47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, aha :-N no to je fuk :-D jsem to poslouchala jedním uchem, rozespalá u kojení :-N Aduš, to je tak hodná, že ji tohle trápí? =-) :-N x-) x-) x-) to je zlatíčko
Odpovědět
Profilova fotka
Haha... Ono jí to trápí jen v noci, když se jí o tom jejím zlobení zdá. Jinak samozřejmě ne. Celej víkend jsme se s ní hádali že tohle nemá dělat a že má jíst a nedupat do louží... Div že si do toho nelehla a nezačala se vztekat... Před domem dokonce křičela, že jsem zlá a že ona bude zlobit a bude a bude... No tak dostala na zadek a řvala dál, pak mi hrozila prstem, že to nemam dělat... No divadlo hrozný. :-( Taky jsem měla špatný sny. :-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aduš, hmm, tak to už moc zlatíčko není :-| , ale asi každý dítě si projde tím vztekacím obdobím...už se na to vyloženě těším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevíš jak se za ní venku stydim, když tohle předvádí... |-| :-( ]-(
Odpovědět
hooooooj jsem domaaaaaaa
Odpovědět
hoj, jsem taky doma, byla jsem na monitoru a prý už tam byly vidět i kontrakce :-N já teda o ničem nevím, ale prý tam byly :-D
Odpovědět
chaaar reklamuj těhotenství, že se neprojevuje jak má :-D akorát nevím u koho reklamovat
Odpovědět
to netuším, u koho se to reklamuje :-D ono totiž mimino prvních 20 minut chrápalo, pak se probudilo a začalo kopat jak divý, takže možná ty kontrakce byly z toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar reklamuj u budouho otce, od toho tam je aby jsi ho mohla sprdnout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted naproti z budovy sjel sníh ze střechy :-S , kdyby tam někdo šel, tak je po něm |-| no mě taky primář řekl u porodu, že mám klidně manželovi nadávat, že od toho tam je :-N :-D :-D :-D Evi, to je dobře :-) co bude u vás dobrého ?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasan, mas jedinecnou prilezitost servat ho za vsechno, i za to co neudelal :-D :-D
Odpovědět
když on je moc hodnej, on si to nezaslouží :-N :-D jinak se teď ve středu a ve čtvrtek pojedeme kouknout na baráčky, co postavila ta firma, o které uvažujeme x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je jedno, hlavne ze se ti ulevi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, to je bezva x-) a kdy by se začalo stavět a kdy by to bylo hotové? Kamoška uvažovala o dřevostavbě a říkala, že za dva měsíce by mohli bydlet =-) já teda neměla sílu ani Pavlovi nadávat :-N
Odpovědět
no, začátek stavby by (doufejme) byl reálný někde v září - záleží na úřadech, na bance a tak, člověk toho musí hodně oběhat :-| a téhle firmě to trvá cca 3-4 měsíce :-) takže by bylo reálné ještě letos bydlet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasi taky o te drevostavbe uvazujou, vypada to super, ale nejsem si jista jak je to trvanlivy =-)
Odpovědět
miuš, záleží na technologii, ale celkem jo... 80 let by to mělo vydržet určitě ;-) zděnej barák sice vydrží dýl, ale když to vidím třeba u našich, tak ten barák je 80 let starej a už je po 2 velkých rekonstrukcích :-N takže ono je sice super postavit barák, který tu (teoreticky) bude ještě za 300 let, ale na druhou stranu děti nebo vnoučata by si ho stejně museli zrekonstruovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je to bezpecny? me to pripada podezrele moc horlavy :-N
Odpovědět
dobré ráno :-D
Odpovědět
http://bydleni.idnes.cz/zapalili-jsme... ;-)
Odpovědět
Kde jsou všichni???? =-)
Odpovědět
nikdo? tak dobrou noc :-)
Odpovědět
hoj jsem domaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
hoj, princez, a kdes byla? :-D
Odpovědět
na besuchu u švagrových jo a pojedu do Parisa x-) po velikonocích
Odpovědět
jé, tak to bude super x-) x-) x-) já jsem v Paříži byla v srpnu, bylo to super, ale hrozné vedro :-S a na vlastní pěst? letecky nebo autem nebo busem?
Odpovědět
Profilova fotka
evi to je super, pariz je uzasna x-)
Odpovědět
jenom na dva dny , s tchýní, od univerzity třetího věku :-D
Odpovědět
ale když se mi nebude líbit program, tak se trhnu a prej se nebude spát na okraji Paříže ale prej někde uvnitř (nechci napsat v centru)
Odpovědět
Profilova fotka
a proc nechces napsat v centru?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?