod židli (mě vzbudil ten zvuk), já to uklízela, zatímco ona mě pozorovala z mého místa v posteli, tak jsem jí pověděla (potichu, abych nevzbudila chlapa) něco nevybíravýho (jako že po zvracení se do čistejch peřin nechodí), ona se urazila a já ji pak normálně odprošovala a omlouvala se, že jsem to tak nemyslela :-x No jsem normální? 8-( :-D
Odpovědět
len, já myslím, že jo :-D teda minimálně to, žes jí řekla něco nevybíravýho, je zcela normální :-D hele, třeba já nesmím říct o naší Benče, že má držku nebo mordu, protože Benynka má přece pusinku :-N :-D jen tak mimochodem, když Benča leží na sedačce a ty si tam chceš sednout, tak na tebe vrčí a je schopná i kousnout, kdyby se na ni sáhlo :-N klepe se vzteky a blejská očima :-D a taky jí to prochází - vždyť už je stará babička :-N na druhou stranu druhá psice, to je takovej Odie z Garfielda, tu kdybych vzala za ocas a zvedla do výšky, tak tím ocasem ještě bude vrtět :-D a doma se na ně na obě šišlá, snese se jim modrý z nebe a můžou dělat cokoli :-D a já tam přijdu na návštěvu a nevezmu si bačkory a dozvím se, že "dostanu na díru", protože bych bez bačkor mohla nastydnout :-N :-D
Odpovědět
zdar koukám, že se ještě nerodí :-D my stromeček letos odstrojili už 20.1. |-| Teda T. ho odstrojil, zbaběle využil mé nepřítomnosti :-D :-D pandi, to je fajn, to se bude Nelísek nosit x-)
Odpovědět
gtver, zatím to teda nevypadá :-D když už jste u toho nošení, tak my někdy předevčírem zkoušeli vázat do šátku plyšáka, to vám byl srandy kopec... :-N :-D
Odpovědět
Chaar, tak koukám, že to bude všude stejný :-D Holt jsme si pořídili substituta, tak máme substituta se vším všudy ;-) Akorát teda jako kolujou názory, že stačí odjet na dovolenou nebo si pořídit zvíře a jeden z toho otěhotní, a vono to nějak nefunguje, tak jenom doufám, že nebudeme muset dojít k nejkrajnějšímu řešení - postavit barák :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?