47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
zdar, ibi :-)
Odpovědět
nemluvě o tom, že přimáčknout na mimino ozvučnou desku a hrát by asi taky nezůstalo bez kopací odezvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, tak třeba budete mít hudebníka :-D
Odpovědět
ze by rovnou do chaarleene trenovalo na bici, zejo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem unavená :-S hrozně moooooooooooooc... a jela bych někam do tepla a nikdo se mnou nechce jet ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdar vopice :-D už proběhla akce ? 8-)
Odpovědět
sari co vím tak ne, nelze navázat konatakt =-) =-)
Odpovědět
jo a hooooooj Ibi pando ja bych jela, kam jedeme a kdy? jo a ibi pojedu na výlet,. do Parisa, s tchýní :-D
Odpovědět
Jeee, tak si to tam krasne uzij :-) Kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
podle mě to mělo být dnes ;-)
Odpovědět
vám říkám., že nelze navázat kontakt předávka zatím neproběhla,předávající mi dneska volala :-| absoltuně netušíme co se děje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, mno, jela bych hned, ale asi mě nepustí manžel kvůli zásobárně mlíka :-( :-D jo, ten sraz v březnu nevím kdy :-| čekáme na potvrzení vítání občánků a na potvrzení křtu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha =-) :-( škoda...
Odpovědět
Ibi hned víkend po velikonocích, 15. večer odjezd a návrat prý dokonce až v noci z neděle na pondělí =-) no dneska to jela tchýně vyřizovat tak snad jim dají už i nějaké více info nebo tak něco, doposud měli všechno jen tak ústně , včetně složené zálohy jen tak bez dokladu =-)
Odpovědět
Pandi, tak nech zasobarnu doma ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš Evíku x-) :-)
Odpovědět
Pandi vy u vás nemáte JZD a dojné krávy? =-) neluša se napojí na jézédácky mlíkovod a bude to :-D
Odpovědět
Pandi jojo se mám, jsem se v sobotu, když jsme tam u nich byli, trošku jako že vtírla :-N a v pondělí jsem hned vtírla ještě mojí mámu :-D takže pojedu já, tchýně a moje máma, to bude vejlet =-) :-. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
máme :-D :-N ale nevím, jestli by jí to šmakovalo :-N ale dnes doktor říkal, že se příště domluvíme na příkrmech x-) :-) a dostala dnes dvě injekce :-( chudinka malá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to bude švanda :-D moje mamka zas jede do Egypta v sobotu :-)
Odpovědět
jejda, to bude dobrej babinec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou noc, musím využít toho, že Neluš spí :-D ;-)
Odpovědět
brou noc, ja razim schwimmen :-)
Odpovědět
to mám jít jako spát =-)
Odpovědět
No nemusis :-D
Odpovědět
už jsi utopená jo, doktore mráčku :-D
Odpovědět
jj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde najdu posledni JSTP? chci kamaradce prekopirovat tu pariz, nebo uz je to zraceny? =-)
Odpovědět
Mia - tuhle jsem po nem koukala, myslim, ze uz je smazany :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?