47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
G :-D :-D
Odpovědět
Evi, moc se nechechtej, konečně to vysvětluje to prasknutí, který se při porodu ozvalo :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
g ty blaho tak to je narez =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barči =-) ty vogo...
Odpovědět
G a to ti udělal Bucík Lexa nebo až doktoři ?
Odpovědět
a dávají zase Básníky :-D sice to vidím po milionté, ale jinde nic nejde :-|
Odpovědět
Evi, Bucík Lexa, jak se rychle dral na svět. Já celou dobu myslela, že to mám jen namožený, tak jsem to nechala být, abych nevypadala jako simulant a hypochondr a dneska mi doktor řekne tohle :-N Ono se to prý občas stává. Naštěstí se tam snad nic nehnulo a samo to zas rza ten měsíc a půl rovně srostlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
g ty blaho tak to je brutus, ja nevim ale ten porod zni cim dal tim vic jako vetsi horor :-N
Odpovědět
miuš klííííídek, tady je jasnej důkaz, že člověk nemá moc lézt k doktorům, nebýt tam, v životě bych nevěděla, co všechno se může zlomit :-D :-D :-D
Odpovědět
Mijuš jenže tys neviděla G naživo, öna je tak děsně hubenoučká víš,že to zžas tak velký překvápko není(i když j to teda děsnej pech a dobře že to srostlo v pořádku) takže ty se toho, Mio bát nemusíš, když řéíkáš že máš velkou prdel a břuch :-D
Odpovědět
gt, tak to je teda síla :-N my jsme právě shlédli instruktážní video a manžel to zvládnul naprosto v pohodě x-) a to tam byly detailně natočené 2 porody i s nástřihem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evzo jo ale prdeli se nerodi a navic ja tam mam speky a ne panevni kosti roptylu deset metru :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Evi :-p :-D :-D to bude chtít brejle
Odpovědět
G nene, já mám zrak ješte v pohodě :-p
Odpovědět
manžel už konečně dostal dary k svátku a moc se mu líbí x-) to mám fakt radost x-)
Odpovědět
šuby duby amerikaaaaa
Odpovědět
suby duby amerika :-D
Odpovědět
Pozdravuje vas uzenej losos. Je moc dobrej :-D
Odpovědět
helou Ibijou :-)
Odpovědět
Tak uz snad o vikendu neumrznu :-D
Odpovědět
jak to ? tys zabudla budnu si sbalit? =-)
Odpovědět
neee... ale koupila jsem si jeste flisku a rezervni rukavicky a este mikinku a neco na krk a tak podobne :-)
Odpovědět
chudák kreditka =-)
Odpovědět
jenom trosku :-)
Odpovědět
navic jsem vsechny ty veci vazne nutne potrebovala :-D
Odpovědět
jojo., zejmena : "a tak pdoodbne" je dost děsivý údaj :-N
Odpovědět
no v ramci "a tak podobne" uz je jenom takovy neco jako tilko s dlouhym rukavem... proste cosi tepleho, co neumim nako popsat :-D ale donutila jsi me k tomu :-D :-D
Odpovědět
no tilko s dlouhym rukavem je uplně normální pojem, tak co vyšiluješ :-N prostě jégrovky na horní půlku těla no :-D
Odpovědět
No, presne tak :-)
Odpovědět
Akorat ho musim preprat, pac moji velikost meli uz jenom na zkusebnim raminku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?