47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
panduš, to jo, ale tak zase už jsem v podstatě v termínu, takže se není ani tak čemu divit :-D říkal, že na to, že to je první dítě, se to hezky připravuje, ale že důležitá je stejně činnost dělohy a ta teda zatím stojí za starou belu (to už neříkal on, to konstatuju já :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo chaar, m do me pred osmou kopnul ze chce snidani :-D :-D :-D
Odpovědět
jsem si říkala, že by tě nechali vyspat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-D no lepší dříve, než přenášet dlouho :-) miuš, jsi ho taky ěla kopnout, že at si ji udělá sám :-D
Odpovědět
panduš, taky si říkám :-) akorát bych teda měla začít brát vážně to epi-no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty to flákáš, jo ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandi to nejde, vcera me vezl tri hodiny, v pracovni dobe, na seminar o vychove psu s mym idolem Cesarem Milanem, zaplatil desne prachu za vip listky a koupil mi nekrestansky predrazenou ruzovou ksiltovku a tricko s jeho podpisem a potom me tri hodiny v noci vezl domu, to vsechno s chripkou, horeckou a rano v osm musel byt uz n meetingu :-N
Odpovědět
drobet :-D se jako snažím, ale občas se mi prostě nechce, rozhodně to není tak, že bych poctivě jela 2x denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miuš :-D on je na tebe tak hodnej, jo? :-D chaar, no tedáááá :-D styd se :-D ale já bych to taky asi flákala :-N
Odpovědět
si vezmi třeba v pondělí, kdy jsem měla takové menší podezření, že rodím, jsem teda zrovna vynechala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoropoledne. JaK SE MÁTE? Včera jsem byla navštívit ségru v porodnici. Docela cvalík kluk. Pěkně velkou hlavu a pupek. :-D Ale naštvali mě ti doktoři, že jí nechali tak dlouho trápit a přitom věděli, že to bude průšvih. Nastřihli jí hrozně moc, protože to dítě je prostě na její proporce velký a stejně jí nechali rodit normálně. Dokonce tam musel na ně i její manžel vlítnout, ať s ní něco dělaj, když už to bylo fakt zlý. Nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
pandi no ma svoje chvilky :-D :-D :-D dneska mi privezou mega velkej a mega drahej obraz co mi koupil, takze sem beze slova vstala a udelala snidani na obednavku :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chaar, jsi tu? Budeš mít nějaké nosítko na mimčo? =-) Já nějaké chci, Beco mě zaujalo, ale ta cena :-|
Odpovědět
brý den 3640 to není číslo mýho účtu ani jeho stav, ale Alexova váha mio, růžovou kšiltovku? by ses R. líbila :-D :-D :-D adu no jo, no, co na to říct 8-( R. si ze stejného zařízení odnesl přidušení (nepřiznané, zjištěno později v následcích)
Odpovědět
Profilova fotka
Barči, Aduš, proboha, co to máte v tom vašem super městě za porodnici? =-) :-N |-| to je velkej chlapák už x-) x-) x-) to už mu asi čepička není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MOTOL. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdeme na zápisy kočky. Držte nám palce, ať nás vezmou. ;-)
Odpovědět
pandi, no, no... ještě včera jsem mu ji nasadila, ale už bude muset přejít na větší :-D ale i oblečení už měním, to co nosil R. ještě ve třech měsících je A. už krátké :-D :-D :-D
Odpovědět
adu držím všechno ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lexa je takovej chlapák, jo? :-D x-) jejda, Motol je tak hrozná nemocnice jo? =-) Aduš, budeme držet palečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barči, fakt všechno? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
g jo jo takova ta ta fak poradne zuzu ruzova :-D :-D s blede modrym napisem a k tomu ruzovy tricanko, vypadam v tom jako cukrova vata :-D :-D
Odpovědět
pandi, no vtipné je, že R. v jeho věku měl o 800g víc :-N (a to se narodil s nižší), ale byl menší miuš, tak to by se R. do tebe těžce zamiloval, vidět tě v tom :-D :-D
Odpovědět
pandi, držím všechno, co je vhodné držet :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
g R je na ruzovou? :-N
Odpovědět
a jak! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho tak ten by ze mel uplnou mrtvici, mam na sobe obrovskou zarive cerveno-ruzovou mikinu s kapuci, bily teplaky s ruzovyma napisama a ruzovy papucky :-D :-D :-D ty hele a nejsi z toho nervozni? :-D a nebo je na ruzovou vyplnenou holcickama :-D :-D
Odpovědět
miuš, já jsem zatím klidná (i toho růžovýho poníka jsem mu pořídila... |-| ), ale T. je z toho nervózní :-D :-D :-D
Odpovědět
ale je fakt, že když ho někdo vidí (upozorňuju, že chodí oblečen jako kluk, růžovou na oblečení nemá :-N ), tak to je furt: "Vy máte ale krásnou holčičku!" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jenže on vypadá jak andílek :-D , ale holčičku v něm nevidím =-) je oblíkanej jako správnej kluk :-) já mám taky růžovou mikinu :-D Barči, vidíš a já dovlekla Nelu k doktorce v béžovým oblečku a myslela si, že máme kluka :-| :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?