47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Helou mladezi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helou staresino :-D :-D
Odpovědět
Tak sup sup, vstavat a cvicit... mijusak zejmena :-D
Odpovědět
a těhotný musej taky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A netěhotný, ale unavený matky musej taky? =-) :-N čus :-D
Odpovědět
tak manžel volal mamince, aby se jí na něco zeptal, a ona zase začala s tím, proč chceme stavět barák, když oni by nám přenechali jejich byt 8-( tak jí to manžel vysvětlil, ona je rozumná, tak to snad pochopila, ale je mi jasný, že za pár dní ji tchán zase zmasíruje :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, a co se do toho štvou? Chápu, že chtějí poradit, ale stačí snad říct jednou, že chcete do baráku a tím to snad může skončit, ne? 8-( Udělala jsem dneska tu banánovou žemlovku a je dokonalá x-) :-)
Odpovědět
jé, dáš recept? :-) jinak já nevím, prostě teď jim asi došlo, že je poslední možnost ten byt "udat", oba švagři mají byty svoje... tchán má pocit, že nejsme materiál do baráku, že si na tom manžel nebude umět nic udělat (ale na druhou stranu nám cpe zděnou stavbu svépomocí), že nezvládneme obhospodařit zahrádku, navíc teď mu asi tak nějak došlo, že teda postavil ten jejich byt vlastníma rukama a má silný pocit, že až umře, tak se ten byt prodá a nic po něm nezbyde :-N no a tchýňka to zase bere tak, že "spousta lidí v baráku přenechala byt dětem" a že je pro ně 2 moc velkej a tak... já chápu, že je pro ně velkej, ale zase zrekonstruovali si tam nedávno koupelnu a kuchyň, zateplili, mají tam garáž, je to ve zvýšeném přízemí, takže až nebudou moct na nohy, tak to nebude až tak na závadu, je to kousek od nemocnice, do obchodu kousek,... nám by i bylo blbý je odtamtud vystěhovat do nějakého vybydleného 2+1 v paneláku :-N ale hlavně chceme oba domek, zahrádku, terasu a já pořád nějak nemůžu pochopit, proč to nemůžou akceptovat... teď ještě tchýňka vytáhla, že švagrová říkala, že v té "naší" vesnici je blbá škola... hm, prostě švagrová nemá ráda tamní ředitelku, kterou já náhodou už léta dost dobře znám, v té škole jsem spoustukrát byla a líbí se mi, jak to tam mají udělané...
Odpovědět
Profilova fotka
jasně chaar ;-) hned ho jdu najít a opíšu ho sem :-) hmm, tak to si měli rozmyslet dříve, snad jim muselo být jasné, že když chtějí byt udat, tak musí zavčas a ne to ,,vnutit,, někomu, kdo o to nestojí, to je jejich chyba. A navíc, i kdyby jste o tom bytě uvažovali, tak bych chtěla aby mi to nabídli dřív a ne až máš skoro rodit a vybíráte barák 8-(To já bych už do bytu stejně nešla, prostě bych byla trochu uražená... A švagrová tam bude posílat svoje děti? nebude, tak at taky nevykládá bludy :-|
Odpovědět
mně by právě přišlo rozumnější to domluvit s prostředním švagrem - jsou tříčlenná rodina v malé 2+1, boxujou se o každý centimetr :-N takže kdyby si to vyměnili s nima, tak by to bylo vyřešený... jenže mám pocit, že je asi švagr poslal někam :-N teď zrovna tchán volá a ta konverzace zatím vypadá rozumně, tak uvidíme :-N jo a moje mamka mě zase začala zpracovávat, že ať si tam necháme udělat krb, abychom měli alternativní způsob topení 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Banánová žemlovka máslo na vymazání formy 3 vejce špetka soli cca 120 g moučkového cukru 750 ml 12% smetany na vaření 400 g bílého toustového chleba (nakrájeného na větší čtverce) 5 banánů, nakrájených na širší kolečka 200 g rozinek, namočených předem v rumu (já je nemáčela a tohle množství se mi zdá moc, příště jich dám méně) Troubu předehřejte na 150 stupňů a mřížku dejte do nejnižší polohy. Vymažte pekáček máslem. Vejce prošlehejte se solí a 100 g cukru, nakonec přimíchejte i smetanu. Pak přidejte chleba, banány a rozinky a opatrně promíchejte. Nechte asi 10 minut odležet a pak směs vlijte do zapékací misky a posypejte zbytkem cukru. Pečte asi 20 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, když ne tchánovci, tak vymejšlí tvoje mamka :-D :-N máte to veselé teda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to máme :-D my o krbovkách přemýšleli, naši je mají, ale nám oběma dost vadí, že to je přece jen v tom bytě cítit a je z toho bordel, člověk musí mít někde uskladněné dřevo, čistit to a tak... já na to moc nejsem, manžel už vůbec - a nechat si dělat krb za x desítek tisíc jen proto, že by nám třeba za 5 let mohla na 2 dny vypadnout elektřina, mi přijde dost zbytečný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my krb teda mít budeme, ale rbovky máme už ted, tak jsem si celkem zvykla a je z toho krásný teplo x-) , ale bordel taky :-(
Odpovědět
jo, teplo je z toho krásný, ale měla jsem všechno oblečení načuchlé :-N
Odpovědět
jinak je jasný, že si člověk zvykne, ale když vím, že já bych to asi nezapalovala, a manžel je na tom podobně, tak na ozdobu to mít nemusíme, no... já jsem přemýšlela i nechat udělat jen ty přípravné práce - komín apod. - a případně nechat ten krb postavit za pár let, jenže i jenom ty přípravné práce jsou docela drahá sranda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nemám pocit, že máme něco načuchlé, ale asi už to nevnímám :-N jj, komín je drahá sranda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
achoj :-) krb je uzasnej na zimu x-) hlavne ten na cudlik :-D
Odpovědět
hoj jsem domaaaaaaaaa
Odpovědět
pandi, já to taky nevnímala, ale manžel to ze mě cítil :-| a teď, když přijdu k našim, tak to taky cítím :-N ale my totiž měli vývod teplého vzduchu i do pokoje :-N měl tam jít jen ohřátý vzduch a kouř ne, ale zeď nad tím vývodem je celkem dost šedivá :-N jo a mám historku: poprosila jsem manžela, aby mi nafoukl míč, abych mohla doma cvičit... měla jsem ho v takové síti, aby se dal zavěsit... no a manžel začal hudrat, že to z té sítě nejde vyndat... musel to vyfouknout a pak to teprve šlo... tak jsem říkala, že předtím to normálně šlo... tak mi to ukazoval a fakt ta zdrhovací šňůra byla krátká a nešlo to z toho vyndat :-N tak začal špekulovat, jak je to možné a povídá: "no leda že by někdo kus té šňůry ustřihl..." a pak ztuhnul, protože si vzpomněl, že tuhle potřeboval kus šňůry a že si říkal, že tahle je zbytečně dlouhá a kus si z ní vzal :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
nějakej šikovnej co :-D
Odpovědět
jo, je moc šikovnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ona je s manželem vůbec dneska sranda :-D dostal chuť na vařené koleno, tak jsem mu řekla, že s tím nemám problém, pokud ho dojde koupit a uvaří ho :-D tak koupil koleno, přinesl ho domů a já říkám - vejde se nám do papiňáku? a on že jasně... před dvanáctou že jde teda vařit a za 5 minut přišel s tím, že to koleno se do toho papiňáku nevejde :-N tak ho osekával sekáčkem, aby se teda vešlo... a prý že mu paní v krámě nabízela, že ho přesekne, ale že mu to přišlo zbytečný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-N :-D
Odpovědět
no a korunoval to před chvíli, když si bral ukulele, že si zahraje, a vážně se mě zeptal, jestli chci podat kytaru :-N :-D
Odpovědět
a ty nechceš? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar a chces? :-D :-D :-D
Odpovědět
princez, já bohužel vzhledem ke své dočasné konkávnosti nejsem schopná vzít kytaru do obou rukou tak, jak se kytara obvykle drží, a tudíž na ni nejsem schopná ani hrát :-N
Odpovědět
Zdravim vsechny konkavni i konvexni zeny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?