47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
ona ted jede? =-) :-N
Odpovědět
ne, ještě ne, já ani nevím, kdy jede, ale dneska to prý bude :-D
Odpovědět
žjova ten novej seriál na čt má božííííí znelku :-N :-N
Odpovědět
žjova a Stracha ve frontě s tetováním na krku jsem viděla už asi před měsícem :-D :-D
Odpovědět
kde je pepanda dneska:? a mijuše? a lady ? a tak vůbec zítra tu nebudu abyste věděly
Odpovědět
chudák žirafka, mají hodinu zpoždění se dneska dostane domů až zítra :-N :-(
Odpovědět
Helou koceny :-) Evzi - ja se normalne v patek dostavam domu az v sobotu... akorat teda tedkon jsem 0:04 vyjizdela z parkoviste, to se mi este nestalo... Ale cesta v pohode, byla jsem doma natosup :-)
Odpovědět
hoj jsem domaaaaaaaaaaaa neuhadnete kde jsem byla, co jsem videla, koho potkala, kam jsem jela pak a co se tam delo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer. Taky jsem doma. Bara usina, mam dost. Jdu si dat vino a pak do postylky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jsi Evi byla? Koho jsi potkala? COs viděla? Kam jsi jela pak? Co se tam dělo????? :-N :-D
Odpovědět
hoj adu no byli jsme v Praze, na veltrhu dřevostaveb., neviděli jsme tam skoro nic =-) 8-( pak na výstavě o Merkuru, tak taky nic moc nebylo pak jsme jeli do Plzne, do kina, na doktora od jezera hrochů - to bylo boží :-D a pak jsme chtěli jet domů ale uteklo nám kolo,tak jsme měnili tak budeme mít zítra večer za odměnu svíčkovou x-) právě loupu a krájím zeleninu
Odpovědět
jo a to nejdůležitšjší - potkali jsme tam vokurku znojemskou :-N Naivku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak to jste měli super den. Já byla dopoledne s Barčou v OBI pro kytičky a osení, odpoledne u mámy pro věci po babičce a pak pomoct tátovi balit, protože se stěhuje. Byla u něj přítelkyně se kterou se pořád rozchází, protože chce svý blbý manželce dokazovat, že je dobrej. No a tak jsme ho naložili do auta, protože mu bylo v noci zle, že přestával dýchat, kolaboval a tak, a odvezli jsme ho do nemocnice. Prej je v pořádku, ale všichni víme, že je to z nervů, od srdce, což má už dlouho špatný a taky od mozku, páč měl klíště. A to pořád hulí a chlastá... Fakt výbornej závěr. Snad na tom budem zítra všichni líp. Vezeme mu věci někam na uložení, protože se stěhuje do ubytovny, takže musel dát psa pryč. Nemá podepsanou smlouvu, jde makat někam do dílny u Slanýho a neví jak ta ubytovna vypadá, protože to ještě ani neviděl. No chápeš?
Odpovědět
princez, takže veletrh nic moc? ale jinak jste si to teda užili dosytosti, co? my jsme dneska měli ještě jednu prohlídku, ale předtím jsme šli k manželovým rodičům pěšky na oběd (bylo krásně x-) ) a já pak byla tak unavená, že jsem na prohlídku vyslala manžela samotného :-N
Odpovědět
princez, měli jste popcorn? http://www.novinky.cz/koktejl/193403-... :-D
Odpovědět
chaar asi jsem čekala něco jinýho ,joněco jsme tam našli, třeba vícero info o kotlích na pelety o domech nic moc :-| Adu no trochu nechápu, ale někdy to jinak nejde a s tím zdravým je to teda blbý, nervy jsou sfina ale nemůže to přehlížet 8-(
Odpovědět
chaar já ne, Tom jo, ten sladkej, já měla nachos se salsou ale nám to neva, my za celý den jedli jen po příjezdu do Prahy každý jeden malý koláček takže tři chody se hodily
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no já právě taky nechápu. Ale je to jeho věc. Jen mě štve, že se nervujeme, bojíme se o jeho zdraví a on pak ani nebere prášky a nechce vědět výsledky co mu vůbec je. Takže kdovíkdy ho zase budu mít pod dohledem aby bral prášky. ]-( Ale proč se rozčilovat...
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, nechci se čílit zbytečně. Jdu spát. Mějte se krásně a omlouvam se za ten vpád s tak negativníma vlnama. Přeju vám všem dobrou noc holky. ;-)
Odpovědět
taaak masíčko naložené, ted se bude jen marinovat akorát zíra musím někde sehnat droždí na knedlíky ,to jsem jaksi nevzpomněla koupit
Odpovědět
jo a taky jsem si v Praze koupila hafo moc moc pohledů na posílání hafo moc moc = 68 ks jen :-D =-)
Odpovědět
princez, proto mám doma vždycky zásobu sušeného :-N tak snad seženeš ;-)
Odpovědět
sušené mám ale knedlíky jsem z toho ještě nedělala právě jsem chtěla psát dotaz,jestli nemáš recepis na knedlík do pekárny =-)
Odpovědět
jdu spát děsně mne bolí hlava ale prášek si brát nechci brou noc
Odpovědět
nemám, já ho dělám v mikrovlnce :-N
Odpovědět
Dneska to rozjedem na plny pecky... Mno... to dneska sice nehrali, ale Lady Carneval taky dobry :-) Byli jse na plese :-) A vsem preju dobrou noc... a pripadne dobry rano :-)
Odpovědět
Jinymi slovy - driv nez odpolko me necekejte :-D
Odpovědět
ibi, tak my tě teda čekat nebudeme :-D
Odpovědět
Kontrolaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
co tu děláš? jsem tě tu vůbec nečekala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?