47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-| to je hrozný s tím kolegou, tohle udělal soused od babi z baráku |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se snazim umejt vokna a nic, furt jsou zasrany, to mi pekne stve 8-(
Odpovědět
mio a meješ je vodou? =-) čistou vodou ? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ty fole, indulonou :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Helou indulony :-D
Odpovědět
tak to se pak nediv, že je máš zasraný mio :-D jinka helouuuuu kde ses včera toulala Ibi? a jaký to bylo ? tady zase nasněžilo hafo moc moc sněhu =-) :-)
Odpovědět
Ahojda kocky, tady snih zadnej, preju vam krasny novy den :-)
Odpovědět
¨hoj ibibi
Odpovědět
bré ráno :-) teda vyrazit na malém městě v sobotu dopoledne s balonem na nákupy, to je sranda :-D každých pár kroků mě stavěl někdo známý a ptal se, kdy to bude a co to bude, případně ještě tomu předcházela věta "jé, ty čekáš miminko" :-D
Odpovědět
si děláš kozy :-N to to celých 9 měsíců - teda vlastně 5- nikdo nepostřehl jo
Odpovědět
nevím, spíš mám pocit, že jsem dneska potkala lidi, které jsem neviděla několik let :-D ale je pravda, že ještě na Vánoce to pod tím kabátem téměř nebylo vidět :-) teď už je to teda vidět pořádně :-D
Odpovědět
hmm to je taky fakt, že v zimě se to dá docela dobře dlouho ukrývat pod oblečením
Odpovědět
Článek se načítá
to rozhodně... já jsem si vlastně ani nekoupila skoro nic těhotenského - akorát těhotenský pás, tepláky a 1 svetr :-N jinak jsem to zvládla v 1 půjčených džínách, 1 vlastnoručně přešitých džínách a ve 4 půjčených trikách :-D
Odpovědět
to ale na to vliv nemá, jestli nosší těhotzenský nebo ne budto ti roste břicho nebo neroste btw pokud máš prostorově výraznějšího manžela tak nepotřebuješ nic těhotenskýho :-D
Odpovědět
můj manžel teda rozhodně prostorově výraznější není :-D ono třeba v létě, když je to oblečení vidět, tak si člověk přece jen něco koupit musí, když nechce vypadat, jako by nakupoval v nějakém podměrečném sekáči :-N v zimě to je lepší, přece jen na sebe hodím džíny, triko, svetr, na to kabát a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pch, ja nakupuju v tehotenskym uz ted :-D :-D :-D
Odpovědět
a co když ti to pak nebude mio? =-) není to unáhlené?
Odpovědět
Profilova fotka
jak nebude? je mi to ted :-D
Odpovědět
hele,ty nám tajíš, že jsi těhotná =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale nejsem tehotna, co to s tim ma spolecnyho? :-N sedi lip, jsou pohodlnejsi a vleze se mi do toho pupek :-D
Odpovědět
jo pupek, tak to ti tak věřím, prosím tě
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem prostorove vyraznejsi :-D :-D
Odpovědět
tak to ti nevěřím ani omylem leda tak, že bys měla břicho jako těhule v druhým měsíci
Odpovědět
Profilova fotka
bingo :-D :-D
Odpovědět
no, čili žádný :-p
Odpovědět
tak jsem totálně groggy, ložnicová škatulata jsou skoro hotová, postele vyměněné, teď brácha s manželem montují postýlku... vypadá to, že se tam nevejdeme, ale nějak se to bude muset vyřešit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evzo tak ted jsem se nemohla narvat do kalhot takze :-p
Odpovědět
když to si musíš kupovat správnou velikost a ne menší pak se nediv a nesváděj to na těhotenskou modu
Odpovědět
tak pokračování postýlkové story - chybí nám jedna část, takže zatím nesloženo :-N
Odpovědět
jak to že chybí? kde jste to zabudli ? :-N jinak my jsme rozbořili kuchyn,všechno tam odasad nám blokuje místnost obytnou a místnost spací lednička je například na hale u auta :-D není kde vařit,smažit, péct vlastně nic tudíž jsme celý den nic nejedli v šest jsme se vydali do Plzně, něco málo nakoupit(i jídlo i parofolii na tu podlahu právě v kuchyni) a bláhově si mysleli, že se tam někde najíme no tak nenajedli :-N v makru jsme koupili nejnutnější a jeli domu jo vlastně koupili jsme si k jídlu takový tyoiříšky v čokoládě nebo jogurtu a tak podobně jenže jak jsem celý den nejedla, tak jssem si blbec třema kouskama oříčků rpzpohybovala střeva a skoro celou cestu nazpět jsem se hypnotizovala a rozdejchávala, bych jako vydržela na wecko až domů no nevydržela :-N takže jsme museli sjet o sjezd dřív,tam jsme zajeli do lesa a já prostě musela :-x tam vám ti je kosa venku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?