47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
:-D My dlabeme kousek bejcka, nam nam :-)
Odpovědět
kousek bejčka? =-) =-) vy máte býčí koule jo :-N :-N
Odpovědět
což i připomíná, že bych jendou docela chtěla okusit ty angus steaky ze Soběšic nebo jak se to ta jmenuje pod Plzní jedna eko farma právě s těmahl bejkama ovšem v restauraci v Plzni za ně chtějí tuším i 800 za porci =-)
Odpovědět
No a nemaji nejakou restauracku nekde u ty farmy? :-)
Odpovědět
taky mají, i penzionek tam mají ;-) my chodíme na jejich hamburgery dřív do Plazy ted do Olympie, co to v plaze zrušili ]-( jsme si dycky dali angus burgera a pak šli do kina, v Plaze mají lepší sedadla ted musíme do Olypie a tam se nám blbě sedí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Princez - Soběsuky nedoporučuju ]-( obsluha děs,a steaky jedny z nejhorších co jsme jedli ;-) Kde je super Steakhouse hned výjezd z Klatov- v Beňovy x-) x-) x-) lepší jsme nejedli a to si myslim jsme odborníci na stejkáče
Odpovědět
tak Soběsuky to jsou http://www.angus-farm.cz/angus-farm-r...
Odpovědět
Profilova fotka
před lety to tam nebylo špatný, ale teď fakt děs ;-)
Odpovědět
jako jak děs kuchyně? prosředí ? penzion ?
Odpovědět
Profilova fotka
penzion nevim, ale děsná obsluha...chtěli jsme si sednout vevnitř a asi od třech stolů nás slušně vyrazili a posadili nakonec ven :-N kde seděla banda asi 10 dělňasů s oplzlýma kecama. Mojí mamině přinesli špatný jídlo, jídlo nosili postupně v rozmězí asi 10 minut každýmu zvlášť, m dostal špinavou skleničku, otáčeli držku, když jsme jídlo nedojedli.Jo a na pití co jsme objednali, přinesli jenom někomu a pivo pro mě nic..musel jít m dovnitř se připomenout ]-( A steaky nic moc..víc by jsme tam nepáchli, ale vim, že dřív byli vyhlášený :-| Řikal mi známej, že v době co jsme tam byli, byl majitel na dovolený, ale stejně nevim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kvuli vam jsem se musela najist :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://sumavanet.cz/saloonbenovy/ Nikam jinam už by jsme nejeli x-) x-) x-) a ceny za 200g nebo 250g kolem 300,- a super pečený brambůrky v alobalu s pikantní omáčkou x-) A víc druhů krav :-D a všechny druhy popíšou vysvětlí a ve vnitř pečou na velkým grilu nad ohněm před tebou x-) A super se chovali k Sárince :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a je tam nad míru spokojený i můj m a ten je strašlivě náročnej a na steaky zvlášť :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa já mám taky hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo a není to můj house, kdyby jste mě podezíraly z reklamy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smarja nechte toho uz :-D ja uz sezrala vsechno co jsem smela a nic jinyho tu stejne nemam :-D
Odpovědět
sumavanet, to mi stači, to je moc daleko na to, zajet si jen tak na véču :-N
Odpovědět
ale vypadá to moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejezdíte do Klatov? =-)
Odpovědět
v Klarovech jsem byla naposledy se základkou na výletě na škole v přírodě :-D mio jak můžeš mít hlad, když jíš co tři hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
no to pak jo :-D ..mi je milujeme x-) Tos tam byla ještě na katakombách, viď? :-D
Odpovědět
a víš,že ani nevím asi jo, chodilo se, ale já si to fakt nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
evzi no protoze to uz bylo prave na case aby to bylo ty tri hodky :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky me tu citelne chybi smajlik fakina :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proč? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pac bych ho kolikrat dost citelne potrebovala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na mě? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si moc nefandi :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?