47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, v červenci =-)
Odpovědět
já nemám tucha vůbec,proto se ptám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit, že tak nějak, ale nevím to z koně, ale z gejšbůůku
Odpovědět
v půlce srpna ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno kočky. Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, no já nic moc, záda bolí, jsem nevyspalá... Dítě si usmyslelo, že mi bude něco vykládat v 5.45 :-N prostě to nemohlo počkat, ted se mi zase smála, když mi nešla nasměrovat odsavačka do nosíku ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidiš, jak je pozitivní, pusinka malá. Směje se i když ví, že nastane trápení s odsáváním nosu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jí se to líbí :-D vždycky u toho tak mrká a směje se :-D :-D :-N ani ten vysavač jí nevadí :-)
Odpovědět
zdar, děvčata :-) tak už máme špalíčky na přidělání roštu do postýlky, už chybí jen jedna deska, která se tam dá dát později, takže za chvíli jdeme na to a doufám, že do oběda už budu mít připravenou postýlku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super chaar x-) pa už můžeš rovnou rodit :-D
Odpovědět
že jo? :-D taky si říkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už je nachystaná taška, kartička se jménama atd.? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chaar, otázka, jsem si koupila krekry a je tam psyllium (4%), prý to není vhodné pro děti, tzn., že ani pro kojící matky? =-)
Odpovědět
pandi, netuším, zkus se zeptat v životním stylu ;-) taška je nachystaná, papír se jmény i kopii oddacího listu mám v průkazce, manžel ví, kde co přesně je, kdyby mi to pak měl do nemocnice přinést... prostě jsem ready, může to přijít :-D akorát teda jsem chtěla jarní miminko, takže kdyby mrňous počkal do oteplení, tak by mi to vůbec nevadilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, tak to je zázrak. Barča řvala jak tur, když jsem jí vysávala nos. Ale ona měla rýmu už ve 14. dnu od narození. :-( Takže jen viděla vysavač, nebo se začlo luxovat, tak byla hysterická.
Odpovědět
Profilova fotka
no Nelince to nevadí, je na vysavač zvyklá i jinak, takže to je v pohodě a to odsávání ji vyloženě baví :-N :-D zase máme jiné mouchy ;-) každé miminko je úplně jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je dobře. Barča byla pořád nemocná, protože jsme chodili na kontroly s kýlou na Bulovku a tam nás vždycky nechali čekat v průvanu na chodbě s tak malym miminkem. Byli jsme tam prvně ve 14 dnech, takže od tý doby to prostě jede. ]-( Teď si strká odsávačku do nosu sama a fouká do ní a myslí si, že si tu rýmu odfoukne. Naštěstí jí už nepotřebujeme, protože umí smrkat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka :-| ale je šikulka, že smrká sama :-) x-)
Odpovědět
holaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
hoj, co dnes vaříte dobrého na véču? malá je už ok, ted doufat, že se to nevrátí
Odpovědět
já nic, já nevažřím přeci , my máme rozbordelenou kuchnu
Odpovědět
Profilova fotka
jakto? jsem mimi mísu =-) :-N
Odpovědět
no koukám, že mne tu nikdo nevnímá 8-( dáváme na podlahu izolaci, ted po zimě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahááááááááá :-D sorry, ale já nedočítám zlato |-|
Odpovědět
tak nám volali, že pozemek už konečně bude x-) je velkej jako kráva, sice tam je i menší, ale z nějakých důvodů nám ho nechtějí dát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-D aspon si můžete pěstovat mrkev, brambory a tak :-N :-D
Odpovědět
pandi, ale na druhou stranu těch 130 000 bychom mohli užít jinde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
njn :-| to je blbé...
Odpovědět
protože totiž ono to je 7 parcel v řadě a oni je chtějí prodávat popořadě - tj. od první do poslední... první je zabraná, nám nabízejí druhou nebo třetí (ty se téměř neliší, takže bychom brali tu druhou), pak čtvrtá je ta menší a pak už jsou zase velké... no a dokud nemají "prodanou" tu druhou, tak čtvrtou prostě nedají, protože by tam byla proluka :-| ale přitom zase tvrdí, že zájemců je dost, tak si to pořád nějak nemůžeme přebrat :-N no a hlavně - nám právě těch 130000 chybí :-N |-| budeme si je muset ještě půjčit od někoho dalšího...
Odpovědět
a nebo na vás jen tlačí, abyste šli do té větší než chcete prostě psychologtie prodejce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?