47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
dobrou
Odpovědět
kde jste zamrzly ?
Odpovědět
jsem koukala na to poste restante ;-)
Odpovědět
a? =-) dojmy
Odpovědět
nějak extra mě to nezaujalo, bylo to nějaký takový zdlouhavý :-N rozjede se to ještě nebo ne?
Odpovědět
to byl první díl ? ten byl takovej ....pomalejší no vlastně ty další díly jsou taky takový, rozvážnější, akčnák to není ale občas jsou tam dobrý špeky ale úúúúúplně největší bomba je ten úvodní Eben, z něho fakt nemůžu a každej díl je to samozřejmě jiný,dělá takovou malou svodku předchozího děje a ten se samože posunuje ale Eben je Eben x-)
Odpovědět
jo a běží nová boží reklama, na Vodafone, s chameleonama je skvělááááááááá :-D
Odpovědět
brou noc, jdu si číst...
Odpovědět
to psala lady, neopisuj :-D
Odpovědět
jdu si číst brou noc
Odpovědět
Profilova fotka
volové :-D :-N jsem rezignovala, umyla Nelu žínkou a koupat budu dnes sama :-D No já se sprchuji většinou dopoledne, když malá spí, jindy nemám čas, večer odpadám nebo se mi nechce a nahřívá se nám voda jen na noční proud... Ale že nebude voda jsem nečekala :-| jo a málem jsme vyhořeli :-D jo a dobré ráno :-D
Odpovědět
vidíš, jsem ti říkala, že ji máš utřít a šmytec :-D zesílením teploty jsme myslely na teplotu nutnou k ohřátí vody, ne k vyhoření, neber si ty rady zas až tak k srdci :-D jo a taky dobré ráno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to vyhoření zavinil manža, pekl maso :-N |-| a usnul :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
teda pardon, ale to je truhlík :-N to může být šíleně nebezpečný |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no taky nás probudil až šílenej smrad a kouř |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo a truhlík je mírný výraz, hlavou mi létely horší :-N |-|
Odpovědět
Helou babuchy :-) Pandi, uff uff... este ze se nic nestalo... Jinak hlasim, ze me boli pravej kotnicek a vecer ho mozna budu lecit v hospode, tak jenom abyste se nebaly o moji kreditku :-D Btw. ja uz vlastne zadnou kreditku nemam, v pondeli jsem slavnostne zrusila ucet u sporky, abych za nej nemusela od dubna platit, jupijou :-)
Odpovědět
bré ránko :-) jsem byla hned po ránu u doktora, sestřička mě strašila, že mě už doktor pošle do nemocnice, ale doktor je rozumnej, řekl mi, že ještě minimálně 14 dní tomu necháme volný průběh, že nemám žádný problémy, takže nevidí důvod k nějakému vyvolávání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žiraf :-D tak krásné léčení chaar, jasný, proč vyvolávat, když je vše ok :-) jdu umývat podlahu :-)
Odpovědět
holky, mám nový boty x-) x-) x-) krásný, jarní, na takovém rozumném, stabilním podpatku x-)
Odpovědět
hojte :-)
Odpovědět
hoj, princez, jak je?
Odpovědět
jsem si byla vařit snídano-obědo-svačinu tak ti vám nevím , co bylo horší - jestli když mi po obědě v práci bylo blivno nebo když si vůbec nic nevyberu a tudíž nejím a když jím, mám do dvou hodin zase hlad ( a nejen já, vím a dalších kolezích a koleziních :-N )
Odpovědět
hm, takže změna poskytovatele byla k horšímu?
Odpovědět
já ti nevím ...... když si něco vyberu, tak je to moc dobrý. polévky jsou úplně skvělé ale vyberu si strašně málo třeba ted v březnu, kdybych nemusela brát minulý týden kvůli rozbordelené kuchyni jídla domů, tak jsem za ty tři týdny včetně zítřka a pátka nevybrala žádné jídlo prostě mne nic neláká jo snad jen zeleninový salát, ale být denně na studeném salátu v zimě se mi fakt nechce no a podle počtu prodaných jídel za leden a za únor průměrný denní počet strávníků dokocne stoupl oproti starému dodavateli takže to asi nebude tak zlé holt jsem asi vybíravá a zmlsaná,i když jsem si myslela, že sním všechno =-)
Odpovědět
no, tak uvidíš... ono je blbý, když si člověk nevybere, pamatuju si to z menzy, ale tam se nedalo vybrat, protože se to nedalo žrát :-N
Odpovědět
mě se to nelíbí podle názvů :-D :-D
Odpovědět
no, tak leda bys zkoušela navzdory názvům :-D
Odpovědět
jsem ted zjistila, že jak máme tu novou podlahu ( je to jen obyčejná dřevotřísková deska, žádná dlažba nebo tak, prostě obyč "dřevo") tak budeme muset kočkám dávat mističky na normální lidský prostírání :-N aby nenasvinily na tu podlahu- každá kapka tam tůstává vidět, brzo se to zašlape a bude to hnus, ale lino tam dát nemůžeme,na dlažbu nemáme a ani by tam asi nešla a koberec do kuchyně je asi blbost :-D
Odpovědět
hmm tak na tenhle film jsem zvědavá =-) http://www.csfd.cz/film/245694-tron-d... ten "první" díl z před třiceti lety byl boží (i když z pohledu dnešní doby primitivně udělanej) moc bych ho zas chtěla vidět, ale zatím jsem ho nikde nesehnala :-| tak jsem teda zvědav na to pokračování akorát na to asi manžu nedostanu, zejména když vůbec neví o čem je ten první
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?