1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no jo zajímal by mě pro českou společnost optimální věk na vdávání :-D já jsem ráda, že jsem se vdala mladá, fakt si to užívám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A zadnej optimalni neni...lidi radi hledaj na ostatnich nedostatky... Treba postavou jsou u nas taky jenom zensky bud moc hubeny (ze by ji neco bylo?? =-) ) nebo moc oplacany (no mela by s tim zadkem neco delat :-| )...fakt uplne na palici 8-( :-D
Odpovědět
no jako je to fakt Sany...Nejlepší je se proti tomu obrnit a obklopit dobrejma lidma |-| ale blbci se holt najdou všude...
Odpovědět
taky ležím plno lidem v žaludku...Hlavně proto, že jsem vdaná, jsme zabezpečení a šťastní...
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, clovek se proste musi vykaslat na obecny mineni...jinak by nemel klid nikdy 8-(
Odpovědět
no jo, ale že je to někdy docela těžký :-| dneska se těším k těm našim, táta výborně vaří, to zase bude nějaká mňamka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se mate... me ted ani varit nechce...je strasny vedro a dusno, to ani hlad nemam a u sporaku se mi stat nechce uz vubec
Odpovědět
no tady teda to počasí nic moc :-| a v horku taky nemám ani chuť jíst, leda tak nějaký zeleninový nebo studený těstovinový salátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna bastim zeleninovej salat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla kuřecí maso na kari a vřit budu muset, ale až odpoledne
Odpovědět
já ten tvůj recept na kari už taky budu muset konečně vyzkoušet :-D asi o víkendu :-D ale zase ještě chci už dlouho kuře na paprice tak uvidíme co vyhraje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady leje :-. :-. :-. 8-( hnus fialovej fakt.... kuře na paprice jsem taky nedělala dlouho, musím vymyslet, co budu vařit Elišce celý týden =-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
no už si začni sepisovat jídelníček :-D já mám doma po tátovi takový fajn sešity, jako kuchařky...Dva jsou třeba 365 večeří a pak sešit jen na polévky, jen na guláše, na pizzy apod...Jsou fakt dobrý. JSem říkala, že jednou zkusím dělat večeře každej den podle toho 365 :-D celej rok nebudu muset nic vymejšlet a pojedu podle plánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě ale nic nenapadá :-D jeden den udělám koprovku asi a jeden palačinky, ale jinak =-) jo a špenát jsem chtěla :-D
Odpovědět
no co rybí prsty, písmenková polévka, smažák, to děti milujou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona jí všechno :-D je to zlatíčko, teda nesmí ořechy, jablka, papriku...
Odpovědět
no tak to nemůžeš mít problém se sestavením jídelníčku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to nemám, akorát nevím, jestli se mi bude chtít každej den vařit :-D
Odpovědět
ale bude muset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já vím :-D
Odpovědět
bouřka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady byl před chvílí děsný slejvák |-|
Odpovědět
ach jo, už se to nemá kam vsakovat...Jediná výhoda teda je že nemusím zalejvat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, to taky beru za výhodu :-D
Odpovědět
tak nic, tady to bouří a do toho svítí sluníčko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Holky tady byla v noci burina... slejvak jak prase a hrom, jakej jsem v zivote neslysela =-)
Odpovědět
Dobré ránko...:-) já včera koukala na ty zprávy z povodní a šel mi teda z toho mráz po zádech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, nám včera v práci vypadl proud a zdechly všechny pc, tak než to nahodili tak už byl čas jít domů...dneska jdeme večer s V. k jeho kamarádům na kolaudaci bytečku a já jdu ještě předtim shánět s mamkou kravatu pro něj a pro tátu mýho, tak snad seženem... ty povodně jsou hrozný, hlavně jak to bylo rychlý...snad jim vláda fakt pomůže a s vojákama to daj brzy do kupy...
Odpovědět
AHoj Luci, včera dorazilo oznámko x-) a Michael Jackson nám umřel a tak dneska v tom rádiu asi nic jiného hrát nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
Je to se mate, Luci... Ja budu tvrdnout doma, protoze pritel jde zitra od sedmi do prace... 8-( Kdyz jsem videla, ze je Jackson mrtvej, tak jsem si mysela, ze spachal sebevrazdu :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?