47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
taky možnost :-D bez těch dětí ti to půjde i rychleji :-D
Odpovědět
tak caaaj a mejte se krasne :-)
Odpovědět
ahoj, holky :-) přišel nám orientační rozpočet na dům a vychází to ještě líp, než jsme mysleli x-) teda pálka je to pořádná, ale měli bychom se v pohodě vejít do té částky, se kterou jsme tak nějak počítali jako s horní hranicí x-)
Odpovědět
Mno, tak to mate prima :-) Akorat pocitej s tim, ze se vzdycky neco muze prodrazit, takze je urcite uzitecne mit nekde nejakou rezervu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, tak to je bezva :-) x-) vím, že je to pálka, ale budete ve svém a krásném :-) x-) můžem pak přijet na kolaudaci? :-D teda prvně bych pak ráda zkolaudovala miminko, jestli dovolíš :-D x-)
Odpovědět
ibi, s tím samozřejmě počítáme :-) ale co jsme se zatím ptali lidí, kteří s nimi stavěli, tak všichni říkali, že rozpočet opravdu dodrželi (teda jedna paní říkala, že ho přešvihli o 3000 :-D), případně dokonce se v konečném vyúčtování objevila nějaká předem nedomluvená sleva :-N :-D navíc třeba malování vyčíslili na 33000, což si ale budeme chtít dělat sami, tchán říkal, že podlahy uděláme taky (dělal je oběma švagrům a ještě nějakým známým)... a navíc jsme do toho předběžného návrhu narvali totálně všechno, co bychom chtěli - balkon, spoustu velkých oken, komín,... a hlavně to je i se základovkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme byli venku, no krásně tam je, ale ta zimáááááááááááááááááááááááááááááá :-S :-D
Odpovědět
tak jsem tu z přednášky a prý jestli se na to budu cítit, tak můžu přijít zítra cvičit x-) x-) x-)
Odpovědět
hola hoj, hola hoj, v práci máme zastání :-D
Odpovědět
hola, hola, princez, tak jak dneska bylo?
Odpovědět
na hradě je ženskáááááááá! :-D :-D :-D
Odpovědět
neboj se dítě, já tě ochráním :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já se nebojím, já jsem chytil tchoře :-N čau :-D
Odpovědět
čau, lady :-)
Odpovědět
vy máte humoru :-D
Odpovědět
Lady jak jsi dopadla s tím divadlem ? psalas jim stížnost ? =-)
Odpovědět
s jakým divadlem? o co jsem přišla? :-D
Odpovědět
lady • 7. březen 2010 v 10:21 ahojte jsem pěkně naštvaná... několik dní čekám, až Divadlo Na Vinohradech vyvěsí na netu program na květen, pořád to hlídám... a když ho konečně vyvěsí, tak už je vyprodáno!?!?!? jak je tohle možný
Odpovědět
jo tohle.... já se snažím koupit našim lístky do Vinohradského už několik let, ale ještě se mi to nepovedlo, protože to je furt vyprodaný... a když jsem před Vánoci narazila na pár volných míst, tak se to zase nedalo koupit přes net ]-( takže jsem to vzdala - poslala jsem je na Cavemana a přijeli totálně nadšení, že už se dlouho tak nezasmáli :-D
Odpovědět
jojoj Caveman je prej dobrej a hraje se , koukám, už pělně dlouho :-N
Odpovědět
to jo a už to alternujou 2 herci, protože je o to fakt velký zájem... no, naši říkali, že už se jim dlouho nestalo, aby hodinu a půl řvali smíchy :-D
Odpovědět
Tom projevil zájem, jít na muzikál =-) po zkušenostech s Rusalkou odmítl jít na Rebely a ted chce jít na Carmen =-)
Odpovědět
JO a dneska se prosím povinně dívejte na Ano,šéfa :-D měli by tám být "umělci" z nějaké kralpské restaurace. Absolutně netuším z jaké,ale ukázky jsou dost hustý :-D
Odpovědět
LADYYYYYYYYYY co znamená Strapazzami do coccole ? je to napsané na pohlednici s kočkou
Odpovědět
jooo, už jsem tady stížnost do divadla jsem nepsala... nemyslím, že by to k něčemu bylo 8-( musím vymyslet jiný dárek
Odpovědět
ten nápis bude něco jako "unavila jsem mazlením" nebo "lenošením" něco takového... odpovidá to obrázku? =-)
Odpovědět
tak je pošli na toho Cavemana =-)
Odpovědět
unavila jsem se mazlením :-D :-D
Odpovědět
co to je Caveman?
Odpovědět
jo to smysl dává :-D díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?