47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
no černá je hned vedle bílý přeci teda ne tý bílý na václaváku ale vedle starý bílý :-D
Odpovědět
tuším na proti byla pasáž, tam nějaký divadlo a restaurace u Rozvařilů? hned přes blok je masarykovo nádraží a kousek vedle je Florenc
Odpovědět
divadlo Archa
Odpovědět
chudák pan kuchař hoch, tak ho to dojalo x-)
Odpovědět
juuu příště jsou prej v Kralupech někdo říkal, že tam natáčeli ale nevěděl přesně kde,tak jsme zvěděvá teda =-)
Odpovědět
Ahaa, uz vim :-)
Odpovědět
princez, to jo x-)
Odpovědět
no vidíš., jak jsi šikovná :-D hele ale já jdu spát,u nás je už půl jedenáctý :-| tak brou noc
Odpovědět
brou brou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smarja vi tu nekdo co koupit rocnimu diteti jako hracku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mio zapalovač? :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmm to me taky napadlo ale bylomi to zakazano stejne jako dalsich milion dalsich veci :-N jsem v prdeli :-N tak hadry jsem male obednala to mi jako problemy nedela, jediny co mi vadilo bylo zastavit se :-D ale hracku? prej ze to ma delat randal, no to dela hodne veci :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ona me kamoska zna uz hodne let takze jsem dostala seznam veci co nezmim privest :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no super, kam se tu clovek podiva tam mimon ale kdyz clovek chce vedet s cim si takovej mimon hraje tak to nikdo nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to vypada ze jedina hracka co dela kraval pri styku s ditetem co letos privezu budu ja :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako mam asi tak tunu hader, kdyz o tom tak uvazuju tak to asi ani neunosi ale hracky? co ja kurna vim s cim si hraje a co dela kraval? co si pamatuju nejvic ji bavi mobilni telefony, dvd, radio, televize a supliky :-N tak jako nejsem Donald Trump ze jo :-D zitra reknu kamaradce at si pistici hracku vybere sama pokud ja nestacim :-D i dyz mi neco rika ze stacit budu :-N
Odpovědět
Ahojda vsem :-)
Odpovědět
zdar, děvčata :-) miuš, fakt netuším, s čím si mimoni hrajou, ten můj si hraje tak maximálně s močákem a s játrama :-D jinak jsem byla na kontrole a všechno v pohodě, na porod to zatím moc nevypadá :-N
Odpovědět
Chaar - hlavne, ze si ten mimon vyhraje, vid? :-D
Odpovědět
ibi, no jasně :-D je vlastně hrozně nenáročnej :-D jinak mi doktor řekl, že by to viděl na tak na 3,5 kg :-N tak přemýšlím, jestli ho nějak nevyhnat dřív :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar tak to ji k narozkam nedam :-D :-D
Odpovědět
miuš, tak to je mi jasný, s tvýma játrama by to moc nevyhrála :-D
Odpovědět
zdarte jsem doma
Odpovědět
Profilova fotka
nehlede na to ze je urgentne potrebuju oboje :-D
Odpovědět
zdar, princez :-) miuš, tak to je mi jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja neco vresticiho sezenu :-N :-D
Odpovědět
já bych asi nic vřeštícího v rukách mimina nesnesla :-N to bych asi brzo vřeštěla já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me by tonenapadlo ale kmaradka rikala ze to malou nejvic bavi, kdyz to dela nejaky zvuky :-N uz jsem nasla super hracky ktery zaroven uci abecedu a tak, to se mi libi :-)
Odpovědět
šmarja vřeštící hračka, matka dítětě musí být bud šílená, masochista nebo oboje dohromady :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?