47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Narusila jsi mi monolog... mas stesti, ze az na dalsi strance :-D :-D :-D Vstavat chci... jestli se mi to povede, to je otazka.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj Tě vzbudim..v kolik je ta pičičunda? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak s..r na miujaka, no dovol ty drzko drzkata :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a máš to...chacháááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Ja mam v jednom klubu papir na to, ze jsem drza, takze to vesele pouzivam, kde se da :-D Hokej je ve 4h vaseho casu... tzn. ve 3 naseho... Mijusaku - doufam, ze budes taky fandit :-D
Odpovědět
jdu haji... mejte se fajn a nezlobte!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta jo :-D Tak ve 4 tě vzbudim
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ibi jasne, to vis ze jo, budu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vstáááááávat Žiraf..jít si čůrnout, vzít si oplatku a čaj a jít se posadit před TV :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste brzo ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ve tři, ne? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ve ctyri rikala
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha :-N tak to berme jako trénink :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiráááááááááááááf crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr vstááávat..už jsou 4 h. |-| :-N :-D :-D Ale vážně, ten čas tady nahoře napsanej lže, věř mi :-D :-D :-D
Odpovědět
no to je morálka ]-( pak se nemůžeme divit, že to dopadlo jak to dopadlo 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no viděla jsem první třeti a pak jsem usnula, no o nic jsem nepřišla :-p :-p Evi, no tak jsi pandu prokoukla, ta to taky měla vypadený, ale je medium, tak věděla výsledek :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Dobre ranko :-) Ja se nakonec vzbudila na treti tretinu... akorat ale jak dali Finove ten prvni gol, tak spadnul net :-( takze jsem si vysledek precetla az ted :-)
Odpovědět
Takze jeste v nedeli Bauer by mohl nejakou placku :-)
Odpovědět
prej jim na Sablikovou taky nesel obraz říkali v ráááááááádiu impuls :-N
Odpovědět
Mne sel :-)
Odpovědět
Moc se mi libil ten jeji trener, jak ji sundaval brusle... to byl moc hezkej zaber :-)
Odpovědět
mně teda obraz na Sáblíkovou šel =-) já jsem se vzbudila někde před šestou a slyšela jsem, jak nějaký soused hrozně sprostě nadává (debili, kreténi, idioti, to jsem ještě neviděl), tak mi došlo, že se to našim asi nepovedlo :-N holt jsou prostě ohleduplní vůči nastávajícím matkám, kdyby se dostali do finále, to by bylo porodů :-N :-D jo a jinak přeju všem dobré ráno :-)
Odpovědět
Jo, nevim jestli jste si vsimly: bob • Včera v 09:17 Ahojte, 25.2. doobeda budu stranky nepristupne. Budeme robit zmeny na serveroch, pri ktorych musia byt vypnute. Predpokladame, ze vypadok bude trvat priblizne 1 az 2 hodiny. Dakujeme za trpezlivost.
Odpovědět
doobeda znamená dopoledne? =-)
Odpovědět
jo
Odpovědět
sakris... nevypral se mi flicek na halence :-( tak to doma bude muset zkusit Vanish...
Odpovědět
tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, jak se máte? Hodim vám sem pár foteček, abyste se nenudily. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
jsem domaaaaaaaaaaaaaa zdarte
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?