47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
:-) :-) Hezky dobry den :-) :-)
Odpovědět
dobrý den všem :-) pandi, to je fajn, že je na tom Nelinka už líp x-) koberce, závěsy a záclony, to je blbý, ale zase na druhou stranu to je to nejmenší... naštěstí dneska už je na výběr spousta dalších hezkých variant x-) my jsme se například zamilovali do dřevěných žaluzií x-) já jsem dneska byla "na procházce" ve městě - snažím se každý den aspoň na hodinku-dvě někam vypadnout a dopoledne bývá jediný čas, kdy jsem toho schopná :-N a koupila jsem manželovi k svátku 3 druhy kávy v Oxalisu a sobě mandarinky x-) a dneska si možná půjdeme někam sednout, protože máme 10. výročí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, děkuji a gratuluji k výročí x-) hezky to oslavte :-) no chceme stejně měnit okna, tak budeme mít i žaluzie, tak vlastně záclony a závěsy budou jen jako dekorace a to oželím a koberce jsem chtěla jen třeba pod konferenční stolek. Do dětského pokoje bych koberec stejně nedala, to může jen šílenec :-D :-N :-N
Odpovědět
hoj lidové jsem domaaaa a máme tu zimu, kamna jsou "rozbitý" a tak vůbec :-D
Odpovědět
zdar, tak to máte doma veselo :-D
Odpovědět
jojo máme :-D
Odpovědět
koukám, že se směješ na celý kolo :-D
Odpovědět
tak co mi zbývá že , Tom se rozhodl, že se pokusí nějak zaizolovat podlahu což je teda docela oříšek dneska začal a zkouší to izolační hmotu máme, původně měla jít na stropy,ale to se taky nedodělalo :-N takže jí normálně položí na zem, mezi to a na to dá laťky,na to pak nějakou desku a na to nejspíš půjde "lino"z drcenýho korku ( to lino je v uvozovkách, je to prostě nějaká podlahová pokrávkovina ) akorát., že nám to udělá asi tak 15 cm schod, hlavně ve dveřích z haly sem do "bytu" ale to si zvykneme
Odpovědět
princez, tak to pevný nervy ;-) ono to je docela naprd, když se něco takhle dělá za plného provozu... ale zase budete mít tepleji, tak se to snad dá vydržet :-)
Odpovědět
já jsem v pohodě, já vím, že to jinak nejde, sice už je po zimě :-N ale tak snad příští zimu to bude hotové a funkční
Odpovědět
tak je pravda, že ti asi nic jiného nezbývá :-D
Odpovědět
taki bude dneska nějaký čoro moro nebo mám jít spát =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Coromoro bububu
Odpovědět
Mulisy bulisy :-D :-D :-D
Odpovědět
Razim drobatecko utracet :-)
Odpovědět
se ti to vejská co ., :-D
Odpovědět
Uz jsem tu :-) Jsem desne rychla :-)
Odpovědět
jsem doma :-)
Odpovědět
Doma na beremku? to chvalim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) ještěže svítí sluníčko, jinak jsem asi už v bohnicích :-N Nela byla včera přetažená, tak nechtěla vůbec spát, tak jsem se ani já nevyspala a ještě jsem zjistila, že v noci zvracel Samuel, tak jsem uklízela po něm, tak snad z toho nic vážného nebude, snad se jen přežral :-|
Odpovědět
dobré ráno :-) tady sněží :-| co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
taky :-(
Odpovědět
hoj jsem domaaaaaaaa ale za chvíli mizím
Odpovědět
hoj, a kam mizíš?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj, hvezdo, razis nekam parit? :-) my mame dneska utrum, musime tchanovce vyzvednout na nadrazi takze zadny piti, tak uklizim bazen a potom umeju okna :-N
Odpovědět
tak parit zrovna ne, jedu autem takže budu o džusu nebo tak kolega v práci slaví padesátku tak tohle je pro něj organozované, neměl by to tušit a v pondělí budou ještě chlebíčky a dortíčky a tak
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeee chlebiiiiiiiiiiiicky a dortiiiiiiiicky x-)
Odpovědět
jojo chlebíčky. dortíčky x-) a dneska si tam dám prima těstoviny s pálivou omáčkou (teda pokud je ještě dělají =-) )
Odpovědět
jo a ve středu se nám zabil jeden člověk z práce zabil rozměj sáhl si sám a dobrovolně na život a to docela jako hustec :-S
Odpovědět
A mizím čááááááj teda latté nebo možná radší presso =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?