47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
tak aspon, že vůbec měli ;-) jo a tady dneska zase humelilo jak zjednaný kdoví co bylo na horách =-) :-)
Odpovědět
Mno prave... kdyby me zachumelilo, tak na me vzpominejte v dobrym :-D
Odpovědět
to by muselo chumelit hafo moc moc, protože zapadat až nad hlavu jde u žirafem velmi, ale fakt veeeeeeeeeeeeeelmi těžce :-N
Odpovědět
No... ja jsem ale malinka zirafka prece :-D
Odpovědět
Brou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno... dnes se hlásím jen na chvíli a to s VEEEELIKOU ZPRÁVOU. Jsem teta - Matyáš, 4100 g, 50 cm. A datum porodu je 23,25.
Odpovědět
JUUUUU, tak to VEEEELKÁ gratulace x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sekla jsem se o cenťák... 51 cm
Odpovědět
cenťák sem, cenťák tam, to měření stejně moc přesný není :-D
Odpovědět
mně se děti střídavě scvrkávají a rovnou, podle toho, kdo, kdy a jak je měří :-D
Odpovědět
rostou ne rovnou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ale 4 kila deset je fakt macek. Prej má velký břicho, to vim ještě podle ultrazvuku jak říkala Irena. Jinak nevim nic víc. Ale nechali jí trápit od 11 hodin dopoledne, kdy měla kontrakce po 3 minutách. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Barča se čoveče moc nescvrkává, ale je fakt, že jako miminko jí měřili při porodu, to měla 52 cm, a když jí měřila pak pediatrička (taková koza nezodpovědná) tak jí naměřila 48. Což je dost velkej rozdíl...
Odpovědět
tak to jí nezávidím :-( (vím, co to je) a nakonec spontánně nebo CS?
Odpovědět
adu, sestřička naší pediatričky má zase problém s vážením. Během minuty miminko změní váhu o čtvrt kila 8-( u novorozence celkem problém
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim, dneska odpoledne se dozvim víc. Asi za ní pojedu do Motola. Jestli bude Barbucha schopná převozu. No váha u minimiminek je snad druhá nejdůležitější věc.
Odpovědět
Ahojda tetko, moc gratuluju :-) Pozdravuj Ircu :-) Ja budu double tetka nekdy v dubnu :-)
Odpovědět
Musim se jit podivat, jestli uz mi nerostou ploutve - vcera jsem mela k obedu tunaka, k veceri lososa... Jeste jsem si mohla dat k snidani makrelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gratulujeme x-) x-) x-) to to ale uteklo =-) a je ho kusanec :-D x-) a má krásný jméno, pozdravuj novopečenou maminku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dnes jsem se vyspaláááááááááááá :-D x-)
Odpovědět
Pandi - gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, děkuji, ale na oplátku mám poblinkaný prostěradlo a peřinu :-N ale dnes je mi to nějako fuk :-D
Odpovědět
u nás vstávalo dítě v 5 8-( to velký, ne to malý 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
oprava, jako bonus ted počůrala a pokakala přebalovák a celá se tím umazala :-D :-N mno nechat dítě delší dobu bez plenky (delší dobu rozuměj dobu delší jak 10 vteřin :-N ) se nevyplácí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barči :-| chuděrko...to nezávidím teda
Odpovědět
Tak kdyz tu tak clovek precet vcerejsi diskusi o zlomene kostrci (btw. gt - gratulace, ze to spravne srostlo) a ted ty nevyspaly matky, pokakany prebalovaky atd... tak cim dal tim vic touzi po tom houby zipu (btw. v noci se mi zdalo, ze je houba asi ve 30.tt) nebo po nakupu deti v Tescu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ono to tak hrozně jenom zní :-N když se na tebe pak mimčo usměje nebo se řechtá, že je momentálně úplně nahatý, tak na nějaký pokakaný oblečky a probdělý noci zapomeneš ;-) :-D
Odpovědět
Jo jenom zni, jo? :-D :-D :-D Mno... uvidime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žiraf :-D ber to tak, pak si vymyslejí, že budeme brát důchod podle výdělku dětí a co budeš jako dělat :-D :-N
Odpovědět
Nasporim si predem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?