47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
panduš, to je mi líto :-( tak ať se brzy uzdraví :-) jo, pandi, díky za balík, ale ještě postrádám pár důležitých čísel - cenu a číslo účtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar,jj napíšu, ale až bude chvilka klidu :-D |-|
Odpovědět
jasně :-D :-)
Odpovědět
hmm takže panda nenapíše asi nikdy :-N zdar vochechule
Odpovědět
zdar, princez :-) ještě že tu jsi, nám zvedáš image ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-D :-N mno, dobrý postřeh :-D ted malá spí ještě venku, po prochajdě, ale čekám řev každou chvíli, ale nějak mi vypnul mozek a nechce se mi počítat ta částka :-N |-|
Odpovědět
co ?jak image? jak zvedám ? =-)
Odpovědět
princez, tak když my jsme vochechule a ty princezna, tak nám prostě zvedáš celkovou image těmtau, chápeš? :-D
Odpovědět
jo tááááááák, ahááá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zase nikdo :-N se mi dítě normálně smálo do očí, když jsem se jí nemohla trefit kapátkem do nosu :-N ]-( :-D :-D :-D ale asi jí ta Vincentka nechutnala, pak se poblinkala :-N
Odpovědět
pandi, já se jí nedivím :-D ani tomu, že se smála, ani tomu, že se poblinkala :-D
Odpovědět
já tu jsem ale vy tu nejste =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chaar :-D no já taky ne, ale nečekala jsem výsměch od tříměsíčního dítěte :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu jsem, delal jsem kozla zahradnika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miuš :-D a cos sázela, nějakou palmu? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne dneska ne :-D delala jsem plot, sazela jsem dva kere, tymian, njaky kvitka a uklizela jsem bordel po raubirich :-D zitra pokracovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, ty se máš :-D
Odpovědět
s váma není žádná sranda jdu si pustit nějaký film, přijdu za dvě hoidny
Odpovědět
Profilova fotka
no ty tu taky vtipama zrovna nehyris :-D pandi vid? si umim uzivat chapes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak když místo kdákání jdeš na film, tak to je jasný :-D a došla vám vůbec IP? =-) že mi žiraf, Evík, aduš a lady vůbec neodpovídají :-. miuš, jasný, užíváš si parádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spát |-| brou noc breberky moje x-) :-)
Odpovědět
pandi, dobrou noc :-) my jsme koukali na Muže z Acapulca, manžel to ještě nikdy neviděl, tak se tu u toho řezal smíchy :-D
Odpovědět
Princez, dve hodiny jsou skoro pryc - ses tu? :-D
Odpovědět
A jinak dobry vecer vsem samozrejme :-)
Odpovědět
princez, už bylo deset :-D
Odpovědět
jsem tuuuuuu koukám na ano šéfa, film jsem přerušila
Odpovědět
Pandi IP došla,zatím si to nechávám šrotovat v makovici Ibi v sobotu jak jsme byli v Praze,tak se mi podařilo ulovit náááádherný pohledy. historický i nehistorický. v černý labuti. to snad ani nebudu posílat jak jsou nádherný x-) a za 4kč kus postupne ti je naskenuju a když tak pak zakoupím ;-)
Odpovědět
já taky koukám na šéfa :-)
Odpovědět
Evzi - je, to musi byt parada, tesim se na mail :-) Cerna labut je kde? Vim, kde je bila, ale to je tak vse...
Odpovědět
no já akorát koukám, protože prd slyším polovice se baví přes net s kámošema o hře a furt jim něco valí do hlavy a já prd slyším on je má na sluchátkách ale mluvit musí ,takže já slyším tak čtvrtinu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?