1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
fakt jo Andrej :-N tak to je dobrý no :-N jo jinak židle jsou moc pěkný, akorát se mi zdají trochu nižší než jiné židle, ale třeba se mi to jen zdá... Příští týden musíme zajet pro nějaký stůl :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my meli doma vzdycky dva, protoze jsme meli s babi spojeny zahrady a jeden byl jeji a jeden nas...pak jsme si koupili my dva, s pritelem jsme taky meli dva... asi jde o zvyk... :-) Nebo mam asi nejaky matersky pudy...chci mimi at uz cloveci nebo zviratkovy...proste mam potrebu opecovavat :-N
Odpovědět
no my vlastně jako taky máme dva...Tchýně má toho malýho s*áče 8-( už se těším, až se od něj odstěhujem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Konecne jste se jich dockali, vid Anet? :-D Pandi, hlavne se s Pavlem podivas do porodnice, tam by ses s O nedostala asi nikdy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, tak on se nacestoval dost, tak proč by ještě někam jezdil se mnou, že jo 8-(
Odpovědět
no to je teda pěkně sobecký :-| měla si jezdit normálně sama s kamarádkou ;-) No konečně, přesně po dvou měsících :-N
Odpovědět
Profilova fotka
San, to je trefné :-D to bych se asi nedostala, to je fakt :-| Anetko, no to jsem nemohla, protože on zastával názor, že když vydělávám málo, tak si nesmím i nic drahýho kupovat...takže jsem na žádný cestování neměla... :-| Byla jsem blbá, ale bylo to bohužel tak...
Odpovědět
no tak to bych si teda líbit nenechala...ale to je někdy ta nešťastná slepá zamilovanost 8-( to já mám teď výčitky jestli někam jet nebo koupit něco do baráčku, ale Tomík říkal jen jeď :-D aspoň se podíváš...
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon si ted budes o to vic vazit normalniho chlapa ;-) Ono je asi tezky se po tolika letech od nekoho odtrhnout...i kdyz tusis, ze ten clovek za nic nestoji
Odpovědět
Profilova fotka
no to už nebyla slepá zamolovanost, to byla blbost :-D
Odpovědět
nakonec můžeš být ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ráda jsem...jen mě některý věci na mě neskutečně serou... :-| jsem měla být trochu tvrdší...
Odpovědět
Článek se načítá
člověk se učí holt chybama a zkušenostma. holt si přitom párkrát hubu nabije... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, ono se mu to jednou vsechno vrati...
Odpovědět
Profilova fotka
no proto jsem asi i tak brzo vdaná :-D jsem P narovinu řekla, že teda x let čekat nehodlám a něja to dopadlo no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste... Predevcirem se mi to opet potrvdilo...pritel mi vypravel, ze jeho kolegu opustila pritelkyne a je z toho na prasky... muj zaver - DOBRE MU TAK.... Pred ctyrma lety kvuli tyhle holce opustil manzelku po 15ti letech manzelstvi...a tuhle novou pak ve vztahu 2x podvedl..a ted je z toho nestastnej, chudacek... :-p 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
S nekym to proste nevyjde ani po letech a s nekym si sednete hned a vite, ze to tak ma byt :-)
Odpovědět
no ono na co čekat že jo, můžete spolu chodit 9 let, vzít se a do půl roka rozvést a nebo se vzít po měsících a vydržet spolu napořád...Nikdy není žádná jistota, tak na co čekat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, dobře mu tak 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Presne, Anet ;-)
Odpovědět
důležité je se hlavně po rozchodu oklepat a jít dál a neutápět se roky v žalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak...sice asi pro někoho jsme blázni, spousta lidí si myslí, že je to kvůli miminku, ale at si každej myslí svoje, že jo :-D my jsme spokojení a tak to má být x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se moc dlouho neutápěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a co? Generace nasich rodicu a prarodicu se brali zasadne kvuli detem (netehotna nevesta byla zazrak) a spousta z nich je spolu dodnes
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to trošku štve, protože to kvůli mimískovi nebylo :-D :-D ale já vím svoje a zbytku to vysvětlovat nebudu :-D :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli si pamatujes, Pandi, tak jsem ti tenkrat po rozchodu psala do IP, ze za rok uz budes s nejakym supr chlapem... a vidis, jak jsi predcila moje ocekavani ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to mi ale říkalo víc lidí :-D :-D a v podstatě se to do roka fakt vyplnilo, protože rozchod byl sice na konci května, ale z bytu jsem se stěhovala k prvnímu červenci :-D
Odpovědět
no je to teda stejně mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V Cechach je to vubec takovy zvlastni...jak je holce do 25, tak je na vdavani mlada a ma pockat...a kdyz je nahodou 30ti leta zenska sama, tak maminka breci u sousedek, ze se jim chudak holka nikdy nevda 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, to mi povídej Anet :-D San, njn ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?