47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
wwwa.caveman.cz ;-) one man show
Odpovědět
koukáte na Ulici ? taky jste měly někdo takový to maturiták ? my ne teda, todle je takový odfláklý u nás se to provozuje jinak každá třída sama, můžeme si to dovolit, tolik středních tam není tak se do termínů kuturáku v pohodě vlezeme je slavnostní nástup, .slavnostní dekorování v tom stylu, že studenti jsou hlasitě předatavováni celému sálu pak děkovačka profesorovi zejména třídnímu, nějaký to focení každá třída si dělá sama choreografii a hudbu a tak pak jsou tanečky s rodiči, s učiteli s přáteli, pak je chvilku volná zábava pak je velké předtančení, opět každá třída si dělá vlastní dle uvážení tombola obvykle bývá podle toho,co se podaří od sponzorů sehnat a o půlnoci je další taneček v režii studentů.- půlnoční překvápko, obvykle hodně odvázané a odvážné a pak obvykle hraje nějaká tvrdší kapela
Odpovědět
jo, to by taky šlo.. ale opět smůla 8-(
Odpovědět
jak smůla? vyprodáno ?
Odpovědět
princez, u nás to tak taky bývá - teda většinou víc tříd najednou, my to měli takové extra, protože jsme měli ples se čtvrťáky a druhá oktáva si ho dělala extra :-N ale jinak jako u vás - slavnostní nástup s choreografií, potom hezky představování, každý si projde po koberci a hází se na něj drobáky, šerpování, dárky pro učitele, přípitek, focení, sbírání drobáků, tanec s rodiči, předtančení nebo nějaké jiné překvapení (u nás docela frčí i vystoupení step aerobiček - přece jen mistryně světa jsou mistryně světa :-D) a půlnoční překvapení...
Odpovědět
jo na drobáky a přípitek jsem zabudla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
čuuus :-) byl pous o restauraci, nela neměla ale náladu ]-( :-D
Odpovědět
a stihli jste s aspon objednat ? :-D
Odpovědět
Evi, ulici jsem neviděla. alle náš maturák byl celý ročník najednou, profesionální předtančení, pak jen každá třída udělala kroužek (byly jsme 4 třídy), v tom kroužku třídní rozdala šerpy, holy dostaly navíc růži. Drobáky se taky dávaly hromadně, každá třída měla svoji plachtu, tu jsme drželi nad hlavami a z balkonů nám do ní hazeli drobné. A pak už volná zábava...
Odpovědět
koukáte ? fandíte ?
Odpovědět
na co? komu? Pohlreichovi?
Odpovědět
jo na Ano šéfa vám to tu melduju, že to bude od nás a nikdo nekouká ale na pandu se koukaly všichni 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
já se koukám ;-)
Odpovědět
ta budova, kde jsou, tam bylu prapůvodně sokolovna já už to ale pamatuju jen jako kino (Vesničko má středisková, Za humny je drak , Copak je to za vojáka a tak podobně x-) ) pak když kino zrušili, že jedno ve městě (za řekou v kulturáku) je až až,tak tam byla diskotéka ale to už vůbec netuším, jak to vypadalo tam co Pohlreich vcházel,tam byly východy z kina vchod je jinde, tam je ted ldouhá léta fotokino a fotoatliér
Odpovědět
a ta slečna v pekařství, jak somroval toho indiánka, tak to je moje spolužačka, Ester :-)
Odpovědět
ale na příjmení si ne a ne vzpomenout =-) sice bych ho sem nepsala,ale jde o princip že 8-(
Odpovědět
taky poctivě koukám
Odpovědět
jo už jsem si na to příjmení vzpomněla :-D
Odpovědět
kde máme vlastně ibišáka dneska ? =-) zase provětrává kreditku ?
Odpovědět
jdu do hajana brou noc
Odpovědět
princez, dobrou... jinak teda musím říct, že bych do té restaurace asi nešla :-N
Odpovědět
Helou, helou :-) Nic jsem neprovetravala, ale meli jsme cely den deeeeeeeeeeeeesne nudnou poradu 8-( 8-( 8-( A pak vecer se slo do hospody, aspon ze tak :-) :-)
Odpovědět
Dobre ranko, hola hola, jaro uz skoro vola :-)
Odpovědět
dobré ránko :-) aktuální zpravodajství - vše se chystá na porod a pan doktor mi řekl, že už se příště asi neuvidíme :-N tak uvidíme, jestli uvidíme nebo neuvidíme :-D
Odpovědět
Neplanuje doktor treba trimesicni dovolenou? :-D
Odpovědět
ne, příští kontrolu mám mít 17.3., tj. přesně za týden :-D
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
breeeeeeeeeeeee ranoooooooooooooooo :-D
Odpovědět
bré ráno, miuš :-D tak co, budil tě dneska někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
chaar =-) mazec :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?