1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, me prave mate ta ms...jsem prece neotehotnela zakonite den po ms :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to se používá spíš na výpočet data porodu, ale stejně se to během těch prvních kontrol mění, jak se mimčo vyvíjí...je to spíš odhad no...
Odpovědět
Profilova fotka
proto často vychází falešně pozitivní tripple testy, protože je stačí udělat o týden později a jsou zkreslený...a ne vždycky se doktor trefí s odhadem...
Odpovědět
Profilova fotka
já to podle ms brát nemohla :-D mě to pak vypočítával doktor podle velikosti miminka na ultrazvuku
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš...
Odpovědět
Profilova fotka
no proto jsem tak dlouho neměla termín porodu... :-D
Odpovědět
tak v tomhle se teda taky vůbec neorientuju...Nejsi sama San :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jakej mas teda termin ted? V listopadu?
Odpovědět
a kdy dáš konečně na koně nějaké fotky, hm? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsi me uklidnila, Anetko, ja uz jsem si rikala, ze jsem nejaka opozdena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
30.listopad ;-) snad brzo :-D ted jsem chtěla něco vyfotit, ale není tu zas foták, asi ho má P v práci---
Odpovědět
ach jo to je hrůza...Já chci fotkyyyyyy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja myslim, ze zatim uvidime max. prejedenou Pandu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se mi boulí :-D trošičku to už vidět je x-) zítra jdu na krev, budu vstávat asi hodně brzo, chjo :-|
Odpovědět
hele já včera usnula už během seriálu, tak v 8:15 počítám...A to jsem chtěla ještě vidět cestování na jedničce |-| jsem vostuda fakt...Nechápu jak jsem na té akci mohla vydržet nespat do 9:30 do rána a pak spát jen 2,5 hodiny a nebejt vůbec unavená :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,nestíhám dočítat,nějaké zásadní změny?
Odpovědět
jani byla jsi tu včera ve 23:57 od té doby se myslím nic tak zásadního nestalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to sice jo,ale jen tak letmo a moc jsem nečetla,co se tu probíralo předtím. Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
nic moc se tu neděje, myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Andrejko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak se máš? už ti dochází,že jsi vdaná ;-) ? co mimísek?
Odpovědět
Profilova fotka
ani nedochází :-D před chvilkou jsem se hlásila do telefonu jako Lotocká :-D miminko se má celkem dobře, ale pořád zvracím ještě, snad to přejde brzo ;-)
Odpovědět
to se Andrej budeš hlásit asi ještě dlouho, jestli to nebudeš trénovat...Já po svatbě v práci pořád telefonovala a pořád se podepisovala, takže jsem se přeřekla asi 2krát :-)
Odpovědět
jedu dom pá
Odpovědět
Profilova fotka
papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty vráceny a vše v pohodě, tak se nemusíš Luci bát ;-) neměla jsem je teda vyloženě od bláta, ale urousaný byly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej,vy máte s Luci stejný šaty nebo co? ty jo,to je mi tě fakt líto,že pořád zvracíš,ve kterým už jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
nemáme Jani ;-) jen jsme řešili zašpiněný šaty od bláta v 16 týdnu (4 měsíc), no snad to brzo přejde ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) tak jsem si včera vezla do baráčku talíře apod...Byli jsme se kouknout na ty dveře, jsou moc pěkný x-) , v pátek je tam dají a dneska vezou židle konečně po dvou měsících :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?