47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam baby telefon, baby radio a hadrovou housenku co dela nejaky zvuky :-D
Odpovědět
asi to bude hezký, ale mám osypky, jen to čtu :-N :-D já už předem rozhlásila, že naše mimino nebude dostávat žádné hračky, které dělají zvuky, a žádné hračky na baterky :-D
Odpovědět
chaar tak nějak,já byla na nervy jen z toho, když u nás byla přd lety kámoška s tříměsíčním řvoucím prckem celej víkend mrnous řval a řval a řval , já byla na mrtvici a chodila do lesa se uklidnit :-N ještě do toho dobrovolně vřískající hračky pro další roky jo - ani omylem
Odpovědět
Profilova fotka
tak ona je asi radsi kdyz jeci hrack nez kdyz jeci mala :-D :-D
Odpovědět
já nevím, pro mne je to nastejno - hluk jako hluk a ten já ráda nemám :-S ale třeba budu za pískacího slona taky ráda :-D
Odpovědět
můžu potvrdit, chudák princez byla osypaná i ze řvoucího lvíčete :-D , ale prázdnej kočárek vezla statečně :-D
Odpovědět
G to není pravda 8-( lvíče přece neřval =-) akočárek mne bavil 8-) nemusela jsem nést svůj batoh :-N
Odpovědět
neřval?? já bych řekla, že docela jo :-D sice dost pozdě, ale teď jsem si vzpomněla na tu gepardici, co ji Aduš dráždila Bobinou, ještě, že jsme tenkrát nevěděly, že umí zdrhnout z výběhu :-N
Odpovědět
to byla ta za tím sklem, jak tam měla tři další podtomky,a jak ji žirafka hladila ocásek ve škvíře pod tím sklem ? =-) :-N :-N
Odpovědět
jo, přesně ta :-D
Odpovědět
hmmm asi nás šla hledat :-D :-D nás tam příště asi nepustěj =-)
Odpovědět
vezmeme si tmavé brejle a kloubouky naražený do čela, aby nás nepoznali
Odpovědět
Článek se načítá
tak jo , a vyměníme děti matkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer... Koukam, že se tady vesele bavíte. :-)
Odpovědět
no jasně . hoj adu jak marodíte ? kdo z vás ted bleje? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chacháááá, sme nad tim vyhráli. Blití se nekoná, jen jeden den a konec. to byla blesková střevní chřipka. :-D dneska mam fakt dost. Celej den sem se nezastavila a jsem vyřízená. |-| Přeju všem dobrou noc kočky. :-)
Odpovědět
brou noc teda
Odpovědět
Ja mam jednu zirafku s vsitou rolnickou... mela jsem ji v autobuse z Prahy na Vidlakov, pekne pobliz sebe, ze jako jedeme domu :-) Za hodinu me z ty rolnicky docela solidne bolela hlava, pac pri sebemensi nerovnosti na vozovce to zvucelo... strasna vec :-D
Odpovědět
to je tak akorát pro spratouše :-N :-N
Odpovědět
wow tak to je docela strašidelný =-) http://www.novinky.cz/cestovani/19364...
Odpovědět
Mne se teda na Novinkach dneska nejvic libi tohle http://www.novinky.cz/zahranicni/bliz... :-D :-D :-D
Odpovědět
jo to je taky dobrýý :-D
Odpovědět
čas pokročil, film je over já jdu do hajánek brou noc
Odpovědět
Vidis, o co Karlik prichazi, kdyz neni na gejsbuku :-D Dobrou noc :-)
Odpovědět
nepřichází o čas a to je důležitý :-D
Odpovědět
Helou Karlik :-)
Odpovědět
helou, ibi :-D
Odpovědět
karlík jde do hajan, neb má nízký tlak a motá se mu škeble... dobrou noc všem :-)
Odpovědět
Dobrou noc Karliku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj jejda, tak snad vítě, dy chcete dojet ne? =-) :-N no já jen, že konec března je za chvilku, tak přemýšlejte rychle ;-) Nelinka je na tom lépe, ovšem asi budeme muset zapomenout na koberce (což mi nevadí) nebo na záclony a závěsy (což mi maloučko líto je :-| ), ale lepší tohle než kdybysme měli dát pryč kocoura, což nás teda možná v budoucnu čeká, ale zatím není jisté, jestli to Samíkem je... A prý se to ani u takhle malýho mimča poznat nedá...tak uvidíme. Zatím musíme udělat opatření s těma kobercama a koupíme nový vodní vysavač a bude ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?