1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky píše se někam na oznámko adresa jako naše? já ji na oznámku nemám, tak jestli to mám psát třeba na obálku ze zadu nebo se na to mám vyprdnout?
Odpovědět
Profilova fotka
no chápu, že ze slovenka by to nešlo, ale snad z toho hotelu to enní taková dálka, když je to 20 minut :-D :-N no taky nesnáším, dyž nás někdo obcházel, ale taky se to stalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no očividně nemá smysl snažit se jim to vysvětlit, takže to hážu za hlavu, at si to vyřeší V otec, jsou to jeho sourozenci
Odpovědět
Profilova fotka
jj, at si to vyřeší on ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele jak s tou adresou nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
s jakou? =-) já ti mou adresu už napsala
Odpovědět
Adresa se tam píše aby Ti mohli lidé poslat blahopřání třeba ;-)
Odpovědět
jsem byla na O, dala jsem si smažák. Mezitím mi třikrát volal pán s židlema, tak snad to pak nakonec našel, pak už nevolal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
když já to na oznamku nemám tak kam ji mám napsat ?
Odpovědět
to nevím, my jsme jí měli na oznámku...
Odpovědět
Profilova fotka
my ji měli na oznamku, ale ne celou a pak jsem ji psala na obálku do levého horního rohu ;-)
Odpovědět
Ahojky moje 85kovy bramburky... omlouvam se, ze Vas zanedbavam.. ale jsme v jednom kole a snazime se z toho Andilka s certovskou dusickou vychovat hodne a poslusneho potomka:-) zatim se nam to docela dari.. doma necura a ani nekaka, ale kdyz se rozdovadi, tak to stoji za to!!!! Uz se tesime az ty jeho jehlicky zmizi... vypadame jako fetaci:-) se uplne stydim na verejnosti svliknout z bundy.. Maja je na tom malinko hur:-) ma slinci na tvari, ale to se zahoji... kdyz se k nam v noci a vecer prituli, tak je vse spatne smazane :-N :-D jenom se bojim a nechci ho tady nechat samotneho |-| Slibuji, ze se od pondeli polepsim, to budu v praci.. tak se vam budu veny, veny... Jo a jedine co jsem docetla je.. ze zdravim nasi dobrovolne nedobrovolnou hasicku :-N x-) :-D :-D aspon vim kam volat, az budeme horet:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko :-) jsem nevyspalá ach jo, jsem zvědavá jak to tu dnes vydržím...Nejradši bych zalezla pod deku a usnula u Bridget :-N
Odpovědět
Dneska jedeme k našim, brácha měl včera svátek a naši jedou zítra na dovču, tak se chceme rozloučit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko Marti, od včerejška tě chápu, že nemáš čas :-D ten náš je taky čertovo kvítko :-D ale loužičky a hovínka doma dělá :-| ale za chvilu stejně půjde ven, tak to bude dobrý a těch pár dní to vydržíme nějak.... A kam jedou Anetko? Mě se maminka vrátí z Hvaru a prý hrůza, prší a je tam zima :-|
Odpovědět
no jedou právě taky do Chorvat :-| no takže tam prší a je tam zima, stejně jako všude jinde v evropě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
známá od P maminky tam měla být ještě týden a vracejí se domů :-|
Odpovědět
no se ani nedivím... tchýně jede zae v sobotu na Djerbu nebo kam, tak tam bude asi určitě teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To asi joo x-) já bych chtěla moc na prodlouženej víkend, ale kvůli hafánkvoi to ted nepůjde, ale třeba v srpnu by snad šlo x-) chtěla bych do Adršpachu
Odpovědět
tak ho vezmete s sebou ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no uvažujeme o tom, uvidíme, nebo jsem přemýšlela, že bych poprosila sestru, aby ho hlídala, bude mít prázdniny...Ale jeli by jsme asi až tak v srpnu, jestli vůbec, kdyžtak pojedeme příští rok s prckem ;-) x-)
Odpovědět
no tak uvidíte, ale já bych klidně psíka vzala...:-) já včera probírala dovču s kamarádem, tak jsem zas taková už natěšená...I do toho Holandska...Na každej den udělala švagrová fajn program, tak by to mohlo být dobré... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Holandsko závidím, tam bych jela hned x-)
Odpovědět
jsem tam ještě nikdy nebyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, to já taky ne :-D já nebyla skoro nikde, ale snad si to s P v budoucnu vynahradíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) !koukam, ze je to tu samy stene a dovca :-D Nam uz se ta dovca taky blizi, ale to stene ne a ne ukecat :-N
Odpovědět
jakto Sanynko? no Andrej snad jo :-) já strašně ráda poznávám jiné kultury a tradice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nejak mi to nechtej doma dovolit :-N Prej jeden pes staci... Ja jsem byla v Amstru u znamyho...ale myslim, ze vy si to uzijete urcite lip :-)
Odpovědět
jojo, švagrová je hotová kulturní referentka :-D No já bych třeba dva psy nechtěla, mně taky jeden bohatě stačí :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak už takhle jsem viděla víc míst, že s O za několik let :-D no my chceme ještě jednoho, ale tak za rok, dva...třeba si to ještě rozmyslíme, ale zaím dva pejsky plánujeme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?