47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
jsem teda tajně doufala v tu polívku no ale výstavka taky jde a nemáš vůbec zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz mam zpatky auticko, a ma technickou a je po servisu x-)
Odpovědět
a kdy máš v plánu ho rozbít? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
az mi prijde potvrzeni o zaplaceni dane :-D
Odpovědět
jaky dane? jako že máš auto? z toho se u vás platěj daně? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, musim mit zaplacenou dan ze vseho, za chvilku asi i za to ze dychas ]-( no v podstate je to jako u nas dalnicni znamka az na to ze tady platis za pouziti jakekoliv silnice :-D
Odpovědět
jo takhle ja se lekla, že platíš dan za to, že sis dovolila koupit auto z peněz který sis vydělala a už jednou zdanila, todle mne fakt dokáže vytáčet
Odpovědět
Profilova fotka
evi tady se plati dan z kazde libry co vydelas polovinu a jeste plus milion dalsich poplatku, dokonce i nejak neco z duchodu, proste z penez co mas ulozeny, kazdej rok ti proste prijdou dane z toho co mas, proto se odtud kazdej duchodce co si to muze jenom trochu dovolit stehuje pryc
Odpovědět
Profilova fotka
je tu ještě lady? =-) v květnu klidně x-) budeme se těšit, jen 15.5. slavíme 60tiny tchána, jinak máme volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miuš, jj, zlatíčko to je, celej víkend mi jen ubližuje, už zjistila, že má ruce :-D :-N |-|
Odpovědět
dítě místo odchodu do postele sebrao z ledničky jablko 8-( , poslední dobou se z něho stává kyselinka :-N
Odpovědět
tak jablko je ještě v pohodě horší by bylo, kdyby sebral flašku piva třeba :-N a jak se sžil s bráškou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pandi ja si u kamaradky chovala malou asi tri sekundy nez mi zacala rvat vlasy :-D :-D
Odpovědět
Evi, flašku piva u nás nenajde, pokud nemáme návštěvu :-D bráchu má rád, hladí ho,dá pusinku, zabavuje ho hračkama (nejradši kačerem od pandy), pomáhá při přebalování (odnáší plínky)
Odpovědět
Profilova fotka
g tak to je super :-)
Odpovědět
to je hezkýýýý x-)
Odpovědět
jo, teď ještě jo, za chvíli začne přetahování o hračky, rvaní se... 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je normalni :-D :-D :-D :-D zalovani jeden na druhyho :-D
Odpovědět
mio, hlavně jestli je to dědičný, tak to bude krutý :-N :-D :-D
Odpovědět
ještě máš minimáně rok času
Odpovědět
Helou zlobivky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
g tak si uzij teda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heled tak je potrestas pokazdy oba dva a zalovani je prejde :-D
Odpovědět
Hezky dobry den :-)
Odpovědět
bré ránko :-) je tu někde panda?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-( ;-( ;-( ;-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky nikdo... :-( chjo
Odpovědět
ahoj, pandi, co se děje? já byla na nákupu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nelinka je nemocná :-( má astmatický zánět průdušek , tak se hrozíme, aby z toho nebylo astma :-S malou pořád nosím, protože v leže se jí blbě dýchá... |-| jdem asi ven, doma s ní není k vydržení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jen zdravím, mám moc práce. Nelinku moc lituju. ;-( Je to dost nepříjemný, hlavně ať je jí brzy dobře. Držim palce Pandi. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?