1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
tak podle mě s tímhle musej počítat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
když já je mám vzadu docela dlouhý...no snad bude sucho :-S
Odpovědět
počasí neovlivníš no, nemá cenu se s tím stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, na to mám dalších 1000 věcí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem je měla dlouhý ;-) a navíc ta vlečka nedržela připevněná, pořád padala ]-( a s tímhle musí počítat ;-) aji když si to při chůzi nadzvedneš, tak to trošu vláčíš po zemi a navíc někdy je nutný, aby kvůli fotce nebo videu tas vlečka byla celá na zemi. Vracím je až dnes, ale myslím, že to bude naprosto v pořádku
Odpovědět
Luci nestresuj se vůbec ničím, myslím si že to nemá cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Luci, na každé svatbě jsou nějaké zmatky, u nás taky byly, jakože na zámku byla špatná kytka nebo že se zapomělo na cukroví pro moje kamarádky a tak :-D
Odpovědět
já si u nás žádné problémy nevybavuju. Takže jestli nějaké byly tak už to ani nevím :-N čili nic důležitého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tohle bylo tak zanedbatelné, že to za chvilku taky vědět nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vim no,ale to je asi posedlost všech nevěst, každá hce aby to bylo všechno super...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to tě přejde, mě to taky přešlo, jsem si pak řekla a co, nějak to dopadne...Kdybys měla myslet na všechno, tak se zblázníš...
Odpovědět
no jsem ráda že to mám za sebou :-N poněvadž když bych se vdávala teď po letech na brms, tak bych z toho asi taky šílela :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ono to beremko trošku deformuje nevěstám mozek, pak řešíš i to, co by tě jinak ani nenapadlo :-D
Odpovědět
asi tak bych to řekla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo ale já si myslim že mi ho moc nezdeformovalo, mám nějakou představu a tý se držim...ale hlavně aby byli všichni zdraví...babička jde příští týden na operaci se slinnou žlázou tak snad bude ok...
Odpovědět
To bude určitě v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ale tu představu máš díky beremku, mě by třeba vůbec nenapadly ty gerbery v misce s plovoucíma svíčkama, to mám odsud a prostě jsem to chtěla :-D a to zdraví je fakt nejdůležitější ;-) x-)
Odpovědět
já jsem byla v životě na málo svatbách, takže jsem jako nějak extra představu neměla, takže si taky myslým, že je to díky BRMS... Já ani nevěděla co chci na auto (akorát jsem teda věděl že panenky apod. ani náhodou) prostě šaty, zámek, prstýnky a víc jsem neměla ani páru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no panenku jsem taky nechtěla... :-| srdíčko moje bylo lepší :-D x-) a Anetka měla nádherný autí x-) x-) x-)
Odpovědět
jo nakonec jo, protože švagrová byla kamarádce na svatbě a ta to měla, tak mi to pak ukazovala a mně se to líbilo, takže jsme si to od ní půjčili a švagrová mi to nazdobila, ráno na to lepila pistolí živé květy apod... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt že mám odsud jmenovky a mandle, ale na stolech jsem chtěla gerbery normálně, a ty budou...ale asi bych to mín řešila máte rpvadu...jenže když tady pak vidim jak to maj všichni vyšperkovaný a do detailu sladěný tak mám úplně depku...ale myslim že to nejdůležitější je říct to ANO a nezapomenout proč to všechno vlastně člověk dělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas, holky, kdybych se mela inspirovat svatbama, ktery jsem videla (jako mala druzicka), mela bych na aute gumovou panenku, slehackovy saty a bily rukavicky :-D
Odpovědět
Luci mě se teda až kolikrát nelíbí, jak je to všechno jakože perfektní :-N ai nemůžu pomoct... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
san tak to sem teda věděla už jako malá že tohle v žádným případě :-p
Odpovědět
mám docela husí kůži Sany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle jsem taky nechtěla :-D my neměli ani zdaleka všechno perfektní, ale ono je to lepší dle mého x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Perfektni je relativni pojem... perfektni muze byt uz to, ze si berete cloveka, kteryho milujete, jsou tam vsichni blizci, mate hezky prostredi a sviti slunicko... pro nekoho to nemuze byt perfektni nikdy, protoze celou dobe premysli, co se pokazi nebo chybi..
Odpovědět
Profilova fotka
no já perfektní myslím to, aby mi všechno ladilo ;-) a tak to mysleli i holky myslím... Ono každá svatba je pro novomanžele perfektní, ne? jina by se snad nebrali :-D
Odpovědět
no já spíš mmyslela takovej perfekcionismus jako aby toaletní papír ladil s kytkou apod :-D :-D jednou jsem byla na svatbě na té farmě jak jsem včera říkala o té svatbě...A tam byl na WC proutěný košíček, kde bylo uplně všechno. Od deodorantu, přes laku na vlasy a krému na ruce po vložky a tampony. :-D to bylo ale náhodou super :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale co vsechno...? Vsimla jsem si, ze nektery holky ve svatebnich tematech probiraj i veci, ktery mi pripadaj opravdu nepodstatny a ony by se proste bez toho na svatbe neobesly... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?